DAJ CYNK

iOS 11.4 i problemy z akumulatorem

12.06.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4734

Ważne 2

1

Posiadacze iPhone'ów, którzy zaktualizowali smartfony do iOS w wersji 11.4 narzekają na problemy z akumulatorem.Posiadacze iPhone'ów, którzy zaktualizowali smartfony do iOS w wersji 11.4 narzekają na problemy z akumulatorem.

Problemy z akumulatorem opisywane na forach Apple'a ciężko ze sobą połączyć. W zasadzie jedynym wspólnym czynnikiem jest iOS w nowej wersji 11.4. Problemy są różne, ale do najczęstszych należy szybkie rozładowywanie się akumulatora. Dzieje się to zazwyczaj w nocy, podczas gdy smartfon jest, teoretycznie, nieaktywny. Ale były też przypadki, w których to niektóre aplikacje działające na włączonym ekranie powodowałby większe zużycie energii niż zwykle. Innym problemem są nieprawidłowe informacje na temat stanu naładowania akumulatora, wyświetlane na belce systemowej. Wszystko to dzieje się bez względu na model smartfonu i dotyczy zarówno najnowszych iPhone'ów X, jak i iPhone'ów 6.

Tak jak różne są problemy, tak są też i różne rozwiązania. Niektórym pomógł sposób na informatyka - wyłączyć i włączyć. U innych pomocne okazało się np. wyłączenie automatycznej integracji z komputerami Mac, a u kolejnych rozwiązaniem problemu było przełączenie działania Wi-F z 5 GHz na 2,4 GHz.

Warto przy tym zauważyć, że problemy nie dotyczą wszystkich użytkowników. Wielu z nich korzysta z iOS 11.4 i nie zauważyła żadnych negatywnych zmian w zużyciu akumulatora.

Źródło tekstu: discussions.apple; wł

Komentarze
Zaloguj się