DAJ CYNK

Te smartfony Huawei i Honor nie dostaną EMUI 10

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 24591

Huawei P20 Lite przód

Od czasu do czasu pojawiają się w sieci wiadomości o kolejnych telefonach marek Huawei i Honor, które otrzymają (lub otrzymały) aktualizację oprogramowania do EMUI 10. Teraz poznaliśmy listę urządzeń, które na taki update liczyć nie powinny.

Lista smartfonów, których właściciele nie powinni raczej liczyć na otrzymanie aktualizacji oprogramowania do EMUI 10, zawiera następujące smartfony:

Zobacz: EMUI 10 dla Huaweia P20 Pro w marcu
Zobacz: EMUI 10 dla kolejnych telefonów Huaweia i Honora

Co ciekawe, Huawei tłumaczy brak update'u do EMUI 10 dla wyżej wymienionych urządzeń (z wyjątkiem Honora Play) ich ograniczeniami sprzętowymi:

- Z przykrością informujemy, że EMUI 10.0/Android 10 nie będzie dostępny dla twojego urządzenia z powodu ograniczeń sprzętowych, ponieważ wymaga wyższych specyfikacji sprzętowych dla optymalnej wydajności.

Takie tłumaczenie nie dotyczy smartfonu Honor Play, w przypadku którego wciąż są wątpliwości. Model ten zadebiutował na rynku w czerwcu 2018 roku i napędzany jest chipsetem Kirin 970 - tym samym, który znajduje się na przykład w modelu Huawei P20 Pro (dostanie EMUI 10 w marcu).

- Rozumiemy Twoje zainteresowanie aktualizacją EMUI. Informujemy, że wprowadziliśmy nasz plan aktualizacji EMUI dla wszystkich urządzeń. W przypadku Honor Play będziemy nadal zapewniać regularne aktualizacje zabezpieczeń i niezbędne urządzenia ulepszające aktualizacje, aby działały na optymalnym poziomie. Aby uzyskać więcej informacji, zaglądajcie na nasze oficjalne strony. Dziękujemy za współpracę, zrozumienie i cierpliwość.

- napisał Honor India

Dla odmiany brytyjski oddział marki Honor poinformował, że daty wydania niektórych urządzeń wciąż nie zostały określone.

Zobacz: Huawei nova 5T – wysmakowane wzornictwo, pięć aparatów AI i potężna moc
Zobacz: Honor 9X - telefon dla tych, dla których wygląd ma znaczenie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: huaweicentral.com

Przewiń w dół do następnego wpisu