DAJ CYNK

Kolejna edycja Klienci Orange Polecają

22.07.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 9

Ważne 4

3

Można już głosować w kolejnej, letniej edycji Klienci Orange Polecają. To propozycja dla wszystkich, którzy chcą podzielić się swoją opinią wskazując najciekawszą ich zdaniem ofertę Orange.

Można już głosować w kolejnej, letniej edycji Klienci Orange Polecają. To propozycja dla wszystkich, którzy chcą podzielić się swoją opinią wskazując najciekawszą ich zdaniem ofertę Orange.

Wystarczy wejść na stronę www.klienciorangepolecaja.pl i oddać głos na jedną z trzech proponowanych w tej edycji usług. W zakończonej właśnie wiosennej edycji konkursu, za najbardziej godną polecenia ofertę, klienci Orange uznali plan taryfowy Smart Plan Multi II, zawierający w abonamencie m.in. nielimitowane rozmowy i SMS-y, duży pakiet internetowy, a także 400 minut na rozmowy w roamingu.

W rozpoczynającej się właśnie letniej edycji Klienci Orange Polecają do wyboru są kolejne trzy oferty. Pierwsza to Muzyka Tu i Tam, oferująca dostęp do ponad 20 mln utworów muzycznych. Dzięki usłudze można ich słuchać w dowolnym czasie i miejscu, na dowolnym urządzeniu takim jak telefon komórkowy, tablet czy komputer, również wtedy, kiedy nie ma dostępu do Internetu. Aplikacja mobilna usługi pozwala stworzyć własną bibliotekę muzyczną z ulubionymi utworami i dzielić się nią ze znajomymi. Drugą usługą jest Telewizja Tu i Tam, pozwalająca na oglądanie telewizji on-line lub filmów na laptopie, smartfonie lub tablecie, w dowolnej chwili i miejscu. Trzecią propozycją jest Orange Cloud, czyli 5 GB darmowej przestrzeni dyskowej, na której można przechowywać zdjęcia i filmy oraz dzielić się nimi z dowolnego miejsca przez telefon, komputer czy tablet.

Aby wziąć udział w głosowaniu, wystarczy kliknąć na przycisk "chcę zagłosować" umieszczony pod wybraną usługą na stronie www.klienciorangepolecaja.pl. Głosować można do 21 sierpnia. Wszyscy, którzy prócz oddania głosu wypełnią krótki formularz, mogą liczyć na nagrody. Pierwszych 300 uczestników zabawy, którzy prawidłowo oddadzą głos oraz wypełnią ankietę, otrzyma kod rabatowy na zakup oferty Internetu mobilnego Orange Free Net. Ponadto, pięć osób, które najciekawiej uzasadni swój wybór usługi, otrzyma samochodowym zestaw głośnomówiący, a kolejne dziesięć najciekawszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych voucherem dającym możliwość dwumiesięcznego bezpłatnego korzystania z usługi Muzyka Tu i Tam.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się