DAJ CYNK

iOS 11.4 i problemy z akumulatorem

12.06.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3834

Ważne 2

1

Posiadacze iPhone'ów, którzy zaktualizowali smartfony do iOS w wersji 11.4 narzekają na problemy z akumulatorem.



Posiadacze iPhone'ów, którzy zaktualizowali smartfony do iOS w wersji 11.4 narzekają na problemy z akumulatorem.

Problemy z akumulatorem opisywane na forach Apple'a ciężko ze sobą połączyć. W zasadzie jedynym wspólnym czynnikiem jest iOS w nowej wersji 11.4. Problemy są różne, ale do najczęstszych należy szybkie rozładowywanie się akumulatora. Dzieje się to zazwyczaj w nocy, podczas gdy smartfon jest, teoretycznie, nieaktywny. Ale były też przypadki, w których to niektóre aplikacje działające na włączonym ekranie powodowałby większe zużycie energii niż zwykle. Innym problemem są nieprawidłowe informacje na temat stanu naładowania akumulatora, wyświetlane na belce systemowej. Wszystko to dzieje się bez względu na model smartfonu i dotyczy zarówno najnowszych iPhone'ów X, jak i iPhone'ów 6.

Tak jak różne są problemy, tak są też i różne rozwiązania. Niektórym pomógł sposób na informatyka - wyłączyć i włączyć. U innych pomocne okazało się np. wyłączenie automatycznej integracji z komputerami Mac, a u kolejnych rozwiązaniem problemu było przełączenie działania Wi-F z 5 GHz na 2,4 GHz.

Warto przy tym zauważyć, że problemy nie dotyczą wszystkich użytkowników. Wielu z nich korzysta z iOS 11.4 i nie zauważyła żadnych negatywnych zmian w zużyciu akumulatora.

Źródło tekstu: discussions.apple; wł

Komentarze
Zaloguj się
28. ~kinga
0

2018-07-24 13:49:38

Przy włączonym WI-FI bateria rozładowuje się w przeciągu kilku godzin (5-6 h i tel całkowicie rozładowany).

Odpowiedz

27. ~Jaras
0

2018-07-21 13:36:52

Ma ktoś taki problem . Akurat u mnie jest X ale może w innych tez się zdaza . 11.4.1 telefon sam wykonuje działania rozne samowolnie leżąc obok . Zaznacza kopiuje wkleja otwiera nowe strony wybiera rozne opcje ale zauważyłem ze wszystkie z środkowej części wyświetlacza . Tak jakby ktoś naciskał wyświetlacz . Trzy razy od nowa czysty system wgrywany i bez zmian . Tak co kilkadziesiąt minut używania się dzieje . Po aktualizacji 11.4 zauważyłem ale to może być zbieg okoliczności . Nie spadł i nie zamókł .

Odpowiedz

26. ~SIALALALA
0

2018-06-16 10:33:20

Witam serdecznie,tez mialem problem ze swoja bateria w Iphone 6s,ale jedyne co Tu pomoglo to zainstalowanie ios 12Beta. Teraz trzyma baterie jak wsciekly. Kazdy narzeka ze Iphone jest dla *** ja mam na tyle rozsasku by sie nir klocic jaka marka jest najlepsza,bo kazdy dobiera telefon pod siebie. Nikomu nic do tego kto czym sie posluguje. Jest to wylacznie jego indywidualna sprawa.☺️

Odpowiedz

25. ~Em
0

2018-06-12 17:42:14

Ja po aktualizacji mam problem taki, że iPhone sam kasuje mi wszystkie wiadomości tekstowe. Zawiesza się na chwilę, po czym mam pusto w wiadomościach. Jakieś rady? Trochę to denerwujące

Odpowiedz

24. Remington
0

2018-06-12 17:15:56

@22: iOS 12 to powrót do 10-tki pod względem szybkości, więc źle nie jest, ale do starszych wersji i ich jakości daleko...

Odpowiedz

23. 2oneX_
0

2018-06-12 16:03:19

@1 a Ty znowu swoje, weź się rozpędź i uderz głową w ścianę. Ale z drugiej fajnie jak jest taki ktoś jak Ty, przynajmniej jest się z kogo pośmiać. Applefan też walczył ale chyba troszkę zrozumiał ;)

Odpowiedz

0

2018-06-12 15:36:43

iOS już nie jest tym czym był, kiedyś. Już chyba Android go przegonił.

Odpowiedz

20. ~Niezgodny Niezadowolony 7
0

2018-06-12 14:26:20

Ale chyba kupię też ajfona:-D :-D :-D

Odpowiedz

19. ~Pyskaty
0

2018-06-12 12:23:52

17) włóż do ajfonów baterie od xiaomi i po problemie

Odpowiedz

18. ~Niezgodna Niezadowolona 7
0

2018-06-12 12:22:11

A ja nie mam iphona, i nic mnie nie drenuje:-DA co do newsa: to nie wina baterii, tylko programu(misty):-P

Odpowiedz

17. ~litwin
-1

2018-06-12 12:16:18

ja mam kilka ajfonów z iOS 10.4 i te kilka ajfonów strasznie drenujom mi baterie.

Odpowiedz

16. ~wacek
-1

2018-06-12 11:58:27

Ma mo SE widać wyrażnie większy spadek baterii:-( :-( :-(

Odpowiedz

15. ~Niezgodna Niezadowolona 7
0

2018-06-12 10:36:33

Widzè, ze pelikan jest pod scisłà ochronà,okej...1). wiesz co to jest genialne urzàdzenie? Najwyrazniej nie wiesz.To Ciè uswiadomiè:genialne, tzn takie, ktòre bèdzie działać zawsze dobrze bez wzglèdu na wiek konsumenta.

Odpowiedz

14. ~Joanna
-1

2018-06-12 09:43:38

@1 napisałam o przegładarce i Cie pochwaliłam za podany model, to mnie wycieli. Miej to na uwadze. Ja Ci dziękuje przyjacielu. Zmieniam portal na ten co byłes w sobote.

Odpowiedz