DAJ CYNK

LG G7 ThinQ z aktualizacją do Androida 9 Pie w USA i Europie. Pierwsi użytkownicy już ją mają

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 8259

Pierwsi użytkownicy LG G7 ThinQ w USA i Europie zaczynają wreszcie otrzymywać aktualizację do Androida 9.0 Pie. Serwis XDA Developers donosi o sygnałach dostępności z Austrii, Belgii, Czech, Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii oraz Polski.

Pod względem szybkości aktualizacji telefonów do nowej wersji Androida, niestety LG pozostaje nieco w tyle za innymi producentami. Nie inaczej stało się z LG G7 ThinQ, które otrzymało Androida 9 Pie w Korei już w styczniu. Oczekiwanie na szczęście dobiega końca i pierwsi użytkownicy z USA, Austrii, Belgii, Czech, Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii oraz Polski donoszą o aktualizacji.

Zobacz: Test telefonu LG G7 ThinQ

LG G7 ThinQ to smartfon wyposażony w 6,1-calowy wyświetlacz Super Bright Display o rozdzielczości QHD+ (1440 x 3120 pikseli, proporcje 9:19,5). Pod maską pracuje chipset Snapdragon 845 z ośmiordzeniowym procesorem, któremu towarzyszy 4 GB RAM-u i 64 GB przestrzeni na dane. Z przodu i z tyłu smartfon zabezpieczony jest szkłem Gorilla Glass 5, a dodatkowo odporny jest na pył i zachlapania, zgodnie z normą IP68.

Zobacz: LG Q60 - telefon idealny dla współczesnych Social Animalsów. Byliśmy na polskiej premierze

Plik aktualizacji do Androida 9.0 o rozmiarze około 1,4 GB przynosi do LG G7 ThinQ między innymi nawigację gestami, funkcje oszczędzania baterii, skrót do rotacji ekranu oraz znany z modelu LG V40 tryb filmowy Cine shot.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: LG

Źródło tekstu: XDA Developers

Przewiń w dół do następnego wpisu