DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 136 zł

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 15954

Mamy dla Was kolejne zestawienie aplikacji, które przez ograniczony czas można mieć zupełnie za darmo.Mamy dla Was kolejne zestawienie aplikacji, które przez ograniczony czas można mieć zupełnie za darmo.

Podane poniżej daty końca poszczególnych promocji są orientacyjne i mogą się różnić od rzeczywistych.

SkanApp hands-free PDF scannerNaszą pierwszą propozycją jest aplikacja służąca do skanowania dokumentów. Nie każdy dysponuje dostępem do skanera, ale prawie każdy ma smartfon. Dlaczego by nie połączyć możliwości tego pierwszego z drugim? Z tą aplikacją powinno się udać.Normalna cena aplikacji to 33,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 22 kwietnia).

Maze Planet 3D ProMaze Planet 3D Pro to wyposażona w niezłą oprawę graficzną łamigłówka, w której musimy przeprawić się przez kolejne, coraz bardziej skomplikowane labirynty. Niby wszystko widzimy, ale i tak możemy się zgubić.

Normalna cena gry to 4,89 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 23 kwietnia).

Simplicon Icon PackCoś dla tych, co lubią proste rzeczy, także jeśli dotyczą ich smartfonu z Androidem. W pczce tej znajdziemy ponad 3800 ikon, które możemy wykorzystać w wielu różnych launcherach - tych popularnych i tych nieco mniej.

Normalna cena aplikacji to 9,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 20 kwietnia).

Titanic 3D Pro live wallpaper15 kwietnia minęła 106 rocznica zatonięcia Titanica. Miłośnicy tego słynnego statku mogą sobie zainstalować aplikację, która pokaże na pulpicie trójwymiarowe obrazy z atlantyckich głębin, gdzie od 15 kwietnia 1912 roku spoczywa wrak "niezatapialnego" transatlantyku.Normalna cena aplikacji to 5,29 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 17 kwietnia).

Licencja Call RecorderRzadko który smartfon z Androidem ma fabrycznie zainstalowaną aplikację do nagrywania połączeń telefonicznych. Odpowiedni program znajdziemy w sklepie Google Play, ale te darmowe mają często narzucone różne ograniczenia, za których usunięcie trzeba płacić. Tak jest też w przypadku Call Recordera, który w wersji darmowej nie pozwala nam na wiele. Z pomocą przychodzi Licencja Call Recorder, aplikacja, która usuwa ograniczenia wersji darmowej, a którą przez kilka najbliższych dni można pobrać i zainstalować za darmo.

Normalna cena aplikacji to 8,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 22 kwietnia).

TalismanTalisman to klasyczna, przygodowa gra planszowa dla 1-6 graczy, osadzona w realiach fantasy. Wcielimy się tu w poszukiwacza ogromnego skarbu, Korony Władzy. Do wyboru mamy 14 postaci, z których każda charakteryzuje się właściwymi sobie zaletami, wadami i mocami specjalnymi. Gdy najważniejsze trofeum będzie nasze, nasi rywale staną się naszymi poddanymi. Aby mieć szansę przetrwania ostatecznej próby czekającej za Portalem Mocy, musimy stopniowo budować swą siłę oraz zdobywać cennych sojuszników i potężne magiczne przedmioty.Normalna cena gry to 19,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 18 kwietnia).

Mystic Guardian VIP : Old School Action RPGJeszcze jedna gra rozgrywająca się w świecie fantasy. Mystic Guardian to wciągająca gra z oldschoolową grafiką, zawiłą fabułą oraz wieloma innymi elementami, które połączone razem sprawią, że nie będziemy się nudzić przez długie godziny.Normalna cena gry to 15,00 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 17 kwietnia).

Cache Cleaner ProZapychająca się pamięć telefonu tymczasowymi danymi z wielu aplikacji to problem, który wcześniej lub później dotyka wielu użytkowników smartfonów z Androidem. Sposobem na to może być skorzystanie z aplikacji służącej do usuwania zbędnych danych, zajmujących miejsce. Jedną z nich jest Cache Cleaner Pro.

Normalna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 18 kwietnia).

Animals Memory Game PRO 2018Animals Memory to gra to elektroniczna wersja klasycznej gry, w której musimy znaleźć dwa identyczne obrazki. Aplikacja przeznaczona jest przede wszystkim dla dzieci, wpływając pozytywnie na rozwój ich mózgu, szkoląc pamięć wzrokową oraz rozwijając zdolności poznawcze.Normalna cena gry to 16,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 18 kwietnia).

Vibration Meter PRONa koniec naszego zestawienia proponujemy aplikację Vibration Meter PRO. Jest to pozbawiona reklam wersja programu, który mierzy wstrząsy, jakim poddawany jest telefon. Wyniki mogą zostać zaprezentowane z wykorzystaniem skali, w której mierzy się siłę trzęsień ziemi (Mercalliego lub Richtera).

Normalna cena aplikacji to 8,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem (do 21 kwietnia).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu