DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 207 zł

06.09.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 7441

Ważne 4

1


Źródło: mentalfloss

Wakacje się skończyły, zaczęła się szkoła, już niedługo jesień. W takim czasie można skorzystać z promocji na aplikacje i gry, które przez ograniczony czas można zdobyć za darmo.

Wakacje się skończyły, zaczęła się szkoła, już niedługo jesień. W takim czasie można skorzystać z promocji na aplikacje i gry, które przez ograniczony czas można zdobyć za darmo.

W celach informacyjnych podaliśmy także orientacyjne daty końca poszczególnych promocji z zastrzeżeniem, że mogą one ulec zmianie.

Your CPU Cooler ProYour CPU Cooler Pro to aplikacja do monitorowania i kontrolowania temperatury, która wykrywa i zamyka aplikacje zużywające duże ilości zasobów, aby zmniejszyć użycie procesora i obniżyć temperaturę telefonu. Program monitoruje temperaturę w czasie rzeczywistym i dynamicznie wykrywa przegrzanie, odpowiednio reagując na ten fakt.

Normalna cena aplikacji to 9,89 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 10 września).

Clean My Phone ProTa aplikacja także potrafi zadbać o temperaturę procesora, zamykając lub ograniczając procesy, które powodują zbytnie jego rozgrzanie. Clean My Phone Pro to także program pomagający zachować porządek w telefonie, na przykład poprzez usuwanie zbędnych plików. Dodatkowo, jak obiecuje deweloper, aplikacja zadba o zmniejszenie zużycia energii zgromadzonej w akumulatorze.

Normalna cena aplikacji to 10,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 12 września).

HD Camera ProHD Camera Pro to aplikacja fotograficzna do robienia zdjęć i kręcenia filmów w wysokiej rozdzielczości. Drugą częścią programu jest rozbudowany edytor zdjęć , w którym możemy dostosować zarejestrowane obrazy lub wczytane z galerii do naszych preferencji. Do dyspozycji mamy wiele narzędzi, które ułatwią nam pracę i pozwolą zrealizować nasze kreatywne pomysły.

Normalna cena aplikacji to 19,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 13 września).

Signal CareSignal Care ma zadbać o jakość połączenia naszego smartfonu z siecią komórkową lub Wi-Fi, a jednym z wykonywanych przez tę aplikację zadań jest automatyczny reset połączeń. Program powinien się przydać między innymi tam, gdzie sygnał sieci jest słaby, a także na przykład podczas podróży, gdy zasięg sieci zmienia się wraz z pokonywaniem kolejnych kilometrów.

Normalna cena aplikacji to 44,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 13 września).

Chrooma Live WallpaperDzięki Chrooma Live Wallpaper ożywimy pulpit naszego smartfonu, wykorzystując do tego dynamiczne tapety stworzone w zgodzie z Material Design. Nieograniczone kolory, 12 kształtów, płynne animacje 60 fps to tylko niektóre zalety materiałów, które możemy stworzyć w tej aplikacji.

Normalna cena aplikacji to 8,49 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 7 września).

VFR GPS Airplane NavigationCzy leci z nami pilot? Właśnie z myślą o nich powstała aplikacja VFR GPS Airplane Navigation, służąca do podniebnej nawigacji z wykorzystaniem systemu GPS. Aplikacja do działania wymaga ręcznego przyznania uprawnień do dostępu do pamięci i lokalizacji.Normalna cena aplikacji to 40,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 7 września).

Dungeon Shooter V1.1Czas na trochę rozrywki. Na coraz dłuższe wieczory, ale nie tylko, polecamy mobilnego shootera, który powinien pomóc nam w zabiciu nudy. Nasz zadanie jest proste: przemierzamy lochy, likwidujemy napotkanych wrogów i nie dajemy sobie zrobić krzywdy.Normalna cena aplikacji to 5,39 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 10 września).

CashKnight (Soul Event Version)Naszą drugą propozycją w kategorii "gry" jest Cash Knight. Jest to gra fabularna, która powinna nas wciągnąć na długie godziny, podczas których będziemy przemierzać wiele różnych lokacji i rozwijać naszą postać, walcząc z przeciwnikami i zbierając skarby. Tym razem za darmo jest gra w wersji "Soul Event".Normalna cena aplikacji to 39,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 12 września).

Applock ProApplock Pro to aplikacja, której zadaniem jest zabezpieczenie naszego urządzenia z androidem i zgromadzonych w nich danych przed dostępem nieupoważnionych osób. Możemy zabezpieczać hasłem (dostępne są też inne sposoby) na przykład wybrane programy lub funkcje, a także pliki osobiste i wiele innych elementów.

Normalna cena aplikacji to 18,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 12 września).

BOLT Icon PackDawno w naszych zestawieniach nie było paczek z ikonami, więc na koniec proponujemy właśnie tego typu zasób. Tym razem proponujemy zestaw BOLT, który charakteryzuje się prostym wyglądem, wyróżniającym się z tłumu innych tego typu rozwiązań. Ikony są kompatybilne z wieloma popularnymi launcherami.

Normalna cena aplikacji to 7,69 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 11 września).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się