DAJ CYNK

Harry Potter: Hogwarts Mystery zadebiutuje wiosną

Dodane przez: Isand

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4100

Wiosną możemy się spodziewać mobilnej gry ze świata Harrego Pottera. Jam Studio udało się uzyskać licencję na wyprodukowanie swojej gry. Będzie ona nosiła nazwę "Harry Potter: Hogwarts Mystery".Wiosną możemy się spodziewać mobilnej gry ze świata Harrego Pottera. Jam Studio udało się uzyskać licencję na wyprodukowanie swojej gry. Będzie ona nosiła nazwę "Harry Potter: Hogwarts Mystery".

Będzie to gra z gatunku RPG. Jednak wbrew nazwie nie spotkamy tam Harry'ego Pottera. Fabuła będzie miała bowiem miejsce w latach '80, czyli dekadę przed wydarzeniami z książek. Będą jednak ci sami nauczyciele. Będziemy mogli stworzyć od zera naszą postać, wybrać sobie dom oraz rozwiązać tytułowe tajemnice Hogwartu. Od naszych decyzji i stosunków z innymi postaciami będzie zależał rozwój fabuły.

Jam Studio to nie jedyne studio, które chce wydać grę ze świata HP. Niantic, znany z gry Pokemon Go również ogłosiła takie plany. Nie wiadomo jednak nic więcej na ten temat. Tajemnice Hogwartu ujrzą światło dzienne już na wiosnę. Będą dostępne zarówno na platformę iOS jak i Android.Ankieta
4%
11%
6%
10%
13%
5%
51%

Wszystkich głosujących: 140

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: harrypotterhogwartmysteries, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu