DAJ CYNK

Lidl uruchomi w kwietniu nową aplikację z promocjami i innymi atrakcjami - Lidl Plus

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 14558

Portal wp.pl miał możliwość przetestowania nowej aplikacji Lidl Plus, która już od kwietnia będzie dostępna dla wszystkich. Narzędzie to umożliwi korzystanie z promocji organizowanych przez sieć handlową Lidl oraz uzyskiwanie dodatkowych rabatów na zakupy. Będą też zdrapki.

Lidl chce dać swoim klientom coś więcej, niż promocje znane z gazetek. Właśnie temu ma służyć nowa aplikacja Lidl Plus, w której owe gazetki można przeglądać, ale atrakcji jest o wiele więcej. Jak wskazuje portal wp.pl, oferty obniżające ceny są podzielone kategorie:

  • kupony  - po ich aktywacji wybrane towary możemy kupić ze zniżką, która sięga nawet 50% ceny; prawdopodobnie zawartość tej kategorii będzie dostosowywana indywidualnie do klienta, choć nie do końca wiadomo, według jakich kryteriów,
  • Oferty Lidl Plus - w tym miejscu znajdziemy oferty zniżkowe skierowane do wszystkich klientów; zaoszczędzić możemy od 10 do 20% ceny kilku wybranych artykułów - nowe oferty pojawiają się co 3 dni.

Jeśli dokonamy zakupu z użyciem aplikacji Lidl Plus, możemy otrzymać zdrapkę na dodatkową zniżkę.

Sebastian Ogórek z wp.pl, który miał możliwość testować nową aplikację Lidla, zwrócił uwagę na ciekawą i istotną sprawę. Chociaż aplikacja Lidl Plus nie jest jeszcze powszechnie dostępna, nie stanowi ona "czarnej magii" dla kasjerów pracujących w tej sieci handlowej, a to się zdarza w wielu miejscach, gdy wchodzi coś nowego (nie tylko w sklepach).

- Choć apka jeszcze nie działa, to w sklepie kasjerka dokładnie wiedziała, o co chodzi. I wyjaśniła się największa tajemnica Lidla. Nie wiem, czy zauważyliście, ale od mniej więcej roku przy kasach były jakieś dziwne czujniki. Ni to kamery, ni to skanery. Teraz już wiem, że to one właśnie mają sczytywać kod, który wyświetla się w aplikacji.

- czytamy w recenzji Sebastiana

A Wy planujecie zainstalować tę aplikację, gdy będzie już dostępna?

Zobacz: Bank Millenium szykuje nową wersję serwisu internetowego Millenet oraz aplikacji mobilnej
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu - część 2
Zobacz: Aplikacje mobilne przesyłają twoje dane do Facebooka. Nawet jeśli nie masz Facebooka

Ankieta
65%
15%
12%
8%

Wszystkich głosujących: 554

Źródło ankiety: Lidl uruchomi w kwietniu nową aplikację z promocjami i innymi atrakcjami - Lidl Plus

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: supermarketnews.com, finanse.wp.pl

Źródło tekstu: finanse.wp.pl

Przewiń w dół do następnego wpisu