DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 138 zł

14.05.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 15801

Ważne 3

1

Oto kolejna porcja aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony czas można pobrać i zainstalować za darmo.Oto kolejna porcja aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony czas można pobrać i zainstalować za darmo.

W celach informacyjnych podaliśmy także orientacyjne daty końca poszczególnych promocji z zastrzeżeniem, że mogą one ulec zmianie.

Monument ValleyDzisiejsze zestawienie zaczynamy od gry Monument Valley, której niewątpliwe zalety, to przemyślana i niebanalna mechanika gry, a także świetna oprawa audiowizualna. W grze przemierzamy ociekający minimalistycznym designem 3D świat, pełen złudzeń optycznych oraz świątyń i pałaców z całego świata, rozwiązując kolejne łamigłówki.Normalna cena gry to 18,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 16 maja).

ISRYBOARDKolejna aplikacja jest przeznaczona dla osób, które chciałyby stworzyć własny utwór muzyczny szybko, łatwo i przyjemnie. Isryboard ma w swojej bibliotece ponad 500 dźwięków i melodii, które możemy łączyć ze sobą na niezliczoną liczbę kombinacji, osiągając czasem zaskakujące efekty. Aplikacja ta to jednak przede wszystkim świetna zabawa podczas jej używania.Normalna cena aplikacji to 10,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 17 maja).

Flip & Slide (Full)Flip & Slide to wciągająca gra, w której naszym zadaniem jest stworzenie na planszy gry ścieżki w taki sposób, aby skierować piłeczkę do wskazanego na ekranie miejsca. Każdy kolejny etap jest coraz większym wyzwaniem dla naszego mózgu.Normalna cena gry to 15,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 17 maja).

Automatic Call Recorder (ACR) ProCzasem przychodzi taki moment, że chcemy nagrać prowadzoną rozmowę telefoniczną, ale bardzo niewiele współczesnych smartfonów oferuje taką funkcjonalność prosto z pudełka. Wtedy pomocne mogą się okazać aplikacje takie jak Automatic Call Recorder (ACR) Pro.

Normalna cena aplikacji to 16,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 21 maja).

Dots Sync - Symmetric brain gameJeszcze jedna łamigłówka. W Dots Sync naszym celem jest przesuwanie zsynchronizowanych ze sobą kropek (czerwonej i zielonej) w taki sposób, by trafiły one w odpowiednie miejsca, odblokowując po drodze kolejne cele.Normalna cena gry to 8,29 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 21 maja).

Multiplying Fractions TrainerTa aplikacja może się przydać młodszym użytkownikom smartfonów z Androidem, którzy chcieliby poprawić swoje umiejętności z mnożenia ułamków.Normalna cena aplikacji to 8,49 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 20 maja).

The Hunt for the Lost TreasurePo "zabawie" z ułamkami, można się oddać prawdziwej zabawie przy grze. Tym razem polecamy The Hunt for the Lost Treasure, gdzie wcielimy się w poszukiwacza tytułowego skarbu. Ale zanim dotrzemy do celu, na naszej drodze trafimy na wiele ukrytych przejść, wskazówek i zagadek do rozwiązania.

Normalna cena gry to 12,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 21 maja).

Incognito Browser pro adblock anonymous & privatePrzeglądając zasoby Internetu, nie zawsze chcemy zostawiać po sobie zbyt wiele śladów. Poza tym często przeszkadzają nam wszędobylskie reklamy, które potrafią uprzykrzyć przeglądanie stron internetowych. Wtedy przydatne są narzędzia zapewniające nam anonimowość i blokujące reklamy. A gdyby tak to wszystko mieć w jednej aplikacji z przeglądarką internetową? Wtedy możemy wypróbować Incognito Browser.

Normalna cena aplikacji to 18,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 20 maja).

Dark TowerDark Tower to gra fabularna, w której naszym celem jest pokonanie tytułowej mrocznej wieży. Po drodze musimy się zmierzyć z wysłannikami nieśmiertelnej królowej oraz z zamkniętymi drzwiami. Liczba kluczy jest ograniczona, więc muzimy dobrze nimi dysponować. Złe decyzje będą nieodwracalne.Normalna cena gry to 9,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 18 maja).

Ringtone Maker ProOstatnia pozycja dzisiejszego zestawienia to Ringtone Maker, czyli aplikacja służąca do tworzenia dzwonków. W programie znajdziemy wiele różnorodnych narzędzi, z którymi cały proces nie powinien być dla nas zbyt skomplikowany, a efekty powinny się nam spodobać.

Normalna cena aplikacji to 15,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 16 maja).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się