DAJ CYNK

I jak tu nie lubić firmy Sony - użytkownicy Xperii XZ2 donoszą, że mogą już aktualizować system do Androida Pie

12.10.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 15210

Ważne 2

0

Xperia XZ3 to pierwszy smartfon, który trafił na rynek z zainstalowanym systemem Android 9.0 Pie. Spodziewano się, że pierwszym smartfonem firmy Sony, którego system zostanie zaktualizowany do najnowszego Androida będzie Xperia XZ2 Premium. Tymczasem okazuje się, że update trafia na Xperię XZ2.

W sieci opublikowano zrzuty ekranu, które sugerują, że pierwsi użytkownicy Xperii XZ2 mogą już korzystać z najnowszej wersji systemu Android. Aktualizacja podnosząca numer wersji oprogramowania układowego do 52.0.A.3.27, ma rozmiar nieco przekraczający 1 GB i zawiera między innymi październikowe poprawki bezpieczeństwa. Wcześniej podobny pod tym względem update trafił na pokłady Xperii XZ3, której recenzję wkrótce opublikujemy na łamach TELEPOLIS.PL. Nowszy model nie musiał dostawać Androida Pie, ponieważ już go miał.

Firma Sony ogłosiła, że w najbliższym czasie Androida 9.0 Pie otrzymają następujące smartfony firmy: Xperia XZ2 Premium, Xperia XZ2 Compact, Xperia XZ1, Xperia XZ1 Compact, Xperia XZ Premium, Xperia XA2 Plus, Xperia XA2 i Xperia XA2 Ultra.

Zobacz: Test telefonu Sony Xperia XZ2 Compact - prawdziwa mała wojowniczka
Zobacz: Fotopojedynek: Xperia XZ2 vs Xperia XZ Premium
Zobacz: Test telefonu Sony Xperia XZ2

Źródło tekstu: AndroidSoul

Komentarze
Zaloguj się