DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 211 zł

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 7489

Płatne aplikacje i gry na Androida za darmo w promocji

Mamy dla Was kolejną porcję aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony czas można pobrać i zainstalować zupełnie za darmo. Przy każdej propozycji wpisaliśmy datę końca promocji, podawaną przez sklep Google Play, z zastrzeżeniem, że daty te mogą ulec zmianie.

Little Piano Pro

Płatne aplikacje i gry na androida za darmo - Little Piano Pro

Chcecie pograć na pianinie, ale nie macie dostępu do tego typu instrumentu lub jest on za duży, by go zabrać w podróż? W takim przypadku przydać się może jego elektroniczna, uproszczona wersja. Do dyspozycji mamy 17 klawiszy, multidotyk oraz niezłą jakość dźwięku. Narzędzie to może przynieść sporo radości tym, którzy się dopiero uczą grać na pianinie, jak też i tym, którzy z tym instrumentem mieli już wcześniej do czynienia.

Normalna cena aplikacji to 11,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 14 listopada).

Ekstar Sudoku

Płatne aplikacje i gry na androida za darmo - Ekstar Sudoku

A jeśli muzykowanie Wam nie wychodzi, to może lepiej sobie poradzicie z Sudoku? To popularna swego czasu łamigłówka, w której musimy tak rozmieścić cyfry na planszy, żeby w żadnej kolumnie, wierszu czy wydzielonym kwadracie żadna z cyfr się nie powtórzyła. Potrafi wciągnąć na długie godziny.

Normalna cena aplikacji to 45,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 15 listopada).

Video Player All Format - OPlayer

Smartfon wielu osobom służy między innymi do oglądania filmów i innych materiałów wideo. Jeśli zainstalowany w Waszym smartfonie odtwarzacz Wam nie odpowiada, wypróbujcie OPlayer, który powinien sobie poradzić ze wszystkimi współczesnymi formatami wideo do rozdzielczości 4K - tak przynajmniej obiecuje deweloper. Film może być odtwarzany w pływającym okienku nad inną aplikacją lub pulpitem.

Normalna cena aplikacji to 23,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 11 listopada).

Shadow of Death: Dark Knight - Stickman Figting

Na długie jesienne wieczory polecamy grę, która zbiera całkiem niezłe recenzje w sklepie Google Play. Wcielamy się w niej w tytułowego mrocznego rycerza. Do wyboru jest ich czterech, a każdy reprezentuje zupełnie inny styl walki z przeciwnikami.

Normalna cena aplikacji to 22,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 13 listopada).

QR Code Pro

Płatne aplikacje i gry na androida za darmo - QR Code Pro

Obecnie kody QR potrafi czytać wiele smartfonów nawet bez dodatkowej aplikacji. Jeśli jednak brakuje takiego narzędzia w Waszym urządzeniu lub jego możliwości są dla Was niewystarczające, polecamy sprawdzić, co potrafi QR Code Pro, tym bardziej, że chwilowo można ją kupić za 0 zł.

Normalna cena aplikacji to 65,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 11 listopada).

Minesweeper

Płatne aplikacje i gry na androida za darmo - Minesweeper

Stare wersje systemu Windows zawierały kilka gier, z których jedną był Saper.  Obecnie klonów tej gry jest wiele na różne systemy operacyjne, także na Androida. Jeden z nich trafił do naszego zestawienia. Znajdziemy tu trzy tryby gry: Przygoda (zestaw coraz trudniejszych poziomów), Klasyczny (jak za dawnych, windowsowych czasów) oraz Niestandardowy (sami budujemy poziomy).

Normalna cena aplikacji to 10,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 13 listopada).

Learn Spanish with MosaLingua

Znajomość języków obcych może się przydać w różnych sytuacjach, a do ich nauki można wykorzystać miedzy innymi aplikacje mobilne, których jest coraz więcej. Z tą aplikacją można się podszkolić w języku hiszpańskim. W aplikacji znajdziemy mnóstwo słownictwa, kluczowych fraz itp. Są też ćwiczenia mówione, byśmy nie tylko zrozumieli, co inni mówią do nas, ale także umieli ubrać własne myśli w słowa zrozumiałe dla innych.

Normalna cena aplikacji to 23,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 10 listopada).

OSX Icon Pack

Płatne aplikacje i gry na androida za darmo - OSX Icon Pack

Nasz ostatnia propozycja to paczka ikon dla naszego urządzenia z Androidem, które są inspirowane systemem operacyjnym Apple'a. Zastaw zawiera około 2000 ikon i jest zgodny z większością popularnych launcherów dostępnych w sklepie Google Play.

Normalna cena aplikacji to 4,59 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 13 listopada).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu