DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje o wartości 132 zł

14.12.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 13239

Ważne 2

1

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie dziesięciu aplikacji na Androida, które przez ograniczony czas można mieć zupełnie za darmo.Przygotowaliśmy dla Was zestawienie dziesięciu aplikacji na Androida, które przez ograniczony czas można mieć zupełnie za darmo.

Resize Me! Pro - Photo resizerZanim podzielisz się swoimi zdjęciami na Twitterze, Facebooku czy wyślesz je elektroniczną pocztą, możesz z łatwością zmieniać ich rozmiary dzięki aplikacji Resize Me! Pro - Photo resizer. Można tego dokonać jednym kliknięciem, bądź korzystając z interfejsu obrócić je, wyciąć fragment lub tylko zmienić rozmiar.

Normalna cena aplikacji to 6,69 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Learn Brazilian PortugueseDwa tygodnie temu proponowaliśmy Wam aplikację do nauki języka niemieckiego, a tym razem mamy apkę pozwalającą się nauczyć brazylijskiej odmiany języka portugalskiego. Program w sam raz dla tych, którzy w poszukiwaniu ciepła są w stanie nawet przebyć ocean.

Normalna cena aplikacji to 23,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.Solitaire VRSolitaire VR to gra na długie zimowe wieczory, łącząca w sobie zalety klasycznej karcianki z rozszerzoną rzeczywistością. W swoje ulubione gry Solitair możemy grać w luksusowej, ciepłej i pełnej przepychu dawnej górskiej twierdzy Barona. Znajdziemy tu takie tytuły, jak Klondike, Freecell, Yukon i inne. Oprócz układania kart, możemy też przeglądać pokoje, aby znaleźć swoje ulubione miejsce. Możemy też odkrywać tajemnice starego domostwa oraz podziwiać widoki.

Normalna cena gry to 14,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.Star Wars Pinball 5Lubisz Gwiezdne Wojny oraz klasycznego pinballa? To może polubisz tez grę zręcznościową, która łączy obie te rzeczy. Wciągająca gra na długie zimowe wieczory lub podróże.

Normalna cena gry to 9,69 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.Dreams World Pro 3D LWPDreams World Pro 3D to zestaw animowanych tapet, pełnych kolorowych, baśniowych widoków, które dodadzą nieco życia do pulpitów naszych smartfonów z Androidem. A jeśli zmęczą nas kolory, możemy przełączyć się na sepię lub skalę szarości. Możemy też dodać i skonfigurować różne efekty, które uczynią widoki jeszcze bardziej ekscytującymi.

Normalna cena aplikacji to 9,39 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.LG Hi-Fi StatusLG Hi-Fi Status to aplikacja dedykowana właścicielom smartfonów LG: V10, V20, V30, V30+, G6, G6+ i Q8. Jej zadaniem jest wyświetlenie statusu połączenia LG Hi-Fi jako ikony.

Normalna cena aplikacji to 3,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Sugar Lines Oreo Icon PackJeszcze jedna aplikacja dla tych, którzy lubią eksperymentować z wizualną stroną interfejsu systemowego smartfonu. Sugar Lines Oreo to zestaw ikon o pastelowych, przyjemnych dla oczu kolorach, którymi możemy ozdobić urządzenia z Androidem. Paczka zawiera ponad 400 ikon, które są kompatybilne z co najmniej 29 różnymi launcherami.

Normalna cena aplikacji to 5,69 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Horse Anatomy Diagrams: Equine AnatomyHorse Anatomy Diagrams, jak sama nazwa wskazuje, jest zestawem diagramów pokazujących anatomię konia. Przydatne narzędzie na przykład dla lekarzy weterynarii, którzy mogą szybko sprawdzić coś, o czym zapomnieli, bez sięgania po grube tomy, a także dla wszystkich tych, których zastanawia, co koń ma w środku.

Normalna cena aplikacji to 20,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Dog Anatomy: Equine AnatomyA jeśli nie koń, to może pies... Czyli najlepszy przyjaciel człowieka, jak mawiają niektórzy.

Normalna cena aplikacji to 20,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

My Town: DaycareNa koniec propozycja dla najmłodszych. My Town: Daycare to szóstka słodkich dzieci i 12 innych szczęśliwych postaci, od nauczycieli do członków rodziny. Do odkrycia jest 6 miejsc, w tym plac zabaw wraz z huśtawkami i zjeżdżalnią. Można wchodzić w interakcję niemal ze wszystkim, co widać na ekranie, więc po położeniu dzieciaka do łóżka (nie należy zapomnieć o przykryciu go ciepłym kocem), można wykorzystać czas na ustawienie stolik do kolacji lub wyjęcie przekąsek z lodówki.

Normalna cena gry to 15,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się