DAJ CYNK

Internetowa szkoła filmu i fotografii komórkowej Sony

19.05.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3636

Ważne 6

2

Fotografia i wideo w technologiach Sony znajdują się na kluczowym miejscu. Sony chce niezbędną wiedzę przekazywać użytkownikom swoich produktów, dlatego też startuje z internetową szkołą filmu i fotografii komórkowej.

Fotografia i wideo w technologiach Sony znajdują się na kluczowym miejscu. Sony chce niezbędną wiedzę przekazywać użytkownikom swoich produktów, dlatego też startuje z internetową szkołą filmu i fotografii komórkowej.

Akademia Xperia. Smart. Foto. Video rusza 27 maja o godzinie 18.00. Jako pierwsze odbędzie się webinarium z udziałem Jacka Boneckiego - znanego fotografa, podróżnika, specjalizującego się w fotografii podróżniczej i sportowej, od lat dokumentującego Rajd Dakar, jednocześnie - fana fotografii smartfonowej.

W ramach prac Akademii zaplanowano w tym roku 6 webinariów, warsztaty fotograficzne, cykle poradnicze, konkursy i spotkania z twórcami. W planach Sony jest również wydanie specjalnego e-podręcznika, organizacja wystaw fotograficznych, patronat nad projektami filmowymi z wykorzystaniem smartfonów oraz publikacja ekskluzywnych albumów poświęconych fotografii mobilnej.

Smartfony Xperia wchodzą na coraz wyższy poziom zaawansowania technologicznego, a jednocześnie nasi klienci chcą robić coraz więcej doskonałych zdjęć i filmów. Szukają wiedzy na ten temat, rozwijają swoje umiejętności często metodą prób i błędów - zamierzamy ich wesprzeć w tych poszukiwaniach. Pokazać użytkownikom smartfonów Sony Xperia, jak można je w twórczy i coraz doskonalszy sposób wykorzystać do robienia jeszcze lepszych fotografii i filmów. Pokażemy im wielkie możliwości, które kryją się w manualnych ustawieniach aparatu w smartfonie i zachęcimy do kreatywnego wykorzystania wszystkich funkcji. - mówi Agnieszka Jaśkiewicz, Head of Marketing Poland w Sony Mobile Communications.

Uczestnikami Akademii Xperia mogą być osoby, które prześlą do 21 maja swoje zgłoszenie na adres mailowy: rekrutacja1@AkademiaXperia.pl, i w 5 zdaniach najciekawiej napiszą o swojej fotograficznej pasji. Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 50. Słuchacze Akademii będą mogli czynnie uczestniczyć w seminariach internetowych, warsztatach i konkursach, a po zakończeniu cyklu szkoleń otrzymają stosowne certyfikaty i komplet materiałów informacyjnych. Wykładom w formie webinariów będzie mogła przyglądać się dowolna liczba widzów na fanpage'u Sony an Facebooku. Relacja z każdego wykładu zostanie umieszczona także na kanale na YouTube.

Źródło tekstu: Sony

Tagi: sony
Komentarze
Zaloguj się