DAJ CYNK

iOS 11 obsłuży tylko aplikacje 64-bitowe

06.06.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4194

Ważne 3

4

Przed WWDC były tylko plotki, teraz jest to już informacja oficjalna: iOS 11 będzie obsługiwał wyłącznie aplikacje 64-bitowe.



Przed WWDC były tylko plotki, teraz jest to już informacja oficjalna: iOS 11 będzie obsługiwał wyłącznie aplikacje 64-bitowe.

Decydując się na aktualizację systemu w naszych iPhone'ach i iPadach musimy liczyć się z tym, że w nowym App Store znajdziemy wyłącznie aplikacje 64-bitowe. Ponadto każda próba uruchomienia programu 32-bitowego na zaprezentowanym podczas konferencji deweloperskiej WWDC 2017 nowym systemie mobilnym Apple'a skończy się na pokazaniu stosownego komunikatu.

iOS 11 nie będzie też wspierał procesorów 32-bitowych, dlatego będziemy musieli się obejść smakiem, jeśli posiadamy iPhone'a 5, iPhone'a 5C lub czwartą generację iPada. Dotyczy to oczywiście także starszych urządzeń.

Zmiany dotyczą także deweloperów. Od początku przyszłego roku wszystkie nowe aplikacje w App Store będą musiały być 64-bitowe. Kilka miesięcy później, w czerwcu, ten sam wymóg będzie dotyczył także aktualizacji.

Źródło tekstu: Apple, wł

Komentarze
Zaloguj się
18. wlo
0

2017-06-08 12:09:46

9 - oczywiście 128-bitowe, ale tylko w wersji dedykowanej ruskiemu rynkowi ;-)

Odpowiedz

17. ~
0

2017-06-07 12:22:25

ale sam fakt że 4 letni telefon dostaje aktualizację do najnowszego systemu przemawia za zakupem produktów appla :) fakt nie jestem zwolennikiem ich firmy bo zdzierają jak mało kto ale przynajmniej wiem za co płacę :) jak wydać 4k na telefon to tylko iphone a co do średniaków cóż tylko android bo niestety jednak 1300 za 4 latka mimo lepszych możliwości nie napawa mnie optymizmem :)

Odpowiedz

16. ~@14
0

2017-06-07 10:21:07

Z tymi zdjęciami w 5S to sobie bezwstydnie zakpiłeś, co? Za 1500 smartek z andkiem obecny każdy robi lepsze foty niż IP5S, zresztą już 2 lata temu większość tak robiła. I chociaż mam właśnie 5S jako trzeci smartfon to zarówno stary Note 3 jak i HTC One M8 biją pod wieloma względami go na głowę.

Odpowiedz

15. mlody_pelikan
0

2017-06-07 10:19:53

No brawo Apple, ile można trwać w sredniowieczu

Odpowiedz

14. ~
0

2017-06-07 08:02:47

@12, 5S to całkiem udany telefon, więc są ludzie którzy nadal z niego korzystają. Nie ma nic w tym dziwnego. Tak samo jak nie dziwią mnie ludzie, którzy wolą kupić staruszka 5S za 1299 zł, niż nowy model z Androidem za podobną cenę. Np. ten staruszek nadal potrafi robić lepsze zdjęcia od tych nowych Androidów do 1500 zł, nie wspominając już o lepszym wykonaniu po stronie 5S. Do tego kupując czteroletniego iPhona, prędzej doczekasz się aktualizacji systemu, niż kupując średniaka za 1500 zł z Androidem. W sumie użytkownicy flagowców z Androidem też właściwie liczą na łaskę producentów, albo wydadzą lub wydadzą za 100 lat nowszego Androida do telefonu.

Odpowiedz

13. ~
0

2017-06-07 07:08:10

@12 Ja wolę Nokie 3310 niż 5s. Tyle lat i nik mnie nie straszy, że bedzie wycofana.

Odpowiedz

12. ~.
-1

2017-06-07 05:28:02

Po co wspierac 5s? Czy ktos to jeszcze uzywa?

Odpowiedz

11. ~INTseed
0

2017-06-06 21:11:02

Bardzo dobry ruch.

Odpowiedz

10. xperia
0

2017-06-06 20:24:33

@7 Tak, czteroletni 5s dostanie iOS11, modele 5 lub 5c już nie (32-bitowe procesory)

Odpowiedz

9. ~Hotelarz
-1

2017-06-06 20:23:39

Czy ktoś się orientuje czy moje redmi trzy es jest 64 czy 128 bitowe?

Odpowiedz

8. ~12e
-1

2017-06-06 20:15:37

To jest żart "speców" Nie dawajcie wiary wygłupom dziennikarskim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

7. ~C
1

2017-06-06 20:14:10

To znaczy że 5s jeszcze dostanie lizaka do iOS 11?

Odpowiedz

6. ~elo
0

2017-06-06 20:03:03

i prawidłowo, ktoś musi rozpocząć zmianę, trafiło na apple - odbije się hejtem, cóż... ciekawe jednak jak to się przełoży na użytkowanie, sądzę, że deweloperzy zrobią aktualizacje, za duże potencjalne straty

Odpowiedz

5. ~Buli
0

2017-06-06 19:52:14

Postarzanie produktów ma się w najlepsze, bo UE zajęta jest wyławianiem Syryjskich byczków z łódek i tratw.

Odpowiedz

4. ~tim kuk
0

2017-06-06 19:51:10

Pamietajcie ze robimy to dla waszego dobra!

Odpowiedz