DAJ CYNK

Libon - aplikacja VoIP teraz z bonusowym pakietem minut

04.08.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3560

Ważne 0

1

Orange udostępnił nową wersję aplikacji Libon, czyli komunikatora pozwalającego rozmawiać oraz wysyłać wiadomości głosowe i tekstowe.

Orange udostępnił nową wersję aplikacji Libon, czyli komunikatora pozwalającego rozmawiać oraz wysyłać wiadomości głosowe i tekstowe.

Libon jest międzynarodowym projektem Grupy France Telecom - Orange. Bezpłatną aplikację komunikatora można zainstalować w smartfonach z systemem iOS oraz systemem Android. Jedynym kosztem ponoszonym przez użytkownika są opłaty za transmisję danych.

Aplikacja umożliwia również wykonywanie, płatnych już, połączeń na numery w Polsce i numery zagraniczne. Za to w ramach oferty powitalnej, za rejestrację w aplikacji otrzymuje się bonus 100 minut na połączenia z numerami stacjonarnymi i komórkowymi w Polsce, ważne 30 dni. Co ważne, aby dokonać rejestracji, nie trzeba mieć numeru w Orange.

Użytkownik kupić może również pakiety. Na połączenia w Polsce dostępne są:

  • pakiet 100 min. - 8,99 zł (koszt minuty to 0,090 zł)
  • pakiet 250 min. - 17,99 zł (koszt minuty to 0,072 zł)
  • pakiet 500 min. - 26,99 zł (koszt minuty to 0,054 zł)
  • pakiet 1000 min. - 44,99 zł (koszt minuty to 0,045 zł)
Na połączenia na numery w Europie oraz Ameryce Północnej dostępne są następujące pakiety:
  • pakiet 10 min. - 4,49 zł (koszt minuty to 0,449 zł)
  • pakiet 100 min. - 31,99 zł (koszt minuty to 0,320 zł)
  • pakiet 200 min. - 53,99 zł (koszt minuty to 0,270 zł)
  • pakiet 400 min. - 89,99 zł (koszt minuty to 0,225 zł)

Źródło tekstu: Orange, wł

Tagi: Libon orange
Komentarze
Zaloguj się
0

2016-08-31 09:48:07

dużo lepsze ceny maja tutaj polecam

Odpowiedz

16. ~cynikk
0

2016-08-10 12:10:22

Nie wspominając o tym że "zapomnieli" podać na ile te zakupione minuty są, czy "do wydzwonienia" czy np. tylko na miesiąc.Ot takie małe przeoczenie, a potem się zdziwią że nikt tego nie kupił.

Odpowiedz

15. ~tkubon
0

2016-08-06 00:25:24

w dobie smartfonow i mozliwosci dzwonienia przez FaceTime, Whatsapp, Viber, Facebook M., Skype tego typu rozwiazania coraz bardziej traca klientow. Sam wole z kims przez Whatsappa pogadac nie tylko ze wzgledu na cene, tylko jakosc, ktora jest znacznie lepsza niz w przypadku nawet dzwonienia przez zwykla siec komorkowa. Juz nie mowiac o korzystac przy dzwonieniu poza EU (Stany, Australia lub np. Szwajcaria)

Odpowiedz

14. ~
0

2016-08-05 12:54:08

Drozej od Skype i potrzeba WiFi albo internetu z sieci gdzie skype ma prawie w kazdym kraju numer dostepowy (skype to go)

Odpowiedz

13. ~Janekkkk
0

2016-08-05 09:46:33

@ 11 To po co rejestrowałeś?Aby dostać bonus wart 5 zł ?

Odpowiedz

12. ~Janekkkk
0

2016-08-05 09:41:59

koszt minuty po europie to 0,449 zł ha ha ,cena kosmos .

Odpowiedz

11. ~oszuści
0

2016-08-05 09:31:41

Zarejestrowałem nr w Orangu i nie dostałem obiecanego bonusu.. Wyslalem nakazany sms a w odpowiedzi : niemożność przyznania bonusu. Ale dane pozyskali !

Odpowiedz

10. ~
0

2016-08-05 09:02:37

@6 A teraz pomysl rozsadnie - ktos Ci daje coś tak dobrego jak Viber za darmo? Ludzie opanujcie się bo jeszcze chwila a z Waszej prywatności nic nie pozostanie. Viber, Whatsup i podobne kopiują całe wasze ksiązki telefoniczne na swoje serwery. Nie wspomniając że każda rozmowa może być przez nich nagrana. Viber wprost w Privacy policy nie gwarantuje bezpieczeństwa! Jak już musicie z takich appek korzystać to w ostateczności Signal (ksiązka nie leci na ich serwery a co wiecej rozmowa jest szyfrowana punkt-punkt.

Odpowiedz

9. ~
0

2016-08-05 08:39:52

@6: A z Vibera zadzwonisz na numer telefonu?

Odpowiedz

8. ~Henio
0

2016-08-05 07:12:40

Kogoś poyebało? Kto z tego korzysta! Ceny sprzed 10 lat? No limit rozmowy za 19PLN!!

Odpowiedz

7. ~Marek
0

2016-08-05 04:33:08

Ceny na połączenia w Polsce są . . . zabawne

Odpowiedz

6. 100000
0

2016-08-05 01:34:10

Polecam vibera, działanie, jakość rozmów, rewelacja. Twoim identyfikatorem jest numer telefonu, i w kontaktach od razu pokazuje kto używa vibera. Proste i logiczne. :)

Odpowiedz

5. ~pabloki
0

2016-08-04 22:29:20

u mnie na lezaku szufladowym z orange coś takiego było jak ten libon. niewiedziałem co to , był opis że jakiś komunikator ale to pewnie niepopularny .nazwa ni w tą , ni w tamtą.

Odpowiedz

4. ~Draco
0

2016-08-04 22:20:44

@3 jak ta usługa sprawuje się co do jakości połączenia ale w terenie?

Odpowiedz