DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 142 zł

11.12.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 7657

Ważne 2

0

Grudzień to czas świat i obdarowywania się prezentami. Zamiast jednak czekać na mikołaja, możemy skorzystać z promocji w sklepie Google Play, w ramach której wybrane płatne aplikacje są za darmo przez ograniczony czas. Poniżej nasze propozycje.

Protector - Parental control & Child lock

Na początek naszego grudniowego zestawienia aplikacji i gier, które przez krótki czas możemy pobrać i zainstalować za darmo, przedstawiamy narzędzie do kontroli nad tym, w jaki sposób nasza pociecha używa telefonu komórkowego z systemem Android. Możemy tu między innymi blokować dostęp do wybranych aplikacji, a także obejrzeć statystyki ich użycia.

Normalna cena aplikacji to 19,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 17 grudnia).

Maze Planet 3D Pro

Jeśli lubicie łamigłówki i labirynty, to gra Maze Planet 3D Pro powinna przypaść Wam do gustu. Aplikacja jest dopracowana pod względem graficznym i dźwiękowym, zapewniając rozrywkę na długie godziny jesienno-zimowych wieczorów. Do przejścia mamy 45 labiryntów zlokalizowanych na 45 różnych planetach. Wszystko wydaje się bardzo łatwe, ale to tylko pozory.

Normalna cena aplikacji to 4,89 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 17 grudnia).

Taxi City 1988 V1

Jeśli się pospieszycie, do końca dnia możecie pobrać za darmo grę Taxi City 1988 V1. Jak wskazuje nazwa, wcielamy się tu w kierowcę taksówki. Czekają na nas nie tylko pasażerowie, ale także specjalne misje i wyzwania. A wszystko to w trybie kariery lub w trybie multiplayer.

Normalna cena aplikacji to 15,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (tylko dzisiaj, 11 grudnia).

Learn Mandarin - HSK 5 Hero

O tym, że znajomość języków bywa przydatna, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Jeśli chcemy podróżować po świecie, warto nauczyć się choć trochę także bardziej egzotycznych języków niż angielski lub niemiecki. Z tą aplikacją możemy poznać znaki i słowa głównego języka używanego w Chinach, czyli mandaryńskiego.Program obejmuje około 1300 słów.

Normalna cena aplikacji to 44,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 13 grudnia).

Speccy Spectrum Analyzer

Speccy to narzędzie do analizy spektrum dźwięku, które wizualizuje różne jego częstotliwości odbierane przez mikrofon urządzenia w zakresie słyszalnym oraz niesłyszalnym, przy użyciu transformacji Fouriera. Aplikacja może mieć wiele zastosowań, zależnie od potrzeb i pomysłowości użytkownika.

Normalna cena aplikacji to 2,89 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 18 grudnia).

HD Wallpapers + Pro

Teraz propozycja dla osób, które szukają atrakcyjnej wizualnie tapety na swoje urządzenie mobilne. Ogromną ich kolekcję zawiera aplikacja HD Wallpapers + Pro. Znajdziemy tu tapety w wysokiej rozdzielczości, podzielone na kategorie, a także animowane tapety 3D. Dodatkowo aplikacja może automatycznie zmieniać tapetę na naszym smartfonie lub tablecie, na przykład co godzinę.

Normalna cena aplikacji to 15,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 16 grudnia).

English Test / English Tests

Z tą aplikacją doszlifujemy język angielski, a w szczególności angielską gramatykę. Znajdziemy tu 36 tematów i około 700 pytań, które sprawdzą naszą znajomość języka oraz pozwolą popracować nad popełnianymi błędami.

Normalna cena aplikacji to 8,49 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 17 grudnia).

Moku Hanga

Moku Hanga to pochodząca z Japonii sztuka drukowania obrazów przy użyciu drewnianych bloków, na których wcześniej wyrzeźbiono odpowiednie kształty. Dzięki tej aplikacji każdy obraz lub zdjęcie możemy przekształcić tak, by wyglądał jak dzieła zrobione japońską techniką.

Normalna cena aplikacji to 13,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 17 grudnia).

Galaxy Warrior Classic

Nasza kolejna propozycja na długie jesienno-zimowe wieczory to strzelanka kosmiczna z efektowną grafiką 3D. Naszym celem jest prowadzić statek przez ogrom przestrzeni kosmicznej, niszcząc po drodze zagrażających nam kosmitów i potężnych bossów. Czy uda nam się ochronić galaktykę przed obcą rasą najeźdźców? Warto spróbować.

Normalna cena aplikacji to 7,20 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 17 grudnia).

Little Stars 2.0 - Kosmiczna gra strategiczna

Nasze dzisiejsze zestawienie kończymy grą Little Stars 2.0. To prosta strategia czasu rzeczywistego, w której poruszamy się gwiezdnych systemów i przejmujemy systemy wroga. Gra zawiera 162 poziomy, które pozwolą nam zapanować nad galaktyką.

Normalna cena aplikacji to 7,79 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 12 grudnia).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się