DAJ CYNK

Libon: Głosowo - tekstowy komunikator Orange dla iOS i Androida

21.03.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4507

Ważne 0

2

Orange Polska udostępnił komunikator pozwalający rozmawiać oraz wysyłać wiadomości głosowe i tekstowe, korzystając wyłącznie z transmisji danych oraz VoIP.

Orange Polska udostępnił komunikator pozwalający rozmawiać oraz wysyłać wiadomości głosowe i tekstowe, korzystając wyłącznie z transmisji danych oraz VoIP.

Bezpłatną aplikację komunikatora można zainstalować w smartfonach z systemem iOS oraz Android. Jedynym kosztem ponoszonym przez użytkownika są opłaty za transmisję danych.

Libon jest międzynarodowym projektem Grupy France Telecom - Orange. Polska jest jednym z pierwszych krajów, w których jest dostępny oraz pierwszym krajem, w którym można korzystać z niego w wersji 2.0 na Androida.

Aplikacja umożliwia rozmowy głosowe i wymianę informacji tekstowych między użytkownikami Libona, niezależnie od tego czy korzystają z niego na platformie iOS czy Android. Oprócz tego ma wbudowaną tzw. "sprytną pocztę głosową", która umożliwia pozostawianie i odsłuchanie wiadomości głosowych bez konieczności dzwonienia gdziekolwiek.

Dodatkową funkcją jest możliwość nagrania powitań dla każdego z kontaktów oddzielnie bądź dla grup kontaktów - w ten sposób można wyróżnić wybranych znajomych. Dzięki pełnej integracji z książką adresową w telefonie sam wykrywa, który z obecnych znajomych też ma Libona i automatycznie pokazuje go jako "kontakt Libon".

Korzystanie z Libona jest bezpłatne dla wszystkich klientów Orange. Jedyny koszt wiąże się z transmisją danych, rozliczaną zgodnie z planem taryfowym użytkownika.Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się