DAJ CYNK

Google Play: za darmo gry i aplikacje o wartości 114 zł

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 9270

Mamy już drugi miesiąc 2018 roku, więc przyszła pora na drugie w tym roku zestawienie darmowych aplikacji w sklepie Google Play.

Mamy już drugi miesiąc 2018 roku, więc przyszła pora na drugie w tym roku zestawienie darmowych aplikacji w sklepie Google Play.

SaperA konkretnie Minesweeper Pro, czyli przeniesienie klasycznego, windowsowego sapera na ekrany urządzeń z Androidem. Tytułu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać.

Pobierz: Sapera z GooglePlay

LocateMeAplikacja pozwala na lokalizowanie wybranych osób za pomocą SMS-a. Wystarczy wysłać wiadomość o treści Gdzie jesteś, a w informacji zwrotnej otrzymamy informację o aktualnym położeniu odbiorcy. Aplikacja rozpoznaje komendę w 72 językach, również w języku polskim.

Pobierz: LocateMe z GooglePlay

iTrackBites: Smart Weight LossTo pierwsza w zestawieniu aplikacja dla osób chcących być fit. Pozwala ona na tworzenie rozpiski posiłków i kontrolowanie spożycia oraz spalania kalorii.

Pobierz: iTrackBites: Smart Weight Loss z GooglePlay

One click to health PROPozostając w temacie dbania o własne zdrowie i ciało, kolejna aplikacja do pilnowania kalorii, wagi oraz współczynnika BMI.

Pobierz: One click to health PRO z GooglePlay

LASERBREAK 2 ProGry logiczne polegające na odpowiednim skierowanie wiązki lasera, tak aby dotarła z punktu A do punktu B, są zawsze bardzo popularnymi tytułami. Ciężko się temu dziwić, takie gry potrafią wciągnąć na długie godziny.

Pobierz: LASERBREAK 2 Pro z GooglePlay

Logarithm Calculator ProPodsumowanie semestru zimowego za pasem, więc warto się ku temu odpowiednio przygotować. Kalkulator logarytmów to z całą pewnością aplikacja, w którą warto się na tę okoliczność zaopatrzyć.

Pobierz: Logarithm Calculator Pro z GooglePlay

nBubble Elite - Notifications in bubblePowiadomienia w ładnych dymkach są dostępne w najnowszych wersja systemu Android. A co, jeśli nasz smartfon nie znalazł się w planach aktualizacji? Można temu zaradzić zaopatrując się w odpowiednią aplikację.

Pobierz: nBubble Elite - Notifications in bubble z GooglePlay

Names and MeaningsKażde, no dobrze, większość imion ma swoje znaczenie. Jakie? Wystarczy pobrać odpowiednią aplikację i się o tym przekonać.

Pobierz: Names z GooglePlay

Flip the Knife PvP PROZabawy nożem są efektowne, wciągające, ale i niezgodne z przepisami BHP. Chyba, że robimy to na ekranie smartfonu. A do tego jak znalazł będzie odpowiednia aplikacja.

Pobierz: Flip the Knife PvP PRO z Google Play

Dzieci Połącz kropki zwierzętaAplikacja o niezbyt logicznie brzmiącym tytule to ciekawa propozycja dla urozmaicenia czasu najmłodszym użytkownikom smartfonu. Jako, że kartka i ołówek potrafią powoli odchodzić w zapomnienie, kroki można połączyć w kształty za pomocą dotykowego ekranu.

Pobierz: Dzieci Połącz kropki zwierzęta z Google Play

Johnny Bonasera 1Utrzymana w kreskówkowym, wręcz South Parkowym, klimacie gra przygodowa to godne uwagi źródło rozrywki. Dużo humoru, ciekawe dialogi i łamigłówki do rozwiązania czekają.

Pobierz: Johnny Bonasera 1 z Google Play

MosaLingua Business SpanishAplikacja obowiązkowa dla każdego, kto chce lub musi zagłębić w język mieszkańców Półwyspu Iberyjskiego.

Pobierz: MosaLingua Business Spanish z Google Play

Stay Zen (Ad Free)Zręcznościowa gra to idealny sprawdzian dla wewnętrznego Zen, jak również cierpliwości. W przypadku niepowodzeń, narastająca frustracja grozi uruchomieniem w smartfonie "trybu samolotowego".

Pobierz: MosaLingua Business Spanish z Google Play

League of Stickman - Arena PVP(Dreamsky)Dynamiczna, brutalna gra zręcznościowa to gratka dla każdego miłośnika mobilnych bijatyk. Zdecydowanie polecamy.

Pobierz: League of Stickman z Google Play

PowerAudio Pro Music PlayerDobry odtwarzacz muzyki z rozbudowanym equalizerem to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto słucha muzyki ze smartfonu.

Pobierz: MosaLingua Business Spanish z Google Play

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu