DAJ CYNK

Interaktywna mapa zasięgu Orange

10.04.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 22156

Ważne 5

7

Orange we współpracy z Wirtualną Polską uruchomił interaktywna mapę zasięgu swojej sieci.

Orange we współpracy z Wirtualną Polską uruchomił interaktywna mapę zasięgu swojej sieci.

Dyskusja na temat zasięgu jest stara, jak sama telefonia komórkowa. Jak doskonale wiecie decyduje o nim wiele czynników związanych m.in. z prawami fizyki, pogodą, czy ukształtowaniem terenu. Oczywiście nie ma idealnych map zasięgu i zarazem rozwiązań zapewniających wszędzie doskonałą jakość w najlepszej, możliwej technologii. Jednak ze sporym prawdopodobieństwem można przewidzieć, co nas czeka w danym miejscu. - napisał na blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Dzięki serwisowi można sprawdzić dostępność "pomarańczowych" usług w danej lokalizacji na zewnątrz budynków, w podziale na technologie. Dodatkowo po zalogowaniu się można zgłaszać problemy z jakością oraz proponować miejsca, gdzie przydałaby się rozbudowa sieci Orange.

Interaktywna mapa zasięgu Orange znajduje się pod adresem zasieg-orange.wp.pl.

Źródło tekstu: blog.orange.pl

Tagi: mapa orange
Komentarze
Zaloguj się
41. ~pazzyrra
0

2013-04-11 10:32:27

Ja zmieniłem orange na play tylko z tego względu na dziadowski zasięg. Kiedyś kiedy zbudowali maszt był super ale nagle maszt ma plus i play a orange się wyniosło i od tego czasu *** na mapie jest wygląda że jest dobrze, a nie jest.

Odpowiedz

40. wlo
1

2013-04-11 10:06:07

xy - nie każę nikomu ;-) polecam tylko tym, którym nie pasuje pracować na najniższej w sytuacji gdy prezesi miliony zarabiają i mają gdzieś czy ktoś ma start życiowy, na mieszkanie, na samochód, podróże albo na dziecko ;-)) Komuna się skończyła podobno?

Odpowiedz

39. wlo
0

2013-04-11 10:02:56

killaz - no a co mówię? za średnią krajową się ludziom do pracy nie chce iść. Bo by chcieli od razu na "nowe" auto. A na takie z jednej pensji może sobie pozwolić tylko "stary" pracownik ;-)

Odpowiedz

38. ~xy
0

2013-04-10 22:22:56

Wlo nie kompromituj się każąc każdemu zakładać firmę! Precz z liberałami!

Odpowiedz

37. ~xy
-1

2013-04-10 22:17:43

Czyli zrobili to co Plus ma od lat, w dodatku w orange nie wiem na ile to jest aktualne.

Odpowiedz

35. ~eurochild
0

2013-04-10 20:18:21

korzystałem z tej mapy już w listopadzie sprzedając telefony dla orange:)

Odpowiedz

34. ~
0

2013-04-10 20:03:09

Pol roku temu korzystalem z tej mapy , nie jest aktualna

Odpowiedz

33. ~Ermak
-1

2013-04-10 19:32:02

dziś w każdym serwisie, info o tej mapce, przecież nie od dziś ona istnieje, poza tym jest nieaktualna biorąc pod uwagę szybki rozwój infrastruktury

Odpowiedz

32. ~a
0

2013-04-10 18:21:51

orange siecią na dorobku, sprawdź czy masz zasięg za miastem bo nie będzie... news bez sensu, może jutro o nowych opakowaniach starterów? albo jak w plusie, sam plastik ze zbiorczego pudełka, bo koszty?

Odpowiedz

31. ~killaz
1

2013-04-10 17:53:12

wlo, akurat spawacz to świeżo po szkole ma średnią krajową, z kilku/kilkunasto letnim stażem ciężko znaleść takiego co ma mniej niz 5 na rękę

Odpowiedz

30. ~
2

2013-04-10 16:47:14

I znowu najazd hejterów! Lepiej sobie zobaczcie na dokładną mapę Play!!! Tam to dopiero jest fantazja :)

Odpowiedz

29. ~
0

2013-04-10 16:30:39

Jeszcze większymi literami, ciołku

Odpowiedz

28. ~MARIO
0

2013-04-10 16:28:50

1.NA MAPIE BRAKI ZASIĘGU NP.DALECHOWICE,okolice - SWIĘTOKRZYSKIE A TAM OD KILKU MIESIECY JEST NOWA WIEZA ORANGE. I TO DZIALA.

Odpowiedz