DAJ CYNK

Koleje Śląskie wydały grę na telefony, dla najlepszych będą tańsze bilety

20.11.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3564

Ważne 0

0

Lubiliście się bawić kolejką? A może dalej wybieracie pociąg, kiedy tylko się da? Jeśli na dodatek korzystacie z usług Kolei Śląskich, to mamy dobrą wiadomość. Przewoźnik wydał własną grę na telefony i tablety. Dla najlepszych czekają tańsze bilety.

Gra nazywa się Wolny Tor i dzięki niej wcielimy się w kolejarzy. Będziemy zatem wyłapywać gapowiczów oraz sterować pociągiem tak, by dojechać do celu na czas. Po drodze czeka na nas dużo przeszkód, mogą to być np. powalone drzewa czy roboty torowe. Będziemy mogli wybrać dowolną trasę spośród dwunastu obsługiwanych przez Koleje Śląskie (od S1 do S78). Długość planszy różni się zależnie od wybranej przez nas trasy.

Na początku mamy do dyspozycji dwa pociągi - Elfa oraz Flirta. By odblokować następne musimy zgromadzić 10 tysięcy punktów.

Co miesiąc najlepszy gracz otrzyma 20 złotych upustu na kupno biletu, natomiast dziewięciu kolejnych - 10 złotych. Przewoźnik zastrzega, że jeśli rabat będzie równy lub większy kwocie należnej za bilet, to i tak będziemy musieli zapłacić symboliczną opłatę. Niestety nie ma fizycznej możliwości obniżenia ceny do zera.

Z promocji wyłączone są pociągi „Ornak” (Zakopane – Żywiec) oraz przygraniczny odcinek Chałupki – Bohumin. Do korzystania z gry potrzebujemy Androida 4.3 lub iOS 8.4.1

Źródło tekstu: koleje śląskie, transport publiczny

Komentarze
Zaloguj się