DAJ CYNK

Google Play: za darmo do pobrania Tarcza Analog Glow do smartwatchy z Android Wear

21.04.2017

Dodane przez: Koala

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 6573

Ważne 6

5

Dziś za darmo w sklepie Google Play można pobrać tarczę Analog Glow do smartwatchy z systemem operacyjnym Android Wear.



Dziś za darmo w sklepie Google Play można pobrać tarczę Analog Glow do smartwatchy z systemem operacyjnym Android Wear.

Aplikacja umożliwia wybór 9 kolorów tarcz - szmaragdowy, bursztynowy, ametystowy, jadeitowy, rubinowy, szafirowy, kwarcytowy, cytrynowy i morganitowy. Ponadto użytkownik ma możliwość ustawienia własnego napisu na tarczy, zmianę podziałki tarczy oraz ustawienie wyświetlania daty oraz stanu naładowania akumulatora zegarka i smartfonu.

Aplikacja jest kompatybilna zarówno z okrągłymi jak i kwadratowymi wyświetlaczami inteligentnych zegarków. Wspierane smartwatche to m. in.: LG G Watch R, LG G Watch, Moto 360 2 gen, Sony SmartWatch 3, Asus ZenWatch i Samsung Gear Live. Regularna cena aplikacji to 14,99 złotych.



Zobacz: Wkrótce Android Wear 2.0 trafi na kolejne smartwatche
Zobacz: Google Play: Do pobrania za darmo aplikacje warte 49 zł
Zobacz: Google Play: Aplikacja za 1600 zł teraz dostępna za darmo

Źródło tekstu: wł

Tagi: Android Wear
Komentarze
Zaloguj się
13. ~qqrrkkaa
0

2017-04-24 18:48:07

Też lubię te artykuły z apkami. Przecież jak kogoś nie interesują to nie musi wchodzi w tego newsa o.O

Odpowiedz

12. ~
1

2017-04-22 15:33:45

10 nie zgadzam się z Tobą te aplikacje są za darmo do pobrania niektóre są fajne ta tutaj jest fajna pogoda w poprzednich była super i gry niektóre też ujdą czepiasz się dla zasady typowy niezadowolony Polak bez sensu. A tu chodzi o to że wreszcie ktoś pisze o promocjach na aplikacji i powinieneś być wdzięczny Koali a nie truć tak jak piszesz 11 że trujesz i ma racje

Odpowiedz

11. ~
2

2017-04-22 14:23:41

10 to nie wchodź i nie truj tu.

Odpowiedz

10. ~~~~
-2

2017-04-22 13:03:30

Bez urazy, ale od kiedy weszły serie artykułów z darmowymi aplikacjami, nie chce mi się wchodzić na telepolis. Poziom spadł o kilka stopni. Te aplikacje są kiepskiej jakości i wogóle nie potrzebne. Jest dużo zamienników darmowych. To jakaś reklama?

Odpowiedz

9. ~
1

2017-04-22 09:18:58

6, niestety, zostalo to juz dopuszczone w slownikach - choc zgadzam sie, ze to kretynskie wyrazenie.

Odpowiedz

8. ~
-1

2017-04-21 22:59:14

Dziękuję koala pobrałem przyda się

Odpowiedz

7. ~pabloki
0

2017-04-21 21:24:15

@ telepolis to już najwyższy czas byście napisali o play , właściwie o p4. to ważny komunikat.

Odpowiedz

6. ~Paweł
3

2017-04-21 20:41:29

Czy tylko mnie drażni używanie w newsach telepolis wyrażenia "regularna cena"? Po polsku to chyba powinno brzmieć trochę inaczej.

Odpowiedz

4. Koala
-1

2017-04-21 19:53:32

@3 zachwycony może nie, ale relatywnie zadowolony już tak; S8+ sprawia wrażenie dużego kroku naprzód, każdy inny smartfon wygląda przy nim jak przestarzały, a zwłaszcza te z szerokimi ramkami; to zapewne kwestia ekranu

Odpowiedz

3. wrixas
0

2017-04-21 19:43:54

Dołączam się do pochwały. Też wiedziałem, kto pisał. Mój kolega ma smartwatcha z AW, już mu to poleciłem. Dzięki :) Tak przy okazji: Koala, czy też jesteś tak zachwycony S8+ jak Luin?

Odpowiedz

1. ~ges
-1

2017-04-21 19:34:38

Przed kliknięciem wiedziałemkto pisał! Świetne tarcze. Dzięki, Koala!

Odpowiedz