DAJ CYNK

Kompania Braci trafi na urządzenia mobilne. Użytkownicy Androida mogą być zazdrośni

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 7830

Jedna z najlepszych gier strategicznych Company of Heroes, znana też jako Kompania Braci, będzie dostępna dla posiadaczy iPadów. Przynajmniej w pierwszej kolejności.

Kompania Braci od lat jest wymieniana w gronie najlepszych strategii czasu rzeczywistego. Gra twórców m.in. Warhammer 40,000: Dawn of War z 2008 roku przenosi nas w samo serce walk II Wojny Światowej. Jako dowódca tytułowej amerykańskiej Kompanii rozpoczynamy rozgrywkę tuż po lądowaniu na plaży w Normandii.

Zobacz: Fani gier mobilnych najczęściej grają w domu i komunikacji miejskiej
Zobacz: Tencent prezentuje PUBG Mobile Lite

W przeciwieństwie do wielu innych gier strategicznych tutaj nie zajmujemy się rozbudową bazy, ani też zbieraniem surowców. Naszym zadaniem jest odpowiednie rozmieszczenie jednostek i wygranie potyczki. Pomimo już 11 lat na karku Kompania Braci cały czas prezentuje miłą dla oka oprawę graficzną za sprawą zastosowania silnika Essence Engine, który odpowiada za realistyczne przedstawienie zniszczeń powstałych w trakcie walk.

Zobacz: Samsung Galaxy A10 - test najbardziej budżetowego telefonu z rodziny Galaxy A

Gra będzie tytułem ekskluzywnym dla iPadów i zadebiutuje jesienią tego roku. Dotychczasowe porty gier przygotowywane przez Feral Interactive również debiutowały na iPadach, a później trafiały na iPhone'y oraz urządzenia z Androidem. Pozostaje mieć nadzieję, że i tym razem będzie podobnie.

Zobacz: Test Huawei Mate 20 X 5G - prawdziwe 5G i ogromny ekran

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: feralinteractive; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu