DAJ CYNK

Mapy Google pokażą hulajnogi Lime w pobliżu. Skorzystają mieszkańcy Poznania, Wrocławia i Warszawy

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 6249

Obecność elektrycznych hulajnóg Lime w Mapach Google była ograniczona do nielicznych miejsc, ale za sprawą rozszerzenia programu zobaczą ją teraz mieszkańcy ponad 80 miast na całym świecie.

Jeśli używasz wskazówek z Map Google do przemieszczania się po mieście, wkrótce możesz natrafić na dodatkowy środek transportu w postaci hulajnogi elektrycznej Lime. Google właśnie ogłosiło listę ponad 80 lokacji, w których usługa zostanie włączona do aplikacji. Znalazły się na niej trzy polskie miasta - Poznań, Wrocław i Warszawa.

Zobacz: Mapy Google z nawigacją w rozszerzonej rzeczywistości testowane przez pierwszych użytkowników

Elektryczne hulajnogi Lime wyskoczą przy szukaniu możliwie najlepszej formy transportu miejskiego (druga kategoria), którego można użyć, aby dotrzeć do celu. Zostanie podana odległość do najbliższej hulajnogi, stan baterii, orientacyjny czas podróży i koszt przejazdu. Lime dołącza zatem do Ubera oraz mytaxi, które już od dawna możemy tam znaleźć.

Zobacz: Listonosz na rowerze to już przeszłość. Poczta Polska testuje elektryczne pojazdy dla listonoszy

Jeśli jeszcze nie widzicie elektrycznej hulajnogi Lime na liście w Mapach Google, wystarczy chwila cierpliwości. Funkcja jest w trakcie wdrażania i na pewno w najbliższym czasie pojawi się w aplikacji.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: blog.google

Źródło tekstu: blog.google

Przewiń w dół do następnego wpisu