DAJ CYNK

Microsoft Edge z Google Play pobrano już ponad milion razy

09.12.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5302

Ważne 6

2

Na naszym portalu regularnie informujemy o nowych postępach w ambitnym zadaniu popularyzacji przeglądarki Microsoft Edge. Po udanym wprowadzeniu Edge'a na iOS oraz Androida, nadszedł czas na pierwszy kamień milowy. Microsoft Edge pobrano już milion razy ze sklepu Google Play.



Na naszym portalu regularnie informujemy o nowych postępach w ambitnym zadaniu popularyzacji przeglądarki Microsoft Edge. Po udanym wprowadzeniu Edge'a na iOS oraz Androida, nadszedł czas na pierwszy kamień milowy. Microsoft Edge pobrano już milion razy ze sklepu Google Play.

Należy przy tym wspomnieć, że Microsoft Edge w wersji dla Androida dopiero tydzień temu oficjalnie wyszedł z fazy beta. Dzięki swojemu dobremu startowi, przeglądarka została zakwalifikowana do najlepszych darmowych aplikacji z kategorii "Komunikacja". Wersja dla iOS nie może się pochwalić równie dobrymi wynikami, musimy jednak pamiętać, że Android ma o wiele łagodniejsze podejście do pobierania aplikacji w fazie beta.

Głównym przeznaczeniem przeglądarki jest zapewnienie synchronizacji zakładek, ulubionych i historii pomiędzy komputerem oraz telefonem. Microsoft nie zapomniał również o trybie nocnym oraz prywatnym. Aplikację pobierzecie pod tym adresem.

Źródło tekstu: windowscentral, wł

Komentarze
Zaloguj się
25. ~Alan
0

2017-12-11 10:14:43

Moje zdanie. Jedna z lepszych przeglądarek to Puffin, ale wersja płatna.

Odpowiedz

24. ~Gutek
0

2017-12-10 19:22:31

Pierwsza sprawa to nie ile razy pobrali, ale ile osób używa. Druga, to że nie ma dodatków, np. blokowanie nachalnych reklam.

Odpowiedz

23. ~
0

2017-12-10 19:15:04

@22 Lepiej odstaw używki! [gra słów też się wkradła]

Odpowiedz

22. ~coś
0

2017-12-10 19:06:53

21>. Tak dokładnie.. Ale nie na tym co piszesz a na swojej Nokii e51.tznTej która jest moja

Odpowiedz

21. ~
0

2017-12-10 18:48:50

@20 Chcesz powiedzieć, że na Nokii E51 tej tu zainstalowałeś Edge?

Odpowiedz

20. ~Coś
0

2017-12-10 18:34:39

Teraz próbuje instalować na E51. Ale działa kiepsko. Strony otwierają się wolno i zawiesza sie. Może to wina Shifty od Orange na E51

Odpowiedz

19. ~pablosox123
0

2017-12-10 13:25:52

zovaczcie sobie teraz jak chrome działa na v8.Petarda.

Odpowiedz

18. ~coś
-1

2017-12-10 12:36:10

Nie mogę sam uwierzyć ale udało.mi się zainstalować w Nokii E52Chodzi wspaniale. Brakuje mi wtyczki adobe flesz i.nie odbieram weeb.tv. Reszta działa super.

Odpowiedz

17. lord_kr
0

2017-12-10 12:23:54

@15 dziwne bo ja uzywam Edge na Lenovo B z Androidem 6.0 bez zadnych problemow

Odpowiedz

0

2017-12-10 11:09:08

Edge działało średnio na początku bety. Później nie sprawdzałem. Teraz Mi browser dostało fajne aktualizacje i wróciłem do Mi z chrome.

Odpowiedz

15. toms
0

2017-12-10 11:08:53

Może warto doprecyzować, od której wersji Androida wzwyż działa ta aplikacja? Moje telefony posiadają Andka 6.0 i na żadnym z nich nie można tego odpalić. Szanowna Redakcjo, bardzo proszę o większą staranność w popełnianiu artykułów!!!

Odpowiedz

14. ~
0

2017-12-10 10:24:00

Ja używam Opery a stacjonarnie dodatkowo Vivaldi ale edga przetestuje

Odpowiedz

13. ~Gość
0

2017-12-10 10:21:34

I znów "wujkowie dobra rada" się uaktywnili... Używam Edge/''a stacjonarnie i mobilnie - trochę brakuje plug-in/''ów - ale to opędzam Operą na komputerze. Ma jeszcze trochę do nadrobienia - ale w kwestii prędkości działania wygląda całkiem dobrze. Ale gdy się gimbaza ekscytuje "features" (mimo, że tego nie używa) - to trudno dyskutować z takimi argumentami...

Odpowiedz

2017-12-10 10:08:42

Ciekawe ile z tych osob zainstalowalo na kilka minut by zobaczyc jak dziala i po chwili odinstalowalo ?

Odpowiedz

8. ~pablosox123
0

2017-12-09 23:14:23

chrome i tak lepszy a edge sie zastanawia nad wczytaniem stron na starym sprzecie wiec edge jest do d.

Odpowiedz