DAJ CYNK

Google udostępnia filmy polskim użytkownikom

20.06.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 6453

Ważne 2

6

Google udostępnił polskim użytkownikom bogatą bibliotekę filmów w sklepie Play. Filmy można wypożyczyć na 48 godzin lub kupić na zawsze w wersji SD lub HD.

Google udostępnił polskim użytkownikom bogatą bibliotekę filmów w sklepie Play. Filmy można wypożyczyć na 48 godzin albo kupić na zawsze w wersji SD lub HD.

Ścieżki dźwiękowe filmów są z reguły angielskie, jednak dostępne są polskie napisy. Wypożyczenie filmu kosztuje średnio od 12 do 17 zł - w zależności od atrakcyjności pozycji i wersji (SD lub HD). Żeby nabyć film na zawsze, trzeba wydać od około 45 do 60 zł.

Filmy można oglądać n a wielu urządzeniach - i smartfonach, i komputerach. Więcej szczegółów na stronie play.google.com.


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
21. ~tom
0

2014-08-25 21:19:41

filmy koszmarnie drogie. taniej kupić film na BluRay niż w google play - ceny są z kosmosu!

Odpowiedz

20. ~amigo
0

2014-06-22 23:45:28

Takie to są koszty globalizacji. W Polsce cisną z cenami bo widzę, że ludki kupią u nas jeszcze zaszłości PRLu mamy i bierzemy wszystko w ciemno. Jak widać na forum wielu nawiedzonych telefoniarzy mamy ale jakby pewna część zeszła do innych tańszych produktów to by te firmy windujące ceny zeszły z nich albo won z Polski i tyle.

Odpowiedz

19. ~
-1

2014-06-20 18:18:06

Filmy to przeżytek.

Odpowiedz

18. ~Punk
1

2014-06-20 17:52:43

Za takie ceny to ja podziękuję.W Ipla Film mam pełen dostęp do każdego filmu za 9,90 zł miesięcznie dlatego Google chyba się trochę przeliczył.

Odpowiedz

2014-06-20 17:18:21

Ceny na świecie: kraje rozwinięte < kraje rozwijające się < Azja środkowo wschodnia < Afryka < Polska ;)

Odpowiedz

2014-06-20 17:15:50

Ogólnie w Polsce są najdroższe płyty CD i DVD na świecie, najdroższe telefony na świecie, najdroższa muzyka... teraz jeszcze najdroższe filmy. Podkreślam że mówię pół-żartem (dla nad gorliwych idiotów bez poczucia humoru) ale tak na serio to może gdzieś się znajdzie jakaś Nigeria, albo Honduras gdzie jest jeszcze drożej.

Odpowiedz

2014-06-20 17:10:07

przeliczył = przeliczyli

Odpowiedz

2014-06-20 17:09:10

@13 - no właśnie w tym problem że nie przeliczyli... gdyby tylko przeliczył i to było by dużo taniej

Odpowiedz

13. ~pabloki
-3

2014-06-20 14:50:17

drogo. tu raczej trzeba patrzeć globalnie. po prostu przeliczyli z dolarów na pln.

Odpowiedz

12. ~
0

2014-06-20 14:04:00

11, raczej pewnie wychodzą z założenia, że trzeba przywalić zdrową marżę, bo na wielu jele... ekhm, klientów nie ma co liczyć w kraju, gdzie ściąganie filmów na własny użytek jest legalne :)

Odpowiedz

11. ~
2

2014-06-20 12:21:06

@9, nie, ale ceny tych filmów pokazują, że Google jest w biednej sytuacji, skoro w tak oczywisty sposób chce naciągać ludzi :)

Odpowiedz

10. ~Staszi
3

2014-06-20 11:50:25

Założę się, że cena w USA po przeliczeniu $ na pln jest o wiele niższa.

Odpowiedz

9. ~
-2

2014-06-20 10:50:02

7, a znasz kogos, kto zarabia, zdaniem tego kogos, za duzo?

Odpowiedz

8. ~adammm
2

2014-06-20 09:46:11

muzyka, filmy... może wprowadzą też w Polsce sprzedaż nexusów? :>

Odpowiedz

7. ~
1

2014-06-20 09:30:53

Na apkach za mało zarabiają?

Odpowiedz