DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 182 zł

16.08.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5693

Ważne 5

2

Koniec wakacji coraz bliżej, a my mamy dla Was kolejną porcję aplikacji na Androida, które przez ograniczony czas można mieć za darmo.Koniec wakacji coraz bliżej, a my mamy dla Was kolejną porcję aplikacji na Androida, które przez ograniczony czas można mieć za darmo.

W celach informacyjnych podaliśmy także orientacyjne daty końca poszczególnych promocji z zastrzeżeniem, że mogą one ulec zmianie.

Quit Smoking Tracker GOLD - stop smoking appPierwszą z naszych dzisiejszych propozycji jest aplikacja, której zadaniem jest pomóc palaczom papierosób pozbyć się swojego nałogu. Tracker pokazuje między innymi ile życia i pieniędzy zaoszczędziliśmy z każdym niezapalonym papierosem. Program zawiera też funkcje społecznościowe - swoimi osiągnięciami możemy się dzielić z innymi.

Normalna cena aplikacji to 17,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 23 sierpnia).

Gallery Vault Pro - hide photos hide videosGallery Vault to aplikacja, która ukryje zdjęcia i filmy przed okiem innych osób. Schować możemy także pliki innych typów.

Normalna cena aplikacji to 17,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 22 sierpnia).

VeMUlator PRO: Dreamcast VMU emulatorVeMUlator PRO to emulator SEMA Dreamcast Visual Memory Unit (VMU), który może odtwarzać autonomiczne pliki mini-gier (.vms i .dci) oraz mini-gry znalezione w zrzutach pamięci flash (.bin), używanych w różnych emulatorach SEGA Dreamcast, takich jak reicast i NullDC. Aplikacja obsługuje emulację wysokopoziomową (HLE), co oznacza, że ??nie wymaga działania BIOS-u VMU. Napisane od zera środowisko przy użyciu natywnego interfejsu Android API. VeMUlator PRO ma 5 wbudowanych mini-gier: Flappy Bird, Pacman, Tetris, Snakey i Vision.

Normalna cena aplikacji to 10,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 18 sierpnia).

Counting Numbers Infant AppCounting Numbers to kolorowa gra edukacyjna dla dzieci, które mogą przy jej pomocy nauczyć się liczyć. Aplikacja jest pełna żywych kolorów, które stymulują wizualnie. Do tego wyraźne animacje i odpowiednio dobrane dźwięki.Normalna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 22 sierpnia).

Math Plus Ultra (Programmable Graphing Calculator)Math Plus Ultra to programowalny kalkulator graficzny, które oferuje użytkownikom ogromną liczbę różnorodnych funkcji. Narzędzie to może być przydatne każdemu, kto musi wykonać nieco bardziej skomplikowane obliczenia niż dodawanie czy odejmowanie. Możemy też tu tworzyć wykresy 2D i 3D.

Normalna cena aplikacji to 13,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 17 sierpnia).

Guide2Sarajevo - Sarajevo Audio Travel GuideNasza kolejna propozycja to przewodnik audio po Sarajewie. W aplikacji znajdziemy ponad 3 godziny opowieści o tym mieście, nagranych przez słynnego brytyjskiego aktora Davida McAlistera, którego możemy usłyszeć w programach National Geographic, BBC i Discovery. Aplikacja pomoże nam także znaleźć miejsca, do których warto się udać, gdy zgłodniejemy lub gdy poszukujemy noclegu.Normalna cena aplikacji to 13,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 17 sierpnia).

Cashknight (Duo Event Version)Czas na nieco rozrywki. Cash Knight to gra fabularna, która wciągnie nas na długie godziny. W tym czasie będziemy przemierzać wiele różnych lokacji i rozwijać naszą postać, walcząc z przeciwnikami i zbierając skarby. Tym razem za darmo jest gra w wersji "Duo Event".Normalna cena aplikacji to 39,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 19 sierpnia).

Weather Live ProWakacje jeszcze trwają i wiele osób ma wciąż przed sobą urlopowe wyjazdy. A w czasie letniego (i nie tylko) odpoczynku nic tak nie przeszkadza, jak brzydka pogoda, która nierzadko krzyżuje nam plany. Dzięki odpowiedniej aplikacji, na przykład Weather Live Pro, możemy przynajmniej się dowiedzieć, co nas czeka w najbliższych dniach.

Normalna cena aplikacji to 20,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 21 sierpnia).

Cleaner - Boost Mobile ProUrządzenia z systemem Android zdecydowanie lepiej działają, jeśli zachowa się porządek w systemie. Ułatwieniem w jego utrzymaniu mogą służyć aplikacje takie jak Cleaner. Program ten między innymi oczyści pamięć, usunie zbędne pliki oraz zoptymalizuje wykorzystanie energii akumulatora.

Normalna cena aplikacji to 19,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 21 sierpnia).

Music Player ProNa koniec proponujemy rozbudowany odtwarzacz muzyki, który może zastąpić tego typu narzędzie dostarczone przez producenta smartfonu lub aplikację Muzyka Play. Aplikacja dzieli utwory według wykonawców, albumów i rodzaju muzyki, a wśród dodatkowych narzędzi znajdziemy między innymi wysokiej jakości equalizer. Możemy także zobaczyć tekst piosenki, jeśłi taki istnieje w bazie danych, z której korzysta aplikacja.

Normalna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 21 sierpnia).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się