DAJ CYNK

LG publikuje harmonogram aktualizacji swoich telefonów do Androida 10

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 27686

LG G8X ThinQ jako konsola do gier

Włoski oddział firmy LG opublikował harmonogram aktualizacji telefonów tej marki do Androida 10. Na liście znalazło się 9 modeli. Kiedy i czy inne smartfony LG dostaną taki update, na razie nie wiadomo.

Aktualizacja, która zacznie od lutego tego roku trafiać na pokłady smartfonów LG, będzie zawierać nowe funkcje Androida 10, takie na przykład jak nowe gesty. Do tego dojdzie też nowy interfejs LG UX 9.0, z którego już mogą korzystać użytkownicy smartfonu LG G8X ThinQ.

Zobacz: LG zapowiada One UI 2.0. A nie, chwila... Mówią, że to UX 9.0
Zobacz: LG G8X ThinQ - szybka recenzja [wideo]

Plan aktualizacji na 2020 rok

W lutym tego roku aktualizację do Androida 10 otrzyma smartfon LG V50 ThinQ, czyli pierwsze urządzenie z dodatkowym ekranem LG Dual Screen. W drugim kwartale na update mogą liczyć posiadacze modelu LG G8X ThinQ. W trzecim kwartale 2020 roku aktualizację otrzymają smartfony LG G7 ThinQ, LG G8S ThinQ oraz LG V40 ThinQ. W ostatnim kwartale roku Android 10 ma trafić na pokłady smartfonów LG K50S, LG K40S, LG K50 i LG Q60.

Zobacz: Test telefonu LG G7 ThinQ
Zobacz: Test LG Q60 - średniopółkowy telefon z potencjałem

- LG zawsze troszczył się o końcowego konsumenta i jego potrzeby, dlatego jest zaangażowany w oferowanie najlepszych technologii obsługiwanych przez najlepiej działające systemy operacyjne. Odkąd LG ustanowiło globalne centrum aktualizacji oprogramowania, celem było rozszerzenie aktualizacji oprogramowania na możliwie największą liczbę klientów. Cel, który proponujemy również wraz z wdrożeniem Androida 10, który pojawi się w dużej części naszych smartfonów, od flagowców po produkty z serii K.

- powiedział David Draghi, dyrektor sprzedaży LG Electronics Italia

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: LG

Przewiń w dół do następnego wpisu