DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 136 zł

16.04.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 15281

Ważne 5

5

Mamy dla Was kolejne zestawienie aplikacji, które przez ograniczony czas można mieć zupełnie za darmo.Mamy dla Was kolejne zestawienie aplikacji, które przez ograniczony czas można mieć zupełnie za darmo.

Podane poniżej daty końca poszczególnych promocji są orientacyjne i mogą się różnić od rzeczywistych.

SkanApp hands-free PDF scannerNaszą pierwszą propozycją jest aplikacja służąca do skanowania dokumentów. Nie każdy dysponuje dostępem do skanera, ale prawie każdy ma smartfon. Dlaczego by nie połączyć możliwości tego pierwszego z drugim? Z tą aplikacją powinno się udać.Normalna cena aplikacji to 33,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 22 kwietnia).

Maze Planet 3D ProMaze Planet 3D Pro to wyposażona w niezłą oprawę graficzną łamigłówka, w której musimy przeprawić się przez kolejne, coraz bardziej skomplikowane labirynty. Niby wszystko widzimy, ale i tak możemy się zgubić.

Normalna cena gry to 4,89 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 23 kwietnia).

Simplicon Icon PackCoś dla tych, co lubią proste rzeczy, także jeśli dotyczą ich smartfonu z Androidem. W pczce tej znajdziemy ponad 3800 ikon, które możemy wykorzystać w wielu różnych launcherach - tych popularnych i tych nieco mniej.

Normalna cena aplikacji to 9,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 20 kwietnia).

Titanic 3D Pro live wallpaper15 kwietnia minęła 106 rocznica zatonięcia Titanica. Miłośnicy tego słynnego statku mogą sobie zainstalować aplikację, która pokaże na pulpicie trójwymiarowe obrazy z atlantyckich głębin, gdzie od 15 kwietnia 1912 roku spoczywa wrak "niezatapialnego" transatlantyku.Normalna cena aplikacji to 5,29 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 17 kwietnia).

Licencja Call RecorderRzadko który smartfon z Androidem ma fabrycznie zainstalowaną aplikację do nagrywania połączeń telefonicznych. Odpowiedni program znajdziemy w sklepie Google Play, ale te darmowe mają często narzucone różne ograniczenia, za których usunięcie trzeba płacić. Tak jest też w przypadku Call Recordera, który w wersji darmowej nie pozwala nam na wiele. Z pomocą przychodzi Licencja Call Recorder, aplikacja, która usuwa ograniczenia wersji darmowej, a którą przez kilka najbliższych dni można pobrać i zainstalować za darmo.

Normalna cena aplikacji to 8,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 22 kwietnia).

TalismanTalisman to klasyczna, przygodowa gra planszowa dla 1-6 graczy, osadzona w realiach fantasy. Wcielimy się tu w poszukiwacza ogromnego skarbu, Korony Władzy. Do wyboru mamy 14 postaci, z których każda charakteryzuje się właściwymi sobie zaletami, wadami i mocami specjalnymi. Gdy najważniejsze trofeum będzie nasze, nasi rywale staną się naszymi poddanymi. Aby mieć szansę przetrwania ostatecznej próby czekającej za Portalem Mocy, musimy stopniowo budować swą siłę oraz zdobywać cennych sojuszników i potężne magiczne przedmioty.Normalna cena gry to 19,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 18 kwietnia).

Mystic Guardian VIP : Old School Action RPGJeszcze jedna gra rozgrywająca się w świecie fantasy. Mystic Guardian to wciągająca gra z oldschoolową grafiką, zawiłą fabułą oraz wieloma innymi elementami, które połączone razem sprawią, że nie będziemy się nudzić przez długie godziny.Normalna cena gry to 15,00 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 17 kwietnia).

Cache Cleaner ProZapychająca się pamięć telefonu tymczasowymi danymi z wielu aplikacji to problem, który wcześniej lub później dotyka wielu użytkowników smartfonów z Androidem. Sposobem na to może być skorzystanie z aplikacji służącej do usuwania zbędnych danych, zajmujących miejsce. Jedną z nich jest Cache Cleaner Pro.

Normalna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 18 kwietnia).

Animals Memory Game PRO 2018Animals Memory to gra to elektroniczna wersja klasycznej gry, w której musimy znaleźć dwa identyczne obrazki. Aplikacja przeznaczona jest przede wszystkim dla dzieci, wpływając pozytywnie na rozwój ich mózgu, szkoląc pamięć wzrokową oraz rozwijając zdolności poznawcze.Normalna cena gry to 16,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 18 kwietnia).

Vibration Meter PRONa koniec naszego zestawienia proponujemy aplikację Vibration Meter PRO. Jest to pozbawiona reklam wersja programu, który mierzy wstrząsy, jakim poddawany jest telefon. Wyniki mogą zostać zaprezentowane z wykorzystaniem skali, w której mierzy się siłę trzęsień ziemi (Mercalliego lub Richtera).

Normalna cena aplikacji to 8,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 21 kwietnia).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
38. ~
0

2018-04-19 23:29:27

ale syfiaste aplikacje buhahaha

Odpowiedz

37. t r o i p
0

2018-04-18 13:29:19

Crismon,All in one czyści wszystkie bezużyteczne ukryte pliki tymczasowe, pamięć podręczna aplikacji, i pozostałe śmieci , Zatrzymuje niepotrzebne procesy systemowe, funkcja App2sd : przenosi aplikacje z pamięci wewnętrznej urządzenia na zewnętrzną kartę SD.Posiada możliwość tworzenia Kopii zapasowej i jej przywracania: kopiuje zainstalowane aplikacje i może instalować je ponownie po przywróceniu ustawień fabrycznych urządzenia. I nie pamiętam co jeszcze, najlepiej jak sam się tą apką pobawisz.

Odpowiedz

36. Crismon
0

2018-04-18 12:38:44

Ale ten All in one Toolbox czyści i pamięć ram i pamięć tymczasową ?

Odpowiedz

35. t r o i p
0

2018-04-17 21:04:57

Więc ta funkcja w All in one, przestaje być użyteczna. Natomiast bardzo dobrze czyści urządzenie, i jest lekka, u mnie nie przekracza 24 MB.

Odpowiedz

34. t r o i p
0

2018-04-17 21:01:42

Od androida 6.0 pojawiła się możliwość stworzenia wspólnej pamięci z kartą microSD po odpowiednim sformatowaniu karty microSD jako pamięci wewnętrznej, co skutkuje scaleniem pamięci wewnętrznej z kartą microSD.Z poziomu menadżerów plików widoczna jest wtedy tylko jedna wspólna partycja i na tej partycji możemy bez przeszkód instalować wszystkie aplikacje i gry.

Odpowiedz

33. Crismon
0

2018-04-17 20:08:52

t r o i p mam androida 8.0 więc ten All in one Toolbox i jego funkcja instalacji na karcie pamięci mało mi się przyda ale przetestuje aplikację. Dzięki.

Odpowiedz

32. t r o i p
1

2018-04-17 17:11:46

Crismon, do czyszczenia ramu idealny jest "Cleanup S" naprawdę zwalnia ram, najlepiej ustawić na super nic lepszego nie znalazłem. Natomiast zamiast za Clean Mastera polecam All in one Toolbox. Która oprócz dobrego czyszczenia daje możliwość instalacji aplikacji bezpośrednio na karcie pamięci, do androida 5.1.

Odpowiedz

31. Crismon
0

2018-04-17 16:13:15

t r o i p a jaką alternatywę polecisz zamiast Clean Mastera? Najlepiej jakby apka miała opcję czyszczenie i pamięci podręcznej i ramu.

Odpowiedz

30. ~Czerwony 7.
0

2018-04-17 15:28:54

troip -- Również dzięki za wykład o.. apple:-)

Odpowiedz

29. t r o i p
1

2018-04-17 15:10:02

28 Crismon,Clean master napewno czyści, ale potwornie zawyża wyniki czyszczenia, do tego sam zajmuje sporo miejsca i pamięci ram.Total commander też jest spoko.

Odpowiedz

28. Crismon
0

2018-04-17 14:48:26

t r o p i dzięki za ten wykład. Naprawdę można z niego się sporo dowiedzieć. A co powiesz o programie Clean Master? wiesz może czy ten program faktycznie czyści system ze śmieci?Jako menadżer plików u mnie od długiego czasu rządzi Total Commander :D

Odpowiedz

27. t r o i p
1

2018-04-17 13:16:11

To nie jedyny taki problem z iPhone/''amiW grudniu ubiegłego roku użytkownicy produktów Apple/''a zasypywani byli SMS-ami, które całkowicie psuły aplikację Wiadomości.Nie od dziś wiadomo, że firmy muszą zarabiać. Gigant z Cuppertino wszystko konstruuje tak, aby przetrwało dany okres, a później „ze starości” zmuszało do wymiany i jest w tym wybitnie dobre i co prawda posłużę się w głównej mierze osobistym doświadczeniem, ale daleko w Sieci nie należy szukać, aby potwierdziły się moje słowa. Każda kolejna zmiana systemu w przypadku iPhone’ów oznacza spadek jego wydajności. Szczególnie jeśli korzystamy z urządzenia starszego o dwie generacje od obecnej. Jakiś czas temu zakupiłem iPhone’a 6s i na iOS 10 działał on jak… kilkuletni średniak z Androidem. Wszystko działało wolno, a aplikacje często potrafiły się wyłączyć. Odpowiedni mu Samsung Galaxy S6 z najnowszym, acz nieaktualnym oprogramowaniem jest zdecydowanie szybszy i bardziej stabilny. Następnie przesiadłem się iPhone’a 7 i różnica w prędkości działania z tym samym systemem jest diametralna, ale to nie jest wyłącznie kwestia podzespołów. Po prostu im nowszy iOS na coraz starszych urządzeniach (dotyczy też iPadów), tym bardziej Amerykanie nam mówią, że warto rozejrzeć się za nowym urządzeniem. 7kę sprzedałem a 6ka leży w szufladzie. I na tym zakończyłem przygodę z iPhone i systemem ios. Ponieważ nie oferuje on niczego czego nie ma w Androidzie, natomiast Android oferuje dużo więcej niż ios, który jest do bólu ubogi w porównaniu z Androidem.

Odpowiedz

26. t r o i p
1

2018-04-17 13:07:19

Albo spróbuj np utwór mp3 ustawić jako dzwonek, szczęścia życzę. Widgety Androida nadal są lepsze niż w iOS. To zadziwiające, że androidowe potrafią być naprawdę funkcjonalne i konfigurowalne. Powiadomienia Youtube w ogóle rządzą. Wiesz , że w iOS nie można z powiadomienia wrzucić filmu do obejrzenia na później? Tak podstawowa funkcja jest na ios niedostępna.Nie ma opcji, aby pobrać dowolny plik z sieci lokalnej i tym samym, lub innym programem wysłać go na jakiegoś ftp/''a ... Pobrać można jednym, innym moża byłoby wysłać, gdyby nie fakt, że iOS nie współdzieli plików (poza fotkami, z którymi robi totalny bałagan i "na siłę" wszystkie zapisywane, nawet ze stron zdjęcia umieszcza w "rolce aparatu" - każdy program ma swój katalog i w nim sobie zapisuje pliki ... Na androidzie robi się to jednym programem i bez problemu ... Wiem, większość powie, że to tylko telefon, ale w obecnych czasach od takiego urządzenia wymagam, aby było przynajmniej odrobinę multimedialne, a tu lipa.Brak dostępu do systemu plików ... niby można zainstalować np. iExplorer/''a, ale on daje dostęp tylko do swojego katalogu w urządzeniu i ... konta "w chmurze" ... czyli możnaby tranferować pliki przez "chmurę", ale to jak jeżdzenie z Warszawy do Gdańska, ale przez ... Zakopane.ios jest tak samo podatny na ataki jak android.Apple jako ostatni z dużych producentów systemów operacyjnych zabrał głos w sprawie problemów spowodowanych lukami w procesorach. Wszystkie Maki, iPhone’y i iPady są dotknięte problemem.Apple w oficjalnym oświadczeniu odnosi się do ataków Spectre i Meltdown, wywołanych niespotykaną wpadką polegającą na błędzie w architekturze procesorów.Zgodnie z przewidywaniami, wszystkie komputery i urządzenia mobilne Apple są podatne na luki w bezpieczeństwie.

Odpowiedz

25. t r o i p
0

2018-04-17 12:56:08

24 toms, próbowałem ios i totalna maskara, 6s leży u mnie w szufladzie. Bez obrazy ale ten system jest po prostu nieużywalny. Dla mnie IOS jest kompletnym dnem pod względem personalizacji, ot telefon dla przysłowiowej blondynki.Używanie iPhone niewiele różni się od używania telefonu dla seniora. W iPhone możesz tylko: zadzwonić, napisać wiadomość, (która nie wiadomo czy dotrze do adresata z powodu braku potwierdzenia dostarczenia ) nie mówię o iMessage tylko o zwykłych SMS-ach. Żaden iPhone nie posiada raportu dostarczenia zwykłego SMS bez, Jailbreaka, a ile osób wgrywa Jailbreak? 1%? Dla tych co nie w temacie Jailbreak to rodzaj roota na iPhone. Swoją droga nie wiem co ci od Apple maja we łbach, ze pozbawili iphone takiej podstawowej funkcji. Oczywiście jakis fanboy powie, że po co raporty, że są już passe bo apple tak mowi. Nie zmienia to faktu, że jednak w imess taka opcja jest. I dlatego jeszcze bardzej tego nie ogarniam. Wysyłamy SMS-a i kompletnie nie wiemy czy doszedł do adresata czy nie, dla mnie jest to mega słabe. Strumieniowanie obrazu do ekranu zewnętrznego wymaga dodatkowego sprzętu z logo Apple’a, a wysyłanie plików między urządzeniami przenośnymi zmusza do szukania alternatyw, bo iPhone’y mogą dzielić się plikami przy pomocy technologii AirDrop, które posiadają wyłącznie produkty z logo Apple. Zrobić zdjęcie i pogmerać w przeglądarce. To wszystko na co stać iPhone.Natomiast w Androidzie, oprócz tych standardowych funkcji mamy wiele których nie uświadczysz w iPhone jak choćby otwarte NFC. Z niezrozumiałych względów, w urządzeniach Apple jest ono zablokowane.Niestety kluczowe dla mnie i dla wielu płatność nie są możliwe na iPhone.Złącze lightning to jakaś porażka,rozumiem, że posiadanie własnego łącza daje lepsze możliwości kontrolowania rynku akcesoriów, ale to bardzo komplikuje sytuację użytkownikom. Albo spróbuj np utwór mp3 ustawić jako dzwonek, szcz

Odpowiedz

24. toms
0

2018-04-17 11:29:30

23 - spróbuj iOS, a przekonasz się, że tam nie potrzeba takich aplikacji, a wszystko śmiga jak lala. Jedyne co czyszczę, to dane przeglądarek.

Odpowiedz