DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje o wartości 79 zł

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 14368

Przygotowaliśmy dla Was pierwsze w tym roku zestawienie aplikacji na Androida, które przez ograniczony czas można mieć zupełnie za darmo.Przygotowaliśmy dla Was pierwsze w tym roku zestawienie aplikacji na Androida, które przez ograniczony czas można mieć zupełnie za darmo.

Monkejs: Ice QuestMonkejs: Ice Quest to wciągająca gra, w której musimy zmierzyć się ze stawianymi przed nami wyzwaniami i uratować tytułowe małpki. Po drodze zmierzymy się między innymi z mnóstwem zamrożonych owoców, których zbieranie jest jednym z naszych celów.Normalna cena gry to 6,89 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Music Player ProJedną z ważniejszych aplikacji na smartfonie jest odtwarzacz muzyki. Różni producenci stosują różne rozwiązania - albo dają nam własny program, albo korzystają z Muzyki Google Play. A co, jeśli zainstalowana fabrycznie aplikacja nie przypadnie nam do gustu? Wtedy szukamy alternatywy, którą może być Music Player Pro, który daje nam dostęp na przykład do korektora graficznego, który nie wszędzie występuje.

Normalna cena aplikacji to 4,49 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Memorize Everything MeMemorize Everything Me to aplikacja, której zadaniem jest pomóc nam zapamiętywać różne rzeczy. Na przykład słowa z języka obcego, którego się chcemy nauczyć.

Normalna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Weather App ProWeather App Pro to rozbudowana aplikacja, która pokaże nam wiele różnorodnych informacji o stanie pogody w naszej okolicy lub w miejscu, które wskażemy. Program pokazuje temperaturę, siłę i kierunek wiatru, wilgotność powietrza, punkt rosy, godziny wschodów i zachodów Słońca, wartość ciśnienia atmosferycznego, informacje o opadach i o wiele więcej.

Normalna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Automatic Call Recorder (ACR) ProSmartfony z Androidem można podzielić na dwie grupy - takie, które mają fabrycznie zainstalowaną funkcję umożliwiającą nagrywanie rozmow telefonicznych i takie, które tego nie oferują. W tym drugim przypadku możemy sięgnąć po program Automatic Call Recorder (ACR) Pro. W aplikacji znajdziemy wiele rozbudowanych opcji, które pozwolają nam zapanować nad kolekcją nagrań.

Normalna cena aplikacji to 16,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Dragon slayer - i.o Rpg gameDragon slayer to gra fabularna, w której naszym celem jest uratowanie ziemi przed potworami. Coś na długie zimowe wieczory.

Normalna cena gry to 7,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Rummikub Jr.Rummikub Junior to przeznaczona dla najmłodszych gra edukacyjna, która pomoże naszym pociechom między innymi w rozpoznawaniu kolorów, kształtów i liczb. Aplikacja rozwija w ten sposób umiejętności poznawcze dzieci, a także kształci logiczne rozumowanie.

Normalna cena gry to 15,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Newtification NewsNewtification News to rozbudowana aplikacja, która pozwoli nam być na bieżąco z tym, co dzieje się w naszym kraju i na świecie. Program pokazuje wiadomości podzielone na kategorie, pochodzące z kilkudziesięciu państw, w tym także z Polski.

Normalna cena aplikacji to 26,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Maze 3D: Gravity Labyrinth PROJeśli lubimy łamigłówki i nietypowe rozwiązania, a anomalie grawitacyjne nam nie przeszkadzają, to powinniśmy sięgnąć po tę grę. Starożytny labirynt 3D jest tu wyzwaniem dla dociekliwych umysłów i zręcznych rąk. Podczas mijania kolejnych połączonych ze sobą miejsc stanie na naszej drodze wiele zadań, zarówno prostych na pierwszy rzut oka, jak i skomplikowanych i podstępnych, dzięki czemu nie powinniśmy się nudzić.

Normalna cena aplikacji to 8,39 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu