DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 203 zł

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 16219

Google Play - gry i aplikacje na androida za darmo w promocji

Przygotowaliśmy dla Was kolejne zestawienie aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony czas można pobrać i zainstalować za darmo. Mogą się przydać, gdy będziecie się nudzić w Halloween. Przy każdej aplikacji podaliśmy datę końca promocji, podawaną przez sklep Google Play. Daty te mogą ulec zmianie.

Camera and Microphone Blocker

Google Play - gry i aplikacje na androida za darmo w promocji

Dzisiejsze zestawienie płatnych aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony czas można pobrać i zainstalować zupełnie za darmo, zaczynamy od programu służącego do blokowania mikrofonu oraz aparatu fotograficznego smartfonu. Ma to zapobiec dostępowi do tych urządzeń złośliwemu oprogramowaniu, takiemu na przykład jak aplikacje szpiegujące. Jednocześnie narzędzie to pozwala przyznać stały dostęp do kamery i mikrofonu wybranym programom. Blokowanie dostępu może być automatyczne, na przykład na podstawie lokalizacji lub pory dnia.

Normalna cena aplikacji to 16,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 4 listopada).

Bus Simulator 3D PRO

Google Play - gry i aplikacje na androida za darmo w promocji

Gdy już zadbamy o swoją prywatność, blokując na telefonie wszystko, co się da, możemy się chwilę zrelaksować przy grze mobilnej. Możemy na przykład zmierzyć się z autobusem, zasiadając za jego kierownicą. Umożliwi to nam ten symulator.

Normalna cena aplikacji to 10,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 30 października).

Rox Cleaner Pro

Google Play - gry i aplikacje na androida za darmo w promocji

W sklepie Google Play możemy znaleźć wiele narzędzi, które zostały przygotowane z myślą o wyczyszczeniu pamięci urządzeń mobilnych ze zbędnych plików. Jednym z nich jest aplikacja Rox Cleaner Pro. Za jej pomocą usuniemy niepotrzebne pliki, oczyścimy pamięć RAM z zalegających tam danych, a także - jak obiecuje deweloper - zmniejszymy zużycie baterii oraz zwiększymy wydajność systemu.

Normalna cena aplikacji to 27,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 1 listopada).

Triple Fantasy Premium

Czas na trochę rozrywki. Tę możemy znaleźć w grze Triple Fantasy Premium. To "karcianka" RPG, która da nam możliwość wzięcia udziału w epickiej przygodzie. Naszym zadaniem jest uratowanie królestwa przed wrogami, za pomocą kart. Aby wygrać, musimy je odpowiednio dobierać oraz ulepszać. Do działania gry potrzebne jest połączenie z Internetem.

Normalna cena aplikacji to 22,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 2 listopada).

Now Weather Pro

Google Play - gry i aplikacje na androida za darmo w promocji

Jesień to czas, gdy pogoda może zmieniać się jak w kalejdoskopie. Jeśli wychodząc do pracy lub szkoły rano trafimy na słoneczną aurę, wcale nie oznacza to, że będzie podobnie podczas naszego powrotu. Aby nie dać się zaskoczyć, przyda się nam dobra pogodynka. Tych w sklepie Google Play jest mnóstwo, zarówno darmowych, jak i płatnych. Wśród tych ostatnich znajdziemy aplikację Now Weather Pro, którą można wypróbować korzystając z tego, że chwilowo jest dostępna za darmo.

Normalna cena aplikacji to 38,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 31 października).

EQQO

A co, jeśli jesienna zawierucha nie pozwoli nam wyjść z domu? Wtedy możemy zabić nudę na przykład przy grze przygodowej EQQO. Jak możemy przeczytać w jej opisie, to doświadczenie medytacyjne, które żyje z zagadek, opowiadania historii, architektury i relacji, które rozwijają niewidomego chłopca w ciągu około pięciu godzin zabawy.

Normalna cena aplikacji to 20,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 31 października).

Learn Mandarin - HSK 4 Hero

Google Play - gry i aplikacje na androida za darmo w promocji

Jednym z powtarzających się elementów naszych zestawień jest jedna z części zestawu aplikacji do nauki języka mandaryńskiego, który jest językiem urzędowym w Chinach. Tym razem pobrać i zainstalować za darmo można Learn Mandarin - HSK 4 Hero. Może się przydać, jeśli lubimy podróże po świecie i kontakty z innymi kulturami.

Normalna cena aplikacji to 42,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 31 października).

Kosmos - Work Time Tracker, Job Timesheet

Google Play - gry i aplikacje na androida za darmo w promocji

Nasz kolejna propozycja to narzędzie służące do zarządzania naszym czasem i planowania zadań do wykonania. Gdy jakieś zadanie wykonamy, możemy je po prostu zniszczyć, strzelając do niego z kosmicznego pojazdu. Aplikacja pozwala w ciekawy sposób śledzić czas spędzony w pracy, w szkole czy podczas uprawiania sportu.

Normalna cena aplikacji to 10,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 30 października).

Car Football League

Zestawienie kończymy tytułem będącym połączeniem wyścigów samochodowych i gry w piłkę. Car Football League to gra zręcznościowa, która może uprzyjemnić nam długie jesienne wieczory, pozwalając zużyć nadmiar energii do wzięcia udziału w wyścigu za piłką.

Normalna cena aplikacji to 9,59 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 5 listopada).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu