DAJ CYNK

Kamil Bednarek i Czesław Mozil kolejnymi bohaterami reklam Play [wideo]

21.03.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 13520

Ważne 7

9

Sieć Play rozwija swoją "rozgwieżdżoną" kampanię reklamową. Kolejnymi bohaterami spotów są Kamil Bednarek i Czesław Mozil.

Sieć Play rozwija swoją "rozgwieżdżoną" kampanię reklamową. Kolejnymi bohaterami spotów są Kamil Bednarek i Czesław Mozil.

W pierwszym spocie Czesław Mozil powiedział, jak najlepiej potrafi, że chce skorzystać z oferty Play na Kartę, by bez ograniczeń SMS-ować i rozmawiać ze wszystkim w Play. W drugim spocie Kamil Bednarek, dzięki ofercie Lubię to, odpłynął z niekończącym się Internetem w swoim smartfonie.

<: F1201 :>



Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
73. ~głupota
1

2013-04-21 16:25:36

Ten Czesław Mozil to jakas poraszka jak widze ta reklame paleya z nim to mnie szlag trafia nigdy bym do pleya nie poszedł zwłaszcza po tej debilnej reklmie zawchowuje sie tam jak by cos miał z głowa na maxa zje....ana ta reklama oj Czesiek wiekszej głupoty to nie mozna było nakrecic porażka tek reklamy to 100%

Odpowiedz

72. ~luk
1

2013-03-28 22:20:38

*** się znacie lepiej wydać miliony na kampanię reklamową niż obniżyć rachunku abonamentom! Tak działa marketing

Odpowiedz

71. ~ktoś
1

2013-03-24 20:21:07

Ough, tylko nie Bednarek ! ; /

Odpowiedz

70. ~Sylwia1509
1

2013-03-24 20:15:13

Gdzie się podział ten Kamil, dla którego ważna była muzyka reggae? Jego niektóre nowe piosenki nie pasują do niego. A to że wystąpił w reklamie ... po prostu nie powinien tego robić. Był kimś, od kogo oczekiwałam więcej. Rozumiem, że on też musi jakoś zarabiać, ale to już nie ten Kamil co wcześniej. Dawał ludziom nadzieję i umiał polepszyć humor muzyką. A teraz?- Po prostu się sprzedał. Co te pieniądze robią z ludźmi ? ; C

Odpowiedz

69. ~justyska
-1

2013-03-24 11:55:37

reklama z Bednarkiem swietna...popłakałam sie ze smiechu

Odpowiedz

68. ~daarkaaa
-1

2013-03-23 12:39:00

Czesław Mozil, najlepsza reklama Play`a, chociaż wszystkie są jak dla mnie trafione!

Odpowiedz

67. ~User
1

2013-03-22 20:36:52

MAGDA GESSLER też będzie?

Odpowiedz

66. ~ja
2

2013-03-22 11:16:31

wszystkich zniosę ale tej wrednej wstrętnej dody za 3 miliony już nie.spadam z play jak tylko mi sie umowa skończy .

Odpowiedz

65. ~pazzyrra
-2

2013-03-22 10:34:59

Dobre, można się trochę pośmiać. Dobre są reklamy playa, dobre są też heyah szczególnie z tymi bobasami w wózkach. A reszta, przede wszystkim Plus to totalna beznadzieja reklamowa. Takie moje zdanie.

Odpowiedz

64. ~
2

2013-03-22 10:29:07

następnym celebrytą w reklamie Play będzie Katarzyna W.

Odpowiedz

63. ~jakop
1

2013-03-22 10:04:37

Pogratulować umiejętności budowania zadań. Polszczyzna jak się patrzy.

Odpowiedz

62. ~werw
-1

2013-03-22 09:54:24

Pokazujecie niektórzy tylko swoją ingnorancje! Jak można nie znać Czesława Mozila - Jest to zdobywca kilku platynowych płyt (te opinie pewnie piszą ludzie z gimpla którzy w słuchają tylko gwiazdek z MTV), już w ostateczności można go znać z TVNu z x-factora.

Odpowiedz

61. ~t.
-2

2013-03-22 09:47:07

Jedno mnie interesuje, dlaczego niektórzy kierują się tym że &quot;nie lubie Wojewódzkiego, odchodze z sieci&quot;, okej rozumiem odejść z sieci bo usługi nie są zadowalające ale marudzić że sieć jest głupia bo nam reklama nie odpowiada?

Odpowiedz

60. ~
2

2013-03-22 02:34:59

Kolejne pieniądze wrzucone w błoto. Nie przedłużam umowy, przechodzę na prepaid, taniej wyjdzie.

Odpowiedz

59. ~
2

2013-03-22 01:05:03

Kim oni są? Jakoś nie słyszałem. A reklamy jak zwykle durne.

Odpowiedz