DAJ CYNK

Huawei pracuje nad nowym interfejsem dla smartfonów

23.06.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3224

Ważne 1

0

Huawei pracuje nad kolejną wersją, różnie odbieranego przez użytkowników, interfejsu Emotion UI (EMUI).

Huawei pracuje nad kolejną wersją, różnie odbieranego przez użytkowników, interfejsu Emotion UI (EMUI).

Nadchodząca, piąta wersja EMUI ma być wizualnie podobna do obecnej, ale tym razem ma bardziej wpasowywać się w gusta zachodnich klientów. Huawei nie zaprzecza, że do tej pory ich nakładka na Androida była tworzona z myślą o klientach azjatyckich.

Emotion UI od zawsze wyróżniał się na tle konkurencji brakiem standardowej szuflady aplikacji (Menu), które były rozmieszczone na kolejnych pulpitach, podobnie jak ma to miejsce w iOS. Trzeba jednak przyznać, ze EMUI zdecydowanie wymaga odświeżenia, ponieważ zmiany w ostatnich wersjach są głównie kosmetyczne, a w niektórych miejscach (jak odtwarzacz muzyki) przydałoby się wprowadzić mocniejsze zmiany.

Źródło tekstu: cellular-news; wł

Komentarze
Zaloguj się
3. ~skalarek
0

2016-06-23 23:21:43

Moglibyście wspomnieć o letniej promocji w sklepie Google - zamiast EMUI wybierz Nova Launcher za 1.79 zł

Odpowiedz

2. ~ai
0

2016-06-23 17:02:13

Ale autor wie, kto tak po raz pierwszy zrobił i kogo to znak rozpoznawczy.Poza tym, tak samo jak w Apple/''u jest w BlackBerry 10 OS.

Odpowiedz

0

2016-06-23 12:49:30

"Emotion UI od zawsze wyróżniał się na tle konkurencji brakiem standardowej szuflady aplikacji (Menu), które były rozmieszczone na kolejnych pulpitach, podobnie jak ma to miejsce w iOS."Autor zapomniał dodać, że Miui też nie posiada szuflady aplikacji, ma pulpity, jak wyżej obecni.

Odpowiedz