DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 220 zł

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 52565

Google Play - gry i aplikacje na androida za darmo w promocji

Przygotowaliśmy dla Was pierwsze w tym roku, jesienne zestawienie aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony czas można pobrać i zainstalować za darmo. Przy każdej podaliśmy datę końca promocji, podawaną przez sklep Google Play. Daty te mogą ulec zmianie.

Learn Mandarin - HSK 6 Hero

Google Play - gry i aplikacje na androida za darmo w promocji

Wakacje się skończyły, a przed nami następne. Czas minie szybciej, niż myślicie. A poza tym znajomość języków obcych może się przydać w wielu różnych sytuacjach - dotyczy to również języka mandaryńskiego, który jest używany w Chinach. Tym razem w promocji jest część z numerem 6 zestawu aplikacji służących do nauki tego języka.

Normalna cena aplikacji to 44,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 4 października).

Cash Knight Gem Special

Google Play - gry i aplikacje na androida za darmo w promocji

Po nauce języka mandaryńskiego możemy odpocząć przy grze. Jeszcze tylko dzisiaj można pobrać za darmo tytuł Cash Knight Gem Special. Jest to zbierająca na ogół pozytywne oceny gra Idle RPG, w której rozwijamy swojego bohatera, a przy okazji przemierzamy świat wykreowany w grze, zbieramy skarby i pokonujemy wrogów. Coś w sam raz na coraz dłuższe, jesienne wieczory.

Normalna cena aplikacji to 39,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 1 października).

Guide2Sarajevo - Sarajevo Audio Travel Guide

Google Play - gry i aplikacje na androida za darmo w promocji

Jeśli ktoś jeszcze wakacje ma przed sobą, jednym z ciekawszych miejsc do odwiedzenia może być Sarajewo. A gdy już tam będziemy, przydać się może przewodnik po mieście, najlepiej taki, który można zawsze mieć przy sobie. Proponowany przez nas przewodnik cyfrowy, który można mieć teraz za darmo, został stworzony przez bośniackich ekspertów - historyków i licencjonowanych przewodników turystycznych. Czyta David McAlister.

Normalna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 5 października).

Laserbreak

Kolejny tytuł, który można przez chwilę pobrać i zainstalować za darmo to gra Laserbreak. Cel jest prosty - tak pokierować promień lasera przy użyciu dostępnych przedmiotów, by ten trafił do celu. Z każdym kolejnym etapem robi się ciekawiej, ale i trudniej.

Normalna cena aplikacji to 3,29 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 2 października).

Manual Camera: DSLR Camera Professional (Procam)

Google Play - gry i aplikacje na androida za darmo w promocji

Jeśli fabryczna aplikacja fotograficzna w naszym smartfonie lub tablecie z Androidem nie spełnia naszych wymagań, możemy sięgnąć po zastępcze narzędzie, których wiele znajdziemy w sklepie Google Play. Jednym z nich jest program Manual Camera: DSLR Camera Professional (Procam). Jak podaje deweloper w opisie, jest to ręczna aplikacja DSLR, która zmieni telefon w profesjonalny aparat, z pełną ręczną kontrolą aparatu nad ISO, szybkością migawki, ekspozycją, ustawianiem ostrości i innymi parametrami.

Normalna cena aplikacji to 17,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 5 października).

Classic Sudoku Premium (No Ads)

Google Play - gry i aplikacje na androida za darmo w promocji

Teraz coś dla miłośników łamigłówek - gra Sudoku, która przed laty przeżywała szczyt swojej popularności, ale nadal pozwala zabić czas i jednocześnie zmusza do wysilenia umysłu. W tym wydaniu mamy do wyboru 4 różne poziomy trudności oraz trzy wielkości plansz: 6x6, 9x9 i 12x12.

Normalna cena aplikacji to 9,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 7 października).

CommBoards - AAC Speech Assistant

Ta aplikacja została stworzona po to, by ułatwić osobom o ograniczonych zdolnościach werbalnych wyrazić siebie i łatwiej komunikować się ze światem wokół nich. Narzędzie to może pomóc między innymi osobom z objawami autyzmu i zespołu Aspergera, afazji, porażenia mózgowego i zespołu Downa. Aplikacja oferuje pełne wsparcie dla języka angielskiego, rosyjskiego, hebrajskiego, chińskiego i hiszpańskiego. Na liście nie ma języka polskiego, ale może - pomimo tego - aplikacja się komuś przyda.

Normalna cena aplikacji to 47,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 8 października).

Horror Mystery - Escape Room & Solve Riddles

Kolejna gra na naszej liście to gra logiczna w klimacie horroru, w której musimy się wydostać z mrocznego labiryntu. Do osiągnięcia celu przybliża nas rozwiązywanie kolejnych zagadek i łamigłówek. Musimy też znaleźć przedmioty i wskazówki, które nam przy tym pomogą.

Normalna cena aplikacji to 20,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 8 października).

Learn JavaScript PRO : Offline Tutorial

Google Play - gry i aplikacje na androida za darmo w promocji

Jeśli ktoś chciałby się nauczyć programować w JavaScript, ta aplikacja może mu w tym pomóc. Narzędzie Learn JavaScript PRO : Offline Tutorial oferuje zbiór smouczków pozwalających poznać i utrwalić ten język skryptowy, a wszystko działa bez dostępu do Internetu.

Normalna cena aplikacji to 5,39 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 7 października).

Mystic Guardian VIP : Old School Action RPG

Pierwsze w tym roku jesienne zestawienie aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony czas można pobrać i zainstalować za darmo, kończymy grą Mystic Guardian VIP : Old School Action RPG. Jest to gra fabularna, dziejąca się w świecie fantasy pełnym maszyn i alchemii. Do wyboru mamy dwie postaci z zupełnie innymi ścieżkami rozwoju i przygodami, a także ponad 500 scen fabularnych.

Normalna cena aplikacji to 15,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 8 października).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu