DAJ CYNK

Harry Potter: Hogwarts Mystery zadebiutuje wiosną

02.03.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3441

Ważne 3

1

Wiosną możemy się spodziewać mobilnej gry ze świata Harrego Pottera. Jam Studio udało się uzyskać licencję na wyprodukowanie swojej gry. Będzie ona nosiła nazwę "Harry Potter: Hogwarts Mystery".Wiosną możemy się spodziewać mobilnej gry ze świata Harrego Pottera. Jam Studio udało się uzyskać licencję na wyprodukowanie swojej gry. Będzie ona nosiła nazwę "Harry Potter: Hogwarts Mystery".

Będzie to gra z gatunku RPG. Jednak wbrew nazwie nie spotkamy tam Harry'ego Pottera. Fabuła będzie miała bowiem miejsce w latach '80, czyli dekadę przed wydarzeniami z książek. Będą jednak ci sami nauczyciele. Będziemy mogli stworzyć od zera naszą postać, wybrać sobie dom oraz rozwiązać tytułowe tajemnice Hogwartu. Od naszych decyzji i stosunków z innymi postaciami będzie zależał rozwój fabuły.

Jam Studio to nie jedyne studio, które chce wydać grę ze świata HP. Niantic, znany z gry Pokemon Go również ogłosiła takie plany. Nie wiadomo jednak nic więcej na ten temat. Tajemnice Hogwartu ujrzą światło dzienne już na wiosnę. Będą dostępne zarówno na platformę iOS jak i Android.Źródło tekstu: harrypotterhogwartmysteries, wł

Komentarze
Zaloguj się
3. Boss
0

2018-03-03 10:05:17

Niantic bardziej znany z gry INGRESS. To od niej wszystko się zaczęło.

Odpowiedz

2. ~wacuś
0

2018-03-03 00:13:21

Często bawię sie z moim wackiem w Harego Potera, czaruje go a on się podnosi:-D

Odpowiedz

1. ruskov
1

2018-03-02 15:28:00

o taaaaaaak, harry zawsze spoko!

Odpowiedz