DAJ CYNK

Lineage 2 Revolution na Androida i iOS

03.03.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 45

Ważne 3

1

Po bardzo dobrym przyjęciu na rynku koreańskim, Lineage 2 Revolution trafi na urządzenia z Androidem i iOS na całym świecie.Po bardzo dobrym przyjęciu na rynku koreańskim, Lineage 2 Revolution trafi na urządzenia z Androidem i iOS na całym świecie.

Lineage 2 to popularna gra MMORPG z 2003 roku, która szybko podbiła serca komputerowych graczy. Mobilna wersja tytułu - Lineage 2 Revolition trafiła na urządzenia z Androidem i iOS w sierpniu 2016 roku, ale tylko w Korei Południowej. Gra bardzo szybko została okrzyknięta najlepiej wyglądającą grą RPG online na urządzenia mobilne. Ciężko się dziwić, w końcu została stworzona w oparciu o silnik graficzny Unreal Engine 4.

W Lineage 2 Revolution gra obecnie 5 mln Koreańczyków, na których w samym tylko miesiącu gra zarobiła 170 mln dolarów. To skłoniło twórców tytułu do udostępniania go na całym świecie. Data premiery gry i jej cena nie są jeszcze znane.

Lineage 2 Revolution prezentuje wydarzenia dziejące się 100 lat po wydarzeniach z Lineage 2. Gracz może stworzyć swoją postać w oparciu o jedną z trzech klas (mag, strażnik, wojownik), wybierając jedną z czterech dostępnych ras (człowiek, elf, mroczny elf i krasnolud).

<: F2989 :>

Źródło tekstu: androidauthority, mmos.com; wł

Komentarze
Zaloguj się