DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 221 zł + BONUS

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 13646

Święta już za nami, a więc pora przejść na pozbycie się zbędnych kilogramów. A gdy to się komuś znudzi, zawsze można sięgnąć po smartfon i zainstalowane w jego pamięci aplikacje i gry. Jeśli jest ich za mało, można coś doinstalować. Poniżej znajdziecie zestawienie wybranych aplikacji ze sklepu Google Play, które przez krótki czas można pobrać i zainstalować zupełnie za darmo.

Podane daty końca promocji są przybliżone i mogą ulec zmianie.

Little Stars 2.0 - Kosmiczna gra strategiczna

Naszą pierwszą propozycją jest kosmiczna gra strategiczna czasu rzeczywistego. Galaktyka pogrążyła się w chaosie, a wzdłuż granicy wybuchły małe wojny. Floty czekają na Ciebie, byś przejął kontrolę nad polem bitwy. Uformuj swoją strategię, przejmij systemy wroga i ogłoś zwycięstwo swoich sił zbrojnych. A to wszystko na 162 poziomach pełnych niespodzianek.

Normalna cena aplikacji to 7,79 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 3 maja).

Voice Recorder Pro

Voice Recorder Pro to aplikacja, która zmieni nasze urządzenie mobilne z Androidem w wygodny dyktafon. Program charakteryzuje się prostym i łatwym w obsłudze interfejsem oraz wysoką jakością nagrywanego dźwięku. Pliki nagrywane są w formatach mp3 oraz ogg. Aplikacja umożliwia również nagrywanie w tle, przy wyłączonym ekranie.

Normalna cena aplikacji to 8,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 1 maja).

Cash Knight Combo Special

A gdy już zmęczy nas nagrywanie własnego głosu (a być może również głosu domowników i innych napotkanych osób), możemy wrócić do ciekawej gry. Jedną z nich może być Cash Knight Combo Special, która przez kilka następnych dni jest dostępna za 0 zł. Jest to gra fabularna typu Idle RPG, w której naszym zadaniem jest pokonanie napotkanych przeciwników, zebranie skarbów oraz rozwój własnej postaci.

Normalna cena aplikacji to 39,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 2 maja).

HD Wallpapers Pro

W sklepie Google Play znajdziemy mnóstwo aplikacji, które w rzeczywistości są bazami zawierającymi lepsze lub gorsze obrazki, które możemy wykorzystać jako tapety naszych urządzeń z Androidem. Jedną z nich jest narzędzie HD Wallpapers Pro, które daje nam dostęp do ponad 10 tysięcy tapet w wysokiej rozdzielczości oraz tapet 3D.

Normalna cena aplikacji to 19,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 1 maja).

One Line Deluxe VIP - one touch drawing puzzle

Teraz coś dla miłośników łamigłówek. Przed nami proste na pozór zadanie - trzeba połączyć kropki. Jednak trzeba to zrobić za pomocą jednej linii, a kropek na kolejnych poziomach jest coraz więcej. Gdy utkniemy, możemy skorzystać z podpowiedzi. Ale z tych nie da się korzystać zbyt często - nowe pojawiają się co 3 godziny.

Normalna cena aplikacji to 8,19 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 1 maja).

Your Smart Cleaner Pro

Smartfony z Androidem cierpią między innymi na jedną przypadłość. Po dłuższym użytkowaniu w pamięci zbierają się śmieci, które z czasem mogą powodować, że wydajne na początku urządzenie coraz bardziej zwalnia. Aby przywrócić (lub spróbować przywrócić) sprzęt do wcześniejszej zwinności, możemy użyć narzędzia dostarczonego przez producenta urządzenia (jeśli takie dostaniemy) lub skorzystać z aplikacji pobranej ze sklepu Google Play. My polecamy wypróbowanie programu Your Smart Cleaner Pro.

Normalna cena aplikacji to 67,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 1 maja).

Dementia: Book of the Dead

Kolejna gra. Tym razem nieco mroczniejszy tytuł. Przenosimy się do średniowiecznej Anglii, do czasów rycerzy i czarownic. Naszym bohaterem jest najemnik, któremu biskup powierzył do wykonania pewną misję. Zaprowadzi nas ona do małej miejscowości na obrzeżach kraju. Fabuła będzie nas prowadzić krętą drogą pomiędzy światem realnym i mistycznym, z duchami i demonami. Czy uda nam się wykonać zadanie? Przekonajmy się.

Normalna cena aplikacji to 8,19 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 27 kwietnia).

MSafe - Pro

Tylko dzisiaj, do końca dnia, można za darmo zdobyć aplikację MSafe - Pro. Służy ona do bezpiecznego przechowywania haseł, numerów kart oraz innych informacji, które nie powinny się dostać w niepowołane ręce. Z drugiej strony narzędzia tego typu pozwalają odciążyć nas z konieczności pamiętania skomplikowanych ciągów znaków, których używamy do zabezpieczania swoich kont i profili w Internecie. Zaszyfrowane dane możemy zapisać na tagach NFC.

Normalna cena aplikacji to 42,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 26 kwietnia).

Taxi Driver 2019

Taxi Driver, jak wskazuje nazwa, to gra symulacyjna, która pozwala nam stać się taksówkarzem. Czekają na nas klienci, których trzeba gdzieś dowieźć. Do dyspozycji mamy różne modele samochodów, które wyglądają i zachowują się niemal jak prawdziwe. 

Normalna cena aplikacji to 2,59 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 30 kwietnia).

HQ Oscilloscope & Spectrum

Naszą 10-kę darmowych aplikacji kończymy aplikacją, która pozwoli nam dokonać analizy słyszanego dźwięku. Do dyspozycji mamy tu niezależne od siebie okna zawierające oscyloskop oraz widok widma. Wszystkie przyciski sterujące znajdują się na ekranie głównym, a instrukcję jak ich używać znajdziemy w opisie programu w sklepie Google Play (link poniżej).

Normalna cena aplikacji to 13,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 28 kwietnia).

Bonus

Pamiętacie bardzo drogą aplikację pod tytułem I Am Rich? Jedna z jej wersji jest znowu dostępna za darmo, zamiast za 1,5 tys. zł - ciekawe, czy ktoś za nią (lub którąkolwiek z jej kuzynek) zapłacił.

"Normalna" cena aplikacji to 1599,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 30 kwietnia).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu