DAJ CYNK

Microsoft udostępnia Office dla każdego i wszędzie

06.11.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 18

Ważne 7

0

Zmiany w ofercie Office. Firma udostępnia nową aplikację Office na iPhone'a, zaktualizowaną na iPada, a także wersję testową dla tabletów z Androidem.

Microsoft ogłosił kolejne zmiany w ofercie Office. Firma udostępnia nową aplikację Office na iPhone'a, zaktualizowaną na iPada, a także wersję testową aplikacji Office dla tabletów z systemem Android zachowując jednocześnie spójny interfejs pomiędzy platformami. Użytkownicy Office na iPhone'a, iPada i tablety z Androidem będą mogli tworzyć i edytować dokumenty Office bez subskrypcji Office 365.

Od dzisiaj użytkownicy iPhone'ów i tabletów opartych na Androidzie mogą korzystać z tych samych możliwości i interfejsu, którymi już cieszą się osoby z pakietem Office dla iPada. Teraz niemal wszyscy będą mogli wykonywać swoją pracę szybciej i efektywniej. Oto szczegóły ogłoszonych dziś zmian:

  • Nowe aplikacje Office dla iPhone (Office for iPhone) Word, Excel i PowerPoint oferują taki sam interfejs jak ma to miejsce w przypadku aplikacji na tablety iPad i są zoptymalizowane dla telefonów iPhone. Użytkownicy mogą pobierać aplikacje już od dzisiaj.
  • Aktualizacja pakietu aplikacji Office dla iPad (Office for iPad) dla Word, Excel i PowerPoint. Użytkownicy mogą pobrać nowe aplikacje już dzisiaj.
  • Wersja testowa aplikacji Office dla Android (Preview Office apps for Android tablet) daje szerokie możliwości aplikacji Word, Excel i PowerPoint użytkownikom tabletów z Androidem. Użytkownicy mogą zapisać się do testów wersji Preview już od dzisiaj. Dostępność przewidywana jest na początku 2015 roku.
  • Więcej Office dla wszystkich. Począwszy od dzisiaj, użytkownicy iPhone'ów, iPadów i tabletów z systemem Android mogą tworzyć i edytować materiały w plikach pakietu Office bez subskrypcji.

Firma zaprezentowała również nowe informacje o nowym, zoptymalizowanym pod dotyk Office dla Windows 10. Szczegóły zostaną przedstawione w późniejszym terminie.

Zobacz: Microsoft udostępni nielimitowaną chmurę

Źródło tekstu: Microsoft

Komentarze
Zaloguj się