DAJ CYNK

IKO na Windows Phone

27.09.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3512

Ważne 4

0

Do grona osób mogących korzystać z IKO dołączyli posiadacze telefonów z systemem operacyjnym Windows Phone w wersji 7.5, 7.8 i 8.0. Dotychczas z aplikacji mogli korzystać klienci używający aparatów z systemami operacyjnymi: Android, iOS, Blackberry i Symbian oraz telefonów umożliwiających instalację aplikacji Java.

Do grona osób mogących korzystać z IKO dołączyli posiadacze telefonów z systemem operacyjnym Windows Phone w wersji 7.5, 7.8 i 8.0. Dotychczas z aplikacji mogli korzystać klienci używający aparatów z systemami operacyjnymi: Android, iOS, Blackberry i Symbian oraz telefonów umożliwiających instalację aplikacji Java.

Aplikacja na Windows Phone daje dostęp do tych samych funkcji co inne wersje aplikacji, czyli między innymi do dokonywania płatności w sklepach tradycyjnych i internetowych, wypłaty z bankomatów, przelewów na numer telefonu oraz generowania czeków.

IKO na Windows Phone można zamówić na stronie internetowej iko.pkobp.pl lub pobrać bezpośrednio ze Sklepu Windows Phone.

Źródło tekstu: PKO BP

Tagi: IKO
Komentarze
Zaloguj się
21. Ekspert
0

2014-01-29 14:54:58

Jestem klientem pkobp i nie ma żadnych opłat przy IKO. niedawno ściągnąłem apke na mojego rota (Symbian), czyli działa też na złamanych telefonach. Fajna sprawa

Odpowiedz

20. ~Wladek
0

2013-11-07 17:02:49

Nikt nie pisze jaki jest koszt opłaty przez iKO. Mnie zaskoczyła opłata od 29 złotych w transakcji internetowej - aplikacja ściągnęł mi aż 10,00 zł (słownie: dziesięć zł.) Opłaca się ... ?

Odpowiedz

19. ~magnolia78
0

2013-10-18 10:34:14

Ja lubię korzystać z IKO . Są wygodne opcje np przelewu z jednego na drugi tel, genrerowanie czeku do miejsc gdzie jest słaby zasieg neta.W dodatku cieszy mnie fakt ze jest coraz wiecej punktów ktore akceptuja IKO . Ostatnio w Auchan placiłam przez IKO.

Odpowiedz

18. ~Fryta
0

2013-09-29 20:57:37

Coraz częściej korzystam z IKO. Początkowo był to taki bajer, z którego nie można było niemal nigdzie skorzystać ale teraz coraz więcej punktów je obsługuje no i do bankomatu już nie chodzę z kartą. Super. Czasem rzeczywiście sprzedawcy nie do końca sobie radzą, ale jak pamiętam to z kartami kiedyś było tak samo, a i do tej pory czasem niektórzy się gubią jak zobaczą kartę na podpis a nie na PIN :) Co do niebieskiego ekranu - też tak miewałem jak był słaby zasięg netu (np bankomat w centrum handlowym, w przedsionku, itp). Staram się teraz używać bankomatów na wolnym powietrzu, na zewnątrz budynków i nie mam z tym problemów.

Odpowiedz

17. ~Fobs
1

2013-09-28 12:45:47

Nie korzystam, ale dobrze że się pojawiło, na pewno trochę osób będzie używać.

Odpowiedz

16. ~s.l.o.n.
-1

2013-09-28 11:01:50

jurek77 nie mam pojęcia czemu tak Ci się apka wiesza. mój fon nie jest demonem prędkości ledwie 600 MHz innymi parametrami też nie powala ale iko działa bez zarzutu. a co do możliwości pobrania to można też czekać na telefon z pko i wysyłają smy podczas rozmowy.

Odpowiedz

15. ~dag
-1

2013-09-28 10:39:48

Nieźle. Ja czekam na aplikację mBanku.

Odpowiedz

14. ~jurek77
0

2013-09-27 19:17:49

Aplikacja na Androida działa tragicznie. Po wprowadzeniu pinu, często pojawia się niebieski ekran i trzeba czekać kilka minut aby uzyskać kod IKO . Na początku działało to znacznie lepiej. Być może wiąże się to z przeciążeniem serwerów. Opinie na temat tej aplikacji, można poczytać w Google Play. W sklepach na Śląsku nie mają pojęcia o tej formie płatności mimo, że figurują one na liście obsługujących IKO. Używam IKO jedynie przy bankomatach i płaceniu przez internet w Empiku. Przy bankomacie muszę czasami kilkakrotnie uruchamiać aplikację ponieważ za pierwszym razem mam niebieski ekran.

Odpowiedz

13. ~Donna
0

2013-09-27 17:15:35

O jak fajnie jest już IKO na windows phone. Płatności IKO to ułatwienie w płaceniu w sklepach. Nie musze brac za kazdym razem portfel bo mam IKO w tel.

Odpowiedz

12. Alienus
0

2013-09-27 13:03:17

@11 - na wp8 możesz normalnie wrzucać pliki przez kabel prosto z kompa bez żadnego programu.

Odpowiedz

11. ~
0

2013-09-27 12:55:05

to że WP , doprowadził nokia/''ę do ruiny to nie do końca tak , jedyny minus WP - brak prostoty , a duża część ludzi nie chce się bawić w programy typu ZUNE czy SKYDRIVE , aby pliki przerzucać - prościej jest przeciągać pliki z dysku na telefon , a dwa to CENY nokia zawsze miała zaporowe , w sumie zawsze tak było ale dawniej kosiła konkurencję jakością , aktualnie mam lumia 900 a wcześniej samsung wave 3 , i uważam że dla większości ludzi wave jest lepszym telefonem

Odpowiedz

10. ~edzio
0

2013-09-27 12:37:06

@8 No a ja bardzo często coś wrzucam i właśnie dlatego u mnie WP8 odpada. A dopóki nie dowiedziałem się o tym to stawiałem ten system wyżej niż android.

Odpowiedz

9. Alienus
1

2013-09-27 12:17:16

O ile WP7.x to była na prawdę kicha zrobiona na kolanie, to Lumia 920 z najnowszymi aktualizacjami to już pełnoprawny smartfon w którym zawsze wszystko dobrze działa. Jestem mile zaskoczony pomimo przesiadki z Androida. Zaczynam wierzyć że to się może udać.

Odpowiedz

8. ~wewewe
0

2013-09-27 12:16:28

ta.. a na zrootowanym androidzie nie działa :[ // @5 używam smartfonów od dobrych kilku lat i jeszcze nigdy nie miałem potrzeby wrzucać coś na stronez telefonu... ale każdy ma jakiś ekstremalny use-case, który będzie używalny do dissowania platrofmy... o_x

Odpowiedz

6. ~Olek
1

2013-09-27 12:12:11

@1 Większości użytkowników smartfonów kompletnie nie interesuje jakiś tam sklep czy dodatkowe aplikacji. To właśnie fanboje jarają się takimi pierdołami.

Odpowiedz