DAJ CYNK

Harry Potter: Hogwarts Mystery z premierą 25 kwietnia

05.04.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3685

Ważne 4

2

Miesiąc temu świat obiegła informacja, że wiosną do Google Play i App Store trafi gra prosto ze świata magii i czarów. Okazuje się, że już 25 kwietnia każdy Pottermaniak (w tym piszący te słowa) będzie mógł zwiedzić Hogwart.Miesiąc temu świat obiegła informacja, że wiosną do Google Play i App Store trafi gra prosto ze świata magii i czarów. Okazuje się, że już 25 kwietnia każdy Pottermaniak (w tym piszący te słowa) będzie mógł zwiedzić Hogwart.

Grę zaczniemy od stworzenia swojego czarodzieja lub czarownicy. Poza chodzeniem na lekcje i rzucaniem czarów, bardzo ważne będą nasze stosunki z innymi postaciami. Wpłynie to bowiem na przebieg gry. Będziemy mogli spotkać też postacie ze świata stworzonego przez J.K. Rowling. Niestety, nie spotkamy Harry'ego, Ginny, Rona czy Hermiony. Fabuła gry będzie miała miejsce w latach '80 czyli dekadę przed wydarzeniami z książek. Będzie można za to spotkać tych magów i czarownice, którzy wtedy chodzili po zamku. Część aktorów znanych z filmów podkłada głos i tutaj.

To nie jest jedyna gra ze świata Pottera, która w tym roku zadebiutuje na Androidzie oraz iOS. Drugą z nich będzie Harry Potter: Wizards Unite. Za rozwój konkurencyjnej pozycji odpowiada Niantic.Zobacz: Harry Potter: Hogwarts Mystery zadebiutuje wiosną

Źródło tekstu: phonearena, wł

Komentarze
Zaloguj się