DAJ CYNK

Kolejna odsłona kampanii Plusa

24.04.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5379

Ważne 4

8

Ruszają kolejne odsłony kampanii Plusa z Baśką. Tym razem dołączają do niej bohaterowie tanecznego show - Tańca z Gwiazdami.

Ruszają kolejne odsłony kampanii Plusa z Baśką. Tym razem dołączają do niej bohaterowie tanecznego show - Tańca z Gwiazdami.

Wspólnym mianownikiem nowych odsłon kampanii, łączącym je z wcześniejszymi działaniami jest Baśka, dotychczas znana ze spotów promujących internet w Plusie. Do nowej komunikacji operator wykorzystał uczestników z "Tańca z Gwiazdami". W najnowszym spocie "Lekcja tańca" pojawiają się Jan Kliment, Rafał Maserak i Izabela Janachowska. Baśka i tancerze promować będą ofertę Plus Abonament: "Rozmowy bez limitu albo Minuty wymienne na SMSy i na Internet LTE za 29,99 zł/m-c".



Źródło tekstu: Plus

Tagi: plus
Komentarze
Zaloguj się
32. ~
0

2014-04-26 18:15:43

@30 W Plusie, o tym co pisałem to też stacjonarne są za 7zł ;)

Odpowiedz

31. ~
0

2014-04-26 18:14:52

@30 Gdzie? W jakiej sieci ;)?

Odpowiedz

30. wlo
0

2014-04-26 17:49:07

Halset - nie trzeba. Przenoszący numer też mają podobnie a nawet nie 10 a 7 zł za nielimitowane na stacjonarne ;-) O 3 miesiącach za darmo nawet nie mówię (abonament).

Odpowiedz

29. Halset
0

2014-04-26 17:33:26

Faktycznie, jest taka oferta. Tylko są dwa problemy - trzeba być w Plusie i umowa na 18miesięcy. TM przy przedłużaniu 54zł z 2GB neta na 15miesięcy. A dla nowych - NJU podobna wartość i umowa na czas nieograniczony. W końcu jakiś wybór. To nawet Play takich ofert nie daje z kulejącym zasięgiem. Nie wiem zatem to chce w ogóle przejść do Play?

Odpowiedz

28. ~mikusa
0

2014-04-26 16:26:10

Wejdź na Forum Telepolis, a następnie: Sieci komórkowe > oferta abonamentowa > [Plus] Przedłużenie umowy cd. :). Sama skorzystałam dzisiaj ;)

Odpowiedz

27. Halset
0

2014-04-26 16:20:09

@26 Aż nie chce mi się w to wierzyć. To wychodzi lepiej jak NJU mobile. Ktoś może to potwierdzić ?

Odpowiedz

26. ~mikusia
0

2014-04-26 15:49:48

W utrzymanióce bez telefonu Plus oferuje za 29 zł nielimitowane połączenia, SMS i MMS do wszystkich sieci + nielimitowane stacjonarne (0 zł przez 3 miechy, później 7 zł, można odłączyć i włączyć w każdej chwili) + 1GB netu za 10 zł (0 zł pierwszy miech, później 10 zł można odłączyć i włączyć w każdej chwili)

Odpowiedz

25. wlo
0

2014-04-26 14:48:26

A najlepsze jest to, ze ci celebryci mają tylko jeden cel uczestnictwa w tych wypocinach - KASA! To ich podnieca, a was (nas) mają głęboko w [...].

Odpowiedz

24. wlo
0

2014-04-26 14:45:46

PoleKs - taki poziom reklam jaki poziom odbiorcy ;-) Teraz się program rozrywkowy ogląda się nie po to żeby popatrzeć na wykonawców i zobaczyć /posłuchać ich wykonanie, tylko po to, żeby zarejestrować w HD (żeby móc potem powiększyć) jakieś wpadki w stylu pękniętych majtek, wysuniętej piersi itp. Inna rzecz, ze są wykonawcy prowokujący tego typu sytuacje - no ale przecież robią to dla określonego odbiorcy ;-)

Odpowiedz

23. ~tolerancyjny
0

2014-04-26 12:36:40

Ten gościu chyba z palikociarni. Jakiś gender czy cóś.

Odpowiedz

22. ~PoleKs
0

2014-04-25 17:17:19

żenada, nie reklama. Kiedyś to robili ciekawe reklamy, dzisiaj to chłam dla mas. Wcześniej to ludzie myśleli nad reklamą, dziś to tylko pierwszy lepszy pomysł i ciach filmowanie

Odpowiedz

0

2014-04-25 14:07:54

http://plus.pl/indywidualna/Abonament/NowiKlienci/Promocje/TaryfyLTE/BezTelefonu/Pakiet3/Pisze że prędkość transferu spada... Ktoś tutaj kłamie ;-)

Odpowiedz

1

2014-04-25 14:06:29

@16. Jest

Odpowiedz

19. ~ddd
-2

2014-04-25 12:01:45

a ja się pytam Plusa gdzie jest HD Voice !!??

Odpowiedz

18. Paweł
0

2014-04-25 10:21:22

Miałem okazję poznać ludzi od produktu Plusa i zupełnie nie dziwi mnie skąd się biorą takie denne oferty :)

Odpowiedz