DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje o wartości 132 zł

30.11.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 29

Ważne 2

4

Na koniec miesiąca mamy dla Was kolejną porcję aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony czas można pobrać za darmo ze sklepu Google Play.Na koniec miesiąca mamy dla Was kolejną porcję aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony czas można pobrać za darmo ze sklepu Google Play.

Learn German with MosaLinguaMosaLingua to aplikacja, której celem jest nauczenie nas języka niemieckiego w sposób łatwy, szybki i przyjemny. Program pomoże zapamiętać mnóstwo słownictwa, fraz kluczowych i koniugacji w krótkim czasie. Dzięki ćwiczeniu dialogów poprawimy zarówno rozumienie języka niemieckiego, jak i mówienie w tym języku.

Normalna cena aplikacji to 23,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

<: F3461 :>

AceSpeeder3AceSpeeder3 to gra wyścigowa w świecie przyszłości, w której ścigamy się antygrawitacyjnymi pojazdami.

Normalna cena gry to 3,89 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Toca Life: StableToca Life: Stable to gra edukacyjna dla dzieci, w której mogą poznawać świat koni i uczyć się o nie dbać. To także wirtualne przejażdżki, zawody na arenie i wiele innych przygód.

Normalna cena gry to 9,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Dual WordPad (Paid)Dual WordPad to dwuokienkowy edytor tekstu, który pozwala nam tworzyć, edytować i przesyłać notatki w częściach. Aplikacja jest zabezpieczona hasłem, które podajemy na początku. Program dosyć ciężki w zrozumieniu, ale może komuś się przyda.

Normalna cena aplikacji to 52,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.UltraCorderUltraCorder to aplikacja służąca do nagrywania wideo przy wykorzystaniu pełnej rozdzielczości matrycy, którą dysponuje nasz telefon z Androidem. Wykorzystywane jest przy tym wydajne kodowanie HEVC/H.265. Korzystając z kodowania HEVC można osiągnąć taką samą jakość obrazu, ale w o połowę mniejszym pliku niż przy kodowaniu AVC/H.264 lub wyższą jakość przy tej samej objętości. Format ten jest wspierany w Androidzie 7.0 i nowszym w większości urządzeń.

Normalna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Math Shot Add and Subtract 100Math Shot Add and Subtract 100 to gra edukacyjna dla dzieci, której głównym zadaniem jest nauczenie naszych pociech dodawania i odejmowania. Nauka matematyki nie musi być nudna.

Normalna cena gry to 8,79 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Fake GPS Location PROCelem aplikacji Fake GPS Location jest oszukanie urządzenia z Androidem i działających na nim aplikacji, poprzez podanie innej lokalizacji, niż wynika z danych odebranych z systemu GPS. Wybrać możemy dowolne miejsce na świecie, w czym może się przydać wbudowana w program wyszukiwarka.

Normalna cena aplikacji to 9,79 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

DetectIT Device and Camera Detector ADs FREECzy macie czasem wrażenie, że jesteście obserwowani przez ukrytą kamerę? Ta aplikacja powinna w tym pomóc, wykrywając tego typu urządzenia, a także inny sprzęt elektroniczny.

Normalna cena aplikacji to 9,39 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się