DAJ CYNK

Honor Magic Watch 2: podejmij 14-dniowe wyzwanie i zmień swoją rutynę

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 11968

Honor MagicWatch 2

Rzuć sobie wyzwanie. Ćwicz codziennie z Honor MagicWatch 2 przez 14 dni. Smartwatch wytrzyma tyle bez ładowania, a czy ty pokonasz rutynę?

Honor MagicWatch 2 jest dostępny w sklepach od 11 lutego. Można go kupić w cenie rekomendowanej 799 zł w RTV Euro AGD. Jego największym atutem jest akumulator – zegarek spokojnie wytrzyma 14 dni z dala od ładowarki. 

Zobacz: Honor MagicWatch 2 już w Polsce: 14 dni bez ładowania, dwa rozmiary w jednej cene

14 Days Challenge z Honor MagicWatch 2

Marka Honor zachęca do zmian na lepsze. W ciągu 14 dni możesz osiągnąć bardzo dużo, musisz tylko zacząć. Podejmij sportowe wyzwanie z Honor MagicWatch 2, uprawiaj swój ulubiony sport, a smartwatch zapisze twoje wyniki i pomoże ci w treningach. On na pewno wytrzyma 14 dni, a ty?

Honor MagicWatch podpowie ci, czy możesz coś zmienić, wyświetlając wyniki przed i po treningu. Twoje codziennie aktywności fizyczne będą śledzone przez smartwatch, który ma do wyboru kilkanaście trybów sportowych (od pływania po wspinaczkę) i wbudowane kursy biegania
Oprogramowanie zegarka ma też wirtualny program do ustawiania tempa z poradami, które pomogą zwiększyć wysiłek treningowy w tempie dopasowanym do poziomu sprawności użytkownika. 

Zobacz: Honor MagicWatch 2 w przedsprzedaży: 10 tys. sztuk w minutę

Ponadto Honor MagicWatch będzie monitorować twój sen. Oprogramowanie TruSleep podpowie, czy możesz coś poprawić, by lepiej wypoczywać. W stresujących sytuacjach możesz skorzystać z ćwiczeń oddechowych TruRelax, algorytm TruSeen zaś ostrzeże, jeśli twoje tętno niebezpiecznie się zmieni.

Honor MagicWatch 2 w dwóch rozmiarach

Nie ma na co czekać, kilogramy same sobie nie pójdą, rzeźba sama się nie zrobi. Podejmij wyzwanie 14 Days Challenge i 1 marca podziel się wynikami w mediach społecznościowych. My też weźmiemy udział w zabawie.

Źródło zdjęć: wł.

Źródło tekstu: Honor

Przewiń w dół do następnego wpisu