DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje o wartości 94 zł

13.10.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 25

Ważne 9

1

Ponownie prezentujemy Wam listę darmowych aplikacji do pobrania z Google Play. Tym razem lista programów jest krótsza, ale zawiera dużo wartościowych propozycji.Ponownie prezentujemy Wam listę darmowych aplikacji do pobrania z Google Play. Tym razem lista programów jest krótsza, ale zawiera dużo wartościowych propozycji.

Voice Recorder Pro (License)Nigdy nie wiadomo kiedy możemy potrzebować zarejestrowania dźwięku. Jedną z najpopularniejszych tego typu aplikacji jest Voice Recorder, który teraz można mieć za darmo w wersji Pro. Dostępne jest nagrywanie rozmów.

Pobierz: Voice Recorder Pro (License) z Google Play

LocateMELocateME to ciekawa propozycja dla rodziców lub osób martwiących się o starszego członka rodziny. Oczywiście zawsze też można użyć jej do sprawdzenia żony/męża. Po instalacji programu wystarczy wysłać SMS-a na telefon, na którym program się znajduje, a w odpowiedzi otrzymamy informacje o aktualnej lokalizacji. Aplikacja obsługuje zapytania w języku polskim.

Pobierz: LocateMe z Google Play

Cleaner eXtreme ProZa mało pamięci? A może zwyczajnie lubisz porządkować pamięć w swoim smartfonie? Warto w takim razie zaopatrzyć się w dobrą aplikację "czyszczącą". Szczególnie jeśli za darmo jest dostępna w wersji Pro.

Pobierz: Cleaner eXtreme Pro z Google Play

Avoid It

Avoid It to zręcznościowa gra z piękną, kolorową grafiką, którą można obsługiwać jedną ręką. Idealna propozycja na krótką przerwę w pracy.Pobierz: Avoid It z Google Play

CPU WidgetCPU Widget to ciekawa propozycja dla osób ciekawskich, które lubią wiedzieć pod jakim obciążeniem pracują podzespoły ich smartfonu. Poziom zużycia procesora, ile rdzeni aktualnie pracuje, ile mamy zajętej pamięci RAM... wszystko w jednym miejscu.

Pobierz: CPU Widget z Google Play

PowerAudio Pro Music PlayerDobry odtwarzacz muzyki zawsze jest w cenie. Ale skoro można go mieć za darmo, to... dlaczego nie?

Pobierz: PowerAudio Pro Music Player z Google Play

Orb SmashrOrb Smash to kolejna, prosta zręcznościowa gra, którą możemy odpalić na krótką chwilę i obsługiwać jedną ręką.

Pobierz: Orb Smash z Google Play

Meeting NotesTym razem propozycja, która wydaje się być dobrą opcją dla pracowników korporacji. Aplikacja ułatwia tworzenie notatek z zebrań (w tym notatek głosowych) i przesyłanie ich innym członkom spotkania.

Pobierz: Meeting Notes z Google Play

AngLGry logiczne zawsze mają szerokie grono odbiorców. Do tego gatunku należy AngL. Grę wyróżnia bardzo prosta oprawa graficzna, ale nie dajcie się zwieść prostocie - to wciąga!.

Pobierz: AngL z Google Play

Fantasy Forest 3D Pro lwpChoć staram się omijać darmowe ikony i tapety, tak zawsze warto zrobić wyjątek dla bardzo ładnej propozycji. Taką jest Fantasy Forest 3D, która zmienia nasz pulpit w piękny, kolorowy, żyjący las.

Pobierz: Fantasy Forest 3D Pro lwp z Google Play

HD Camera Pro - silent shutterJeśli nudzi Cię aplikacja aparatu Twojego smartfonu, warto sprawdzić darmową, zaawansowaną alternatywę. To bardzo dobra propozycja dla każdego, kto szuka nowości, albo funkcji niedostępnych w swoim smartfonie. Do takich można zaliczyć robienie zdjęć bez wydawania jakichkolwiek dźwięków.

Pobierz: HD Camera Pro - silent shutter z Google Play

RAM Booster eXtreme Speed ProTo druga aplikacja na liście, która pozwala na sprawne zarządzanie zużyciem pamięci RAM smartfonu. Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto korzysta z urządzenia ze skromną ilością pamięci RAM.

Pobierz: RAM Booster eXtreme Speed Pro z Google Play

APN Notificator

Często zmieniasz karty SIM? Korzystasz z różnych sieci i musisz często przełączać się pomiędzy różnymi APN-ami? Ułatwi to aplikacja APN Notificator.

Pobierz: APN Notificator z Google Play

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się