DAJ CYNK

IPLA i Eleven Sports to pierwsze polskie aplikacje wykorzystujące dwa ekrany LG G8X ThinQ Dual Screen

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4785

IPLA i Eleven Sports to pierwsze polskie aplikacje wykorzystujące dwa ekrany LG G8X ThinQ Dual Screen

IPLA i Eleven Sports to pierwsze polskie aplikacje specjalnie dostosowane do możliwości, jakie oferuje dodatkowy ekran OLED w smartfonie LG G8X ThinQ Dual Screen. Można z nich korzystać w sposób nieosiągalny na pojedynczym ekranie.

Do czego może się przydać dodatkowy ekran w smartfonie LG G8X ThinQ Dual Screen? Korzyści jest co najmniej kilka, ale największe odczujemy w aplikacjach, które zostały specjalnie zaprojektowane do działania na tym smartfonie. 

ZobaczLG G8X ThinQ - 10 powodów, by zainteresować się telefonem z dwoma ekranami
Zobacz: Kup LG G8X ThinQ w Plusie i zyskaj nawet 450 zł

IPLA i Eleven Sports to pierwsze w Polsce aplikacje przygotowane przez sieć Plus, które wykorzystują pełnię możliwości oferowanych użytkownikom przez LG G8X ThinQ Dual Screen. Obydwie będą na jednym ekranie wyświetlały treści wybrane przez użytkownika – VOD, transmisje lub kanały linearne. Na drugim ekranie w tym samym czasie będzie można przeglądać bibliotekę materiałów wideo lub wyszukiwać treści w serwisie.

Użytkownicy mogą na przykład na jednym ekranie oglądać film lub mecz, a na drugim wyszukiwać informacje o aktorze, reżyserze czy aktualny program TV. Dwa ekrany można również wykorzystać do jednoczesnego oglądania treści i używania komunikatora.

IPLA i Eleven Sports to pierwsze polskie aplikacje wykorzystujące dwa ekrany LG G8X ThinQ Dual Screen

Inną funkcją, którą zdaniem twórców aplikacji docenią rodzice, jest opcja wyświetlania dwóch materiałów jednocześnie, na przykład bajki i filmu czy meczu. Możliwość włączenia dwóch aplikacji w trybie pełnoekranowym i niezależne sterowanie poziomem dźwięku pozwala na oglądanie dwóch zupełnie innych filmów, meczu i filmu czy też meczu i kreskówki jednocześnie. W tym przypadku wątpliwa wydawać się może wygoda takiego rozwiązania, ale widać, że twórcy aplikacji przygotowali się na każdy scenariusz, a wyobraźnia podsunęła im nawet sytuacje pozornie nierealne. 

Zobacz: LG G8X ThinQ z dodatkowym ekranem LG Dual Screen oraz słuchawkami Denon w przedsprzedaży w sieci Plus
Zobacz: LG G8X ThinQ - szybka recenzja [wideo]

LG G8X ThinQ z dodatkowym ekranem LG Dual Screen dostępny jest na wyłączność w ofercie operatora sieci Plus. Operator proponuje go wraz z ofertą Plus Abonament w sprzedaży ratalnej na 24 lub 36 miesięcy. W ofercie dla nowych klientów Plus Abonament 30 jego cena wynosi 1998,98 zł + 24 x 83 zł (razem 3990,98 zł) lub 1999 zł + 36 x 56 zł (4015 zł). 

Zobacz: IFA 2019: LG G8X ThinQ z pokrowcem Dual Screen to wbrew pozorom ciekawe rozwiązanie
Zobacz: Na jesień IPLA wprowadza zmiany: nowy pakiet IPLA PREMIUM, niższe ceny i przedpremiery seriali Telewizji Polsat

Nowi klienci taryf Plus Abonament 40 i 50 muszą przygotować się na wydatek 198,99 zł + 24 x 158 zł (3099,99 zł) lub 199 zł + 36 x 106 zł (4015 zł). 

W ofercie dla klientów przedłużających umowę LG G8X ThinQ jest dostępny wraz z ofertą Plus Abonament 40 i 50 z ratami 166,64 zł przez 24 miesiące (łącznie 3999,36 zł) lub 111,09 zł przez 36 (3999,24 zł).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus, LG

Przewiń w dół do następnego wpisu