DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 201 zł + bonus

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 7997

Przygotowaliśmy dla Was ostatnie w tym roku, wakacyjne zestawienie aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony czas można pobrać i zainstalować za darmo. Przy każdej podaliśmy datę końca promocji, podawaną przez sklep Google Play. Daty te mogą ulec zmianie.

Cash Knight Ruby Soul Special

Ostatnie podczas tegorocznych wakacji zestawienie płatnych aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony czas można pobrać i zainstalować zupełnie za darmo, rozpoczynamy grą z serii Cash Knight. Jest to tytuł typu Idle RPG, w którym przemierzamy świat w poszukiwaniu skarbów, pokonujemy przeciwników i rozwijamy swoich bohaterów. 

Normalna cena aplikacji to 39,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 30 sierpnia).

Learn English with Listening Master Pro

Gdy już się rozerwiemy przy zbieraniu skarbów, możemy podszkolić nasz angielski - również przez zabawę, w grze edukacyjnej Learn English with Listening Master Pro. Jest ona przeznaczona dla dzieci i uczniów w każdym wieku, a jej celem jest pomoc w szlifowaniu znajomości języka angielskiego używanego w codziennych sytuacjach, z którymi możemy się spotkać.

Normalna cena aplikacji to 52,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 25 sierpnia).

QR Code Pro

Tylko dzisiaj do końca dnia można skorzystać z promocji, w ramach której wysoko oceniany w sklepie Google Play skaner kodów QR oraz kodów kreskowych można pobrać i zainstalować za darmo. Narzędzie to pamięta zeskanowane kody, a dwuwymiarowe kody QR potrafi również generować.

Normalna cena aplikacji to 19,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 23 sierpnia).

2 Player Quiz Pro

Kolejna gra w naszym zestawieniu to łamigłówka w formie quizu, przeznaczona dla wielu graczy. Naszym zadaniem jest wskazanie poprawnych rozwiązań zadań typu "wskaż na mapie miasto ....", "która firma jest najmłodsza", czy "wybierz kraje o najniższej lub najwyższej liczbie ludności". jak napisał jeden z oceniających na Google Play, można się nieźle pośmiać ze swojej wiedzy. A raczej niewiedzy.

Normalna cena aplikacji to 8,57 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 24 sierpnia).

Text Over Image PRO : Write Text On Photos, No Ads

Text Over Image PRO to narzędzie umożliwiające łatwe wpisywanie tekstu na dowolnym zdjęciu. Obrazy można importować bezpośrednio z aparatu urządzenia, galerii, Dysku Google, menedżera plików lub z dowolnego innego obsługiwanego źródła. Zdjęcie można wykadrować i podać podstawowej edycji przed importem.

Normalna cena aplikacji to 27,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 25 sierpnia).

Mini Golf Arena

Mini Golf Arena to przeznaczona do konkurowania z innymi graczami na świecie mobilna wersja golfa. Jednocześnie walczyć ze sobą może do 24 graczy. Do dyspozycji mamy 7 pól golfowych z 18 dołkami każdy, rozbudowane możliwości personalizacji naszej postaci, oraz wsparcie dla rozmów tekstowych i głosowych.

Normalna cena aplikacji to 14,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 29 sierpnia).

Video Player All Format - OPlayer

Jeśli nasz smartfon z Androidem nie jest fabrycznie wyposażony w dobry odtwarzacz filmów wideo, możemy sięgnąć po odpowiednie aplikacje (płatne i darmowe) do sklepu Google Play. Tam znajdziemy między innymi OPlayer, który jest opisywany przez dewelopera jako profesjonalne narzędzie do odtwarzania filmów, obsługujące wszystkie formaty oraz rozdzielczości do 4K. Pozwala też korzystać z przyspieszenia sprzętowego oraz pobierać napisy.

Normalna cena aplikacji to 13,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 27 sierpnia).

Idle SCV Miner PRO - Tap Clicker Tycoon

Tym razem coś dla miłośników gier symulacyjnych. Zbuduj swoje własne imperium w ekscytującej biznesowej grze z interesującą fabułą związaną z przestrzenią. Naszym zadaniem jest wydobywanie minerałów, a także ulepszanie swojego statku kosmicznego oraz zarabianie coraz większych pieniędzy.

Normalna cena aplikacji to 5,19 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 28 sierpnia).

Menedżer Plików CM

Bardziej zaawansowanym użytkownikom smartfonów może się przydać dobry menedżer plików. Wiele tego typu narzędzi znajdziemy w sklepie Google Play, a jednym z nich, które przez kilka dni można pobrać i zainstalować za darmo, jest Menedżer Plików CM. Pozwala on między innymi kopiować, przenosić, zmieniać nazwy, usuwać lub udostępniać pliki do i z dowolnego magazynu.

Normalna cena aplikacji to 7,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 29 sierpnia).

Zombie City Defense

Zombie City Defense to gra z elementami RTS, w której musimy obronić Ziemię przed hordami zombie. Naszym zadaniem jest planowanie strategii walki, budowanie umocnień oraz rekrutowanie armii spośród ocalałych ludzi. A wszystko po to, by pokonać zombiaków, czających się dosłownie wszędzie. 

Normalna cena aplikacji to 9,59 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 25 sierpnia).

BONUS: Most Expensive Game - 4096

Na koniec obiecany bonus. To podobno najdroższa gra - przynajmniej tak wieści jej tytuł. Jednak krótkie poszukiwanie pozwoli łatwo stwierdzić, że niektórych fantazja poniosła bardziej i wrzucił do sklepu Google Play proste gry z jeszcze wyższą ceną. Wracając jednak do przecenionego do zera tytułu, to znajdziemy tu łamigłówki do zabicia czasu w czasie nudy.

Normalna cena aplikacji to 1249,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 26 sierpnia).

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu