DAJ CYNK

Ipla najpopularniejszą mobilną aplikacją VoD w Polsce

20.11.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4049

Ważne 7

4

Ipla w wersji na Androida przekroczyła liczbę 5 milionów pobrań. Czyni ją to jedną z najbardziej popularnych polskich aplikacji w Google Play oraz najpopularniejszą mobilną aplikacją VoD w Polsce.

Ipla w wersji na Androida przekroczyła liczbę 5 milionów pobrań. Czyni ją to jedną z najbardziej popularnych polskich aplikacji w Google Play oraz najpopularniejszą mobilną aplikacją VoD w Polsce.

Z myślą o zwiększeniu komfortu użytkowników przygotowana została nowa wersja aplikacji na urządzenia z system Android, która na chwilę obecną testowana jest przez losowo wybrane osoby. Etapowe wdrażanie produktu oraz informacja zwrotna od użytkowników pozwolą udoskonalić produkt końcowy.

Zaletą nowej wersji aplikacji jest większa intuicyjność korzystania i uproszczony proces zakupu. Na podstawie wybieranych treści aplikacja proponuje spersonalizowane rekomendacje filmów, seriali i kanałów TV, które mogą zainteresować użytkownika. Ponadto w sekcji "KANAŁY TV", w której można znaleźć 47 stacji, udostępniony został szczegółowy program telewizyjny.

Użytkownicy aplikacji Ipla Android posiadający telefon w sieci Plus, po powiązaniu swojego konta z numerem telefonu, mogą dokonywać bezpośrednich zakupów, doliczając opłaty za treści do swojego rachunku telefonicznego, a także korzystać ze specjalnego pakietu Ipla Plus. Pakiet ten pozwala na oglądanie wybranych treści bez reklam oraz dodatkowych opłat. Zawiera 6 kanałów telewizyjnych: Polsat News, Polsat News 2, Polsat Sport News, Superstacja, Polsat Cafe i Polsat Play oraz seriale, programy rozrywkowe i dokumentalne.

Źródło tekstu: Plus

Tagi: ipla plus VoD
Komentarze
Zaloguj się
27. ~Ser
0

2015-11-29 16:45:15

Najczęściej korzystam z dostępu przez dekoder na dużym TV. Ale apke mam zainstalowaną też na tablecie i też bardzo fajnie się to sprawuje. Ogólnie ipla jest świetna. Odkąd się za nią wziął CP zmieniła się nie do poznania.

Odpowiedz

26. ~Kiljan
0

2015-11-29 11:28:00

Ipla pod skrzydłami polsatu rozwinęła się bardzo dobrze i dzisiaj jest to bez dwóch zdań najlepszy player internetowy.

Odpowiedz

25. fueldo
0

2015-11-26 01:37:16

IPLA w tej chwili jest najbardziej dopracowana... sporo opcji konfiguracji odtwarzania contentu oraz ma przewijanie do tyłu czego nie ma nikt z konkurencji. Brawo PLUS :DHorizonTV ma więcej kanałów ale działa jak mu się podoba... zdecydowanie częściej nie działa jak powinien i nie można niczego ustawić ;/TVN Player jeszcze ma długą drogę do dogonienia IPLI... A Eleven zdecydowanie częściej się tnie niż powinien i również zero opcji konfiguracji...TVP Stream pomijam milczeniem...taka kupaHBO GO, niby wszystko świetnie ale wbrew pozorom nie ma HD!!!! o zgrozo. Również nie można nic ustawić przy ustawianiu...

Odpowiedz

24. ~adam
0

2015-11-24 22:26:33

Ipla to dla mnie w przypadku Plusa pewien naddatek - no ale skoro okrężną drogą dociera do mnie taka propozycja, to ja mówię, okej. Sama sieć w swojej podstawowej funkcji bardzo w porządku

Odpowiedz

23. ~Iwo
0

2015-11-23 20:23:33

ipla mobilna jest wygodna i ma bogate biblioteki, więc to jej największy plus. Do tego w pakietach plusa jest szczególnie dobrze promowana, bo transferu danych nie zabija :)

Odpowiedz

22. lee
0

2015-11-20 20:51:27

Heh a ja myślałem ze najpopularniejszą aplikacją jest showbox xd albo przynajmniej popcorn time hehe

Odpowiedz

2015-11-20 17:36:43

Na czym polega oferta Uber dla klientów Plusa?Dla klientów Plusa, którzy do tej pory nie korzystali z usługi, Plus wspólnie z Uber przygotował prezent w postaci 50 zł do wykorzystania na przejazdy za pośrednictwem aplikacji Uber.Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację za pośrednictwem formularza na stronie get.uber.com/go/plus, by otrzymać voucher na kwotę 50 zł do wykorzystania (jeśli skorzystacie z powyższego formularza kwota 50zł zostanie automatycznie dopisana do Waszego konta).Można również zainstalować aplikację za pośrednictwem sklepu z aplikacjami i w pole kod promocyjny wpisać hasło: „PLUS" Rejestracja w Aplikacji wymaga podania adresu e-mail, numeru telefonu, imienia, nazwiska oraz numeru karty (kredytowej lub debetowej z numerem CSV).źródło: Plus

Odpowiedz

2015-11-20 17:26:20

19 - pisze prawdę, ipla jest bez limitu danych lte do końca roku.

Odpowiedz

-2

2015-11-20 17:11:25

5GB domyślnie, bez limitu w promocji. Masz to opisane wyżej.A 10zł jest za 3 pakiety ipla, które normalnie kosztowałyby 25zł (Filmy i seriale, Wiedza News Rozrywka, Dzieci) oczywiście przy odpowiednio wysokim abonamencie.

Odpowiedz

18. ~pabloki
2

2015-11-20 17:06:35

no ale w tej bezpłanej ipli dla plusanic ciekawego nie ma poza tym że jest bezpłatny transfer do 5 GB

Odpowiedz

17. ~pabloki
2

2015-11-20 17:04:05

Patryk wiem. pisałem 20 zł w domyśle opłata za dwa pakiety kosztujące w sumie 20 zł. wybrałem te z ipla które są najbliżej zawartości pakietu multi od tmobile.

Odpowiedz

-3

2015-11-20 17:02:56

Tu: nad załącznikami masz info że Ipla Plus jest bezpłatna o bez limitu do końca 2014, w linku który podałem wyżej że do końca 2015, i tak przedłużają co rok...

Odpowiedz

-3

2015-11-20 16:58:34

Ale zwróć uwagę że ja piszę o tym bezpłatnym pakiecie który jest wymieniony w artykule.Pakiety płatne po okresie próbnym kosztują 10zł miesięcznie a nie 20zł a ich zawartość jest uzależniona od wysokości posiadanego abonamentu: >Bezpłatny transfer to domyślnie 5GB/miesiąc ale trwa promocja w której transmisja jest bez limitu do końca roku, i tak co roku przedłużają tą transmisję:

Odpowiedz

14. ~pabloki
2

2015-11-20 16:49:48

Patryk dowiedziałem sie że bezpłany transfer w pakiecie dla klientów plusa jest do 5GB.

Odpowiedz

13. ~pabloki
1

2015-11-20 16:46:12

Patryk np w ipla dla klienta plusa pakiet z filmboxami, axn-ami, kino polska (czyli to co daje tmobile do multi) oraz sport bedzie kosztował po okresie promocyjnym 20 zł . a w pakiecie od tmobile masz dwa kanały eleven plus filmboxy , axny, kino polska za 14,99 i dodatkowo masz kanały tvnu(tvn, style ,turbo , biś , tvn24. plus filmy i seriale bez reklam ) a w ipla zalacisz za to wiecej nawet jako klient plusa.

Odpowiedz