DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 246 zł

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 13878

Nowy tydzień przywitał nas kolejnymi strajkami i komunikacyjnym paraliżem. Więc jeśli stoisz w korku, albo zwyczajnie lubisz nowe aplikacje i nie chcesz za nie przepłacać, to na pewno znajdziemy coś dla Ciebie. Aplikacje warto pobrać od razu. W przypadku wygaśnięcia promocji będą one nadal dostępne na każdym urządzeniu z Androidem, na którym zalogujemy się do swojego konta Google.

PowerAudio Pro Music Player (4,79 zł)

Zawsze powtarzam, że dobrych i rozbudowanych odtwarzaczy nigdy dość. Więc jeśli masz dość systemowego playera w swoim smartfonie, to jest okazja na wymienienie go na coś nowego. PowerAudio Pro oferuje rozbudowany, ale prosty w obsłudze equalizer oraz przejrzysty interfejs z obsługą dodatkowych motywów.

Pobierz: PoweAudio Pro Music Player

Galaxy Merge - Idle & Click Tycoon PRO (9,09 zł)

W zasadzie nie tylko odtwarzaczy nigdy dość. Kosmiczne strzelaniny utrzymane w starym stylu, w których lecimy w górę ekranu strzelając do nadlatujących przeciwników też są zawsze mile widziane. Galaxy Merge różni się od nich tym, że nie latamy w pojedynkę, a tworzymy całą kosmiczną flotę, która pomaga nam przetrwać. Wersja darmowa gry jest niestety przeładowana drażniącymi reklamami, dlatego warto pozbyć się ich korzystając z promocji na wersję Pro.

Pobierz: Galaxy Merge - Idle & Click Tycoon PRO

Sight Words - Basic Dolch Words for 1st grade kids (14,99 zł)

Ciekawa aplikacja dla najmłodszych, uczących się języka angielskiego. Chyba każdy, kto miał okazję rozmawiać z obcokrajowcem wie, że praktyka mówienia w języku obcym jest najważniejsza. W szkołach nacisk kładzie się jednak głównie na gramatykę, z wymową bywa już różnie. Dlatego też ćwiczenie jej w postaci kolorowej gry może okazać się dobrym rozwiązaniem.

Pobierz: Sight Words - Basic Dolch Words for 1st grade kids

Mr Tips Over Under Goals (109,99 zł)

Coś dla osób stawiających pierwsze kroki w obstawianiu meczów. Najbardziej doświadczeni gracze wiedzą, że duże pieniądze można znaleźć w mniej popularnych lub niższych ligach. Często jednak nie do końca wiadomo, skąd czerpać wiedzę na temat poziomu niektórych drużyn. Z pomocą może przyjść aplikacja, która podaje przewidywane wyniki meczów wielu lig piłkarskich.

Pobierz: Mr Tips Over Under Goals

Arkanoid Galaxy HD 2018 (5,29 zł)

Klasyka w nowoczesnym wydaniu. Arkanoid to gra starsza zapewne od wielu z Was. W wariancie Galaxy HD 2018 została urozmaicona kolorową grafiką prezentującą przestrzeń kosmiczną, a sama rozgrywka otrzymała kilka nowych opcji. Podstawowe zasady są niezmienne od lat - musimy odbić spadającą piłkę od ruchomej platformy.

Pobierz: Arkanoid Galaxy HD 2018

Meeting Notes Taker - Recorder, memo and minutes (10,99 zł)

Coś dla pracowników korporacji i nie tylko. Aplikacja pozwala na rejestrowanie dźwięku, domyślnie różnego rodzaju spotkań i konferencji oraz opisywanie ich za pomocą notatek. W ten sposób można np. nagrać przebieg spotkania, a następnie dodać opisy informujące o tym, kto w danym momencie się wypowiadał. Aplikacja ma też tryb prywatny, dzięki czemu możliwe jest rejestrowanie innych bez ich wiedzy. Czego oczywiście nie rekomendujemy.

Pobierz: Meeting Notes Taker - Recorder, memo and minutes

QR Barcode Scanner Pro (21,99 zł)

Dobry skaner kodów QR oraz kodów kreskowych to aplikacja, którą zawsze warto mieć w pamięci smartfonu. Szczególnie, że kody QR dosłownie nas otaczają, a producenci przeróżnych produktów coraz częściej umieszczają je np. w instrukcjach obsługi. W ten sam sposób są zapisywane informacje na ulotkach, plakatach i w wielu miejscach publicznych. Czytnik kodów kreskowych też bywa przydatny. Czasem znalezienie czytnika w supermarkecie graniczy z cudem.

Pobierz: QR Barcode Scanner Pro

Volume Control Pro (8,09 zł)

Większość smartfonów daje nam dostęp tylko do podstawowej regulacji poziomu głośności dzwonka, rozmów i multimediów lub budzika za pomocą przycisku głośności. Tymczasem system wydaje wiele innych dźwięków, na które jeśli mamy wpływ, to dokopanie się do odpowiedniej opcji potrafi zająć chwilę. Dzięki aplikacji możliwe jest sterowanie poziomem wszystkich dźwięków z poziomu jednego okna.

Pobierz: Volume Control Pro

Age of Civilizations Ameryka (6,45 zł)

Wśród gier na smartfony cały czas dominują produkcje zręcznościowe. A co ze strategiami? Te też można znaleźć w odmętach Sklepu Play. Jedną z nich jest Age od Civilizations. Cel rozgrywki jest prosty - rozwój państwa oraz dominacja nad światem. Gra oferuje m.in. 223 cywilizacje oraz wiele różnych scenariuszy obejmujących świat współczesny, lata 1514, 1700, 1780 raz wiele innych, w tym losowych scenariuszy. Do tego tytuł jest dostępny po polsku.

Pobierz: Age of Civilizations Ameryka

Word Chess Pro (8,19 zł)

Prosta gra polegająca na znalezieniu wyrazu w gąszczu liter. Wbrew pozorom to nie tylko prosta gra logiczna, ale również nietypowy sposób nauki języka angielskiego. Wyszukując obce wyrazy można w prosty sposób oswoić się z ich pisownią.

Pobierz: Word Chess Pro

Slash Arena Online Pro (5,19 zł)

Wieloosobowe pojedynki z innymi graczami to zawsze popularne tytuły gier, nie tylko tych mobilnych. Slash Arena Online pozwala na walkę postaciami różnych klas, które w trakcie gry rozwijamy i ulepszamy ich ekwipunek. A wszystko to w kolorowej i całkiem niezłej oprawie graficznej.

Pobierz: Slash Arena Online PRO

Video Player All Format - OPlayer (12,99 zł)

Czy wspominałem na początku, że odtwarzaczy nigdy dość? Oczywiście nie chodzi tutaj tylko o odtwarzacze muzyki. Przy filmach jest podobna zasada. OPlayer obsługuje wszystkie popularne formaty wideo, zarówno w rozdzielczościach FullHD, jak i 4K. Dodatkowo pozwala m.in. na dostosowanie ustawień dźwięku, trzymanie filmów w prywatnych folderach, pobieranie i wyświetlanie filmów oraz strumieniowanie obrazu do telewizora za pomocą Chromecasta.

Pobierz: OPlayer

Sudoku Deluxe VIP (8,19 zł)

Sudoku to gra, która już od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Miłośników wypełniania dziewięciu pól cyframi znajdziemy wśród osób w praktycznie każdym wieku. Gra oferuje przejrzysty interfejs, proste i klasyczne zasady oraz różne poziomy trudności do wyboru.

Pobierz: Sudoku Deluxe VIP

Protector - Parental control & Child lock (19,99 zł)

Dzieci i smartfony to cały czas niebezpieczne połączenie i zawsze warto mieć kontrolę nad tym, co nasza pociecha robi za jego pomocą. Aplikacja Protector pozwala na dokładne zarządzanie treściami dostępnymi na urządzeniu mobilnym. Możemy tworzyć harmonogramy użytkowania, zablokować dostęp do niektórych opcji lub aplikacji oraz dokładnie prześledzić całą historię otwieranych aplikacji oraz uruchomić powiadomienia z alarmem w przypadku uruchomienia nieodpowiednich treści.

Pobierz: Okładka Protector - Parental control & Child lock

 

 

 

 

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu