DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 338 zł

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 21972

Przygotowaliśmy dla Was kolejne, wakacyjne zestawienie aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony czas można pobrać i zainstalować za darmo. Podane daty końca promocji są przybliżone i mogą ulec zmianie.

4K Tapety AMOLED PRO

Dzisiaj zaczynamy od paczki tapet, które - jak zapewnia deweloper - są najlepiej dopasowane do ekranów typu AMOLED. Jak wiadomo, takie panele najmniej energii zużywają przy pokazywaniu ciemnego obrazu, najlepiej czarnego. Dlatego w proponowanych tapetach kolor czarny dominuje.

Normalna cena aplikacji to 35,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 26 lipca).

The Enchanted World

Gdy już upiększymy pulpit naszego telefonu odpowiednią tapetą, możemy się zrelaksować przy grze. Jeśli ktoś lubi łamigłówki, niech spróbuje swoich sił w pełnej zagadek grze przygodowej. Wujek Henryk od wielu lat zna tajemnicę, którą teraz chce się z Tobą podzielić. Podczas swoich podróży odkrył trzy zaczarowane książki, które przenoszą czytające je osoby do światów zapisanych na ich stronach - wystarczy użyć specjalnego amuletu dla każdego z nich. Właśnie dowiedział się, że istnieje czwarta książka ukryta w jednym z tych światów i prosi Cię o pomoc w jej odnalezieniu.

Normalna cena aplikacji to 18,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 26 lipca).

Learn Mandarin - HSK 4 Hero

Co jakiś czas do naszego zestawienia trafia któraś z części serii aplikacji służących do nauki języka mandaryńskiego, który jest jednym z głównych języków w Chinach. Tym razem trwa promocja, w ramach której za darmo można pobrać i zainstalować czwartą część programu.

Normalna cena aplikacji to 44,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 27 lipca).

Wonder Knights VIP: Retro Shooter RPG

Gdy już trochę podszkolicie swój mandaryński, możecie odpocząć przy grze Wonder Knights VIP: Retro Shooter RPG. Jest to utrzymana w starym stylu strzelanka, w której rozwijamy swoją postać, pokonując kolejnych przeciwników. W grze poruszamy się cały czas w jedną stronę - w górę ekranu. Jednocześnie możemy sterować nawet trzema bohaterami.

Normalna cena aplikacji to 7,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 28 lipca).

Your Smart Cleaner Pro

Nasza kolejna propozycja do wypróbowania (normalnie jest trochę za droga, ale skoro jest za darmo...) to narzędzie, którego celem jest utrzymanie porządku w naszym telefonie. Deweloper obiecuje również, że aplikacja ta potrafi przyspieszyć działanie urządzenia mobilnego oraz wydłużyć czas pracy. A to nie wszystko, co tu znajdziemy.

Normalna cena aplikacji to 67,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 28 lipca).

Cash Knight Soul Special

Kolejna darmowa przez chwilę gra, którą możemy wypróbować, tytuł typu Idle RPG. Przemierzamy w niej świat swoim bohaterem, walczymy z przeciwnikami, zbieramy skarby i zdobywamy nowe umiejętności.

Normalna cena aplikacji to 39,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 29 lipca).

FilePursuit Pro

FilePursuit Pro jest zaawansowanym narzędziem, zapewniającym wydajne indeksowanie plików i wyszukiwanie, dzięki czemu znalezienie konkretnego pliku wśród milionów plików znajdujących się na serwerach internetowych. Jest to wyszukiwarka plików, w której linki są podawane przez ludzi na całym świecie.

Normalna cena aplikacji to 99,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 26 lipca).

Vikings 3D LWP

Dla osób, które lubią tapety 3D, mamy ruchome obrazki przedstawiające życie w wiosce Wikingów. Do dyspozycji mamy 9 różnych kamer. Aplikacja Wikingowie 3D LWP korzysta z Open GL 2.0 i jest zoptymalizowana do zużywania małych ilości zasobów, w tym energii.

Normalna cena aplikacji to 5,19 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 26 lipca).

Fraction Calculator "Fractal MK-12"

Czy sprawia Wam trudności wykonywanie operacji na ułamkach? Jeśli tak, to pomocny może być specjalny kalkulator, który dodaje, odejmuje, mnoży i dzieli ułamki.

Normalna cena aplikacji to 8,89 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 31 lipca).

Little Stars 2.0 - Kosmiczna gra strategiczna

Little Stars jest prostą strategią czasu rzeczywistego (RTS). Zadanie gracza jest proste: poruszanie się wśród neutralnych gwiezdnych systemów i przejmowanie systemów wroga. Galaktyka pogrążyła się w chaosie, a wzdłuż granicy wybuchły małe wojny. Floty czekają na Ciebie, byś przejął kontrolę nad polem bitwy. Uformuj swoją strategię, przejmij systemy wroga i ogłoś zwycięstwo swoich sił zbrojnych.

Normalna cena aplikacji to 7,79 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 30 lipca).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu