DAJ CYNK

Jakie zmiany przyniósł iOS 8.1?

20.10.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 7156

Ważne 3

4

Apple udostępniło dzisiaj iOS w wersji 8.1. Jakie zmiany nam przyniesie?

Apple udostępniło dzisiaj iOS w wersji 8.1. Jakie zmiany nam przyniesie?

Główną nowością w iOS 8.1 jest start Apple Pay. Niestety posiadacze iPhone'ów w Polsce będą musieli na tę usługę jeszcze poczekać. Oprócz tego została odblokowana możliwość pełnej integracji z OS X, jak np. wysyłanie SMS-ów z poziomu komputera i ich archiwizowanie, pojawiła się możliwość wyboru trybu pracy sieci (2G, 3G, 4G), usunięto problemy z połączeniami przez Wi-Fi i odtwarzanie filmów z poziomu przeglądarki Safari. Nie poprawiono natomiast przywracania domyślnej kolejności ikon w menu udostępniania po zamknięciu procesu aplikacji.

Do aparatu powróciła rolka, a funkcja dyktowania nie uruchamia już automatycznie asystenta Siri. Udostępniono również testową wersję usługi iCloud Photo Library. Wśród nowych funkcji pojawił się też inteligentny hot-spot. Jeśli sprzęt Apple wykryje w pobliżu zdefiniowane urządzenie, automatycznie stworzy przenośny punkt dostępu do Internetu.

Źródło tekstu: cultofmac; macrumors; wł

Tagi: apple ios 8.1
Komentarze
Zaloguj się
21. ~Calm7
0

2014-11-11 12:15:37

He he.. Jakie zmiany? Najwyraźniej niektórym userom - zmianę telefonu. Gratulacje, appliozo :-)

Odpowiedz

20. ~4s
0

2014-11-11 10:35:17

Tak jak byłem zwolennikiem iPhone i uważałem ze są to najlepsze telefony, tak po zainstalowaniu iOS 8.1 na 4s sprzedałem go w tym samym dniu za 200zl, żeby tylko sie pozbyć tego gow... Jeszcze rak wolnego tel nie miałem

Odpowiedz

19. ~zenekk
0

2014-10-21 19:42:41

Ktos wie dlaczego funcka wyboru trybu sieci dziala tylko na plusie? Troche to smieszne

Odpowiedz

18. ~
1

2014-10-21 13:06:42

Co najmniej 3/4 krytykujacych nie miało iPhone, także o czym my tu mówimy :-)

Odpowiedz

17. ~lui
0

2014-10-21 10:59:24

7, mam iphone 4s, na 8.0 lekko przycinal sie czasami na "wyłączaniu programow dzialajacych w tle" i tyle w temacie przycinania. Wczoraj odpalilem 8.1 i nie mam juz tego problemu. Czasami zastanawiam sie co macie na tych telefonach poinstalowane ze macie takie problemy? Uzywam telefonu od roku i nigdy sie nie zawiesil. Dla porownania s4 mini ktorym obdarowala mnie moja firma mial taka faze ze sie sam restartowal. Z innych bonusow, po zainstalowaniu updatow aplikacji trzeba go restartowac, inaczej wcina baterie jak zaba kit - na samym czuwaniu to maks 1 doba (normalnie 3-4 doby). Jak ktos w tym kontekscie mowi mi ze ios to porazkowy system to nie bardzo jestem w stanie to zrozumiec... pozdrawiam

Odpowiedz

16. ~mpuzon
0

2014-10-21 08:32:56

Mam iPhone 5S w Plusie i wszytko działa jeżeli chodzi o wybór sieci 2G, 3G, LTE....

Odpowiedz

15. dziegiel
0

2014-10-21 08:18:53

14. ja się podpisuję z zamulonym iPadem 4

Odpowiedz

14. ~
1

2014-10-21 07:03:00

13, nie wiem, co chciales napisac, ale wyszlo ci, ze japcokowi nie mozna zarzucic, iz jego produkty sie nie zawieszaja. Z czym zreszta, jako wlasciciel zmulonego iPada2 z iOS8, w pelni sie zgadzam; kumpel z rownie zmulonym iPadem3 pewnie tez by sie pod tym podpisal.

Odpowiedz

13. ~Xpat
-1

2014-10-21 06:29:29

Najwiecej maja tu do powedzenia ludzie, ktorzy ciesza sie np samsungiem albo jakims smiesznym Lg. Wezcie sie troche ogarnijcie. Jakosciowo te telefony to po prostu bajka a ludzie ktorzy je kupuja nie patrza czy jest do wyboru np tryb sieci. Telefon ma chodzic, ma sie nie zawieszac i ma byc ladny. A tego na pewno nie mozna zarzucic tej firme. Uzywalem ten telefon i jest naprawde super. Obecnie mam inny telefon - tez zreszta dzialajacy bardzo plynnie - na pewno nie z system google-a bo on gwarantuje plynnosc do kilku dni po odpaleniu. Pozdrawiam wszystkich zawistnych o iphona.

Odpowiedz

12. ~
0

2014-10-21 06:27:39

Jak zrobić inteligentny hotspot?

Odpowiedz

11. ~
1

2014-10-21 06:26:58

Ciekawe z tym wyborem 2G 3G 4G. Plus jako jedyny nie jest oficjalnym partnerem Apple i jego klienci maja taka możliwość....

Odpowiedz

10. ~
1

2014-10-21 03:52:20

Funkcje, który ma mój telefon z androidem od kiedy go kupiłem trzy lata temu. I za co wy płacicie, wyznawcy kościoła Apple?

Odpowiedz