DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 128 zł

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 11839

Przygotowaliśmy dla Was kolejne zestawienie aplikacji na Androida, które przez ograniczony czas można mieć zupełnie za darmo.Przygotowaliśmy dla Was pierwsze w tym roku zestawienie aplikacji na Androida, które przez ograniczony czas można mieć zupełnie za darmo.

File Manager: Folder Shortcuts [PRO]Współczesne smartfony na ogół wyposażone są w menedżery plików. Gdyby jednak w naszym przypadku było inaczej lub fabryczne rozwiązanie nie przypadło nam do gustu, możemy skorzystać z dostępnych w sklepie Google Play aplikacji. Jedną z opcji jest program File Manager: Folder Shortcuts, który przez ograniczony czas możemy pobrać za darmo. Jest to w pełni funkcjonalny menedżer plików, oferujący wszystkie funkcjonalności, których oczekujemy od tego typu aplikacji. Aplikacja między innymi umożliwia umieszczanie skrótów do folderów bezpośrednio na pulpicie.

Normalna cena aplikacji to 8,79 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Traffic DirectorTraffic Director to wciągająca gra, w której wcielamy się w kontrolera ruchu drogowego. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie samochodów przez 20 różnych miast. Do swojej dyspozycji mamy armię... sygnalizatorów świetlnych. Uważać musimy na samochody policyjne i inne uprzywilejowane.

Normalna cena gry to 3,89 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Naughty Deeds FreeStyleNaughty Deeds FreeStyle to gra, której zadaniem jest rozkręcenie imprezy. Przed jej rozpoczęciem należy znaleźć kilku chętnych ludzi, przekonać ich do gry i gotowe. Aplikacja zawiera szereg wyzwań w pakietach po dwa. Wybieramy jedno, które najbardziej nam podejdzie (każdy ma jakieś granice) i działamy. Najważniejsze to dobra zabawa.Normalna cena gry to 9,79 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Root/SU Checker & Busy Box ProRoot/SU Checker & Busy Box Pro to aplikacja, której głównym zadaniem jest sprawdzenie, czy posiadane przez nas urządzenie z Androidem zostało zrootowane i czy mamy na nim prawa dostępu super usera. Dodatkowo program pokazuje różne informacje o zainstalowanym na smartfonie systemie.

Normalna cena aplikacji to 6,89 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Divinerz: SudokuSudoku to znana na całym świecie gra logiczna, w której musimy wypełnić puste komórki w taki sposób, aby w żadnym wierszu, w żadnej kolumnie ani w żadnym wydzielonym kwadracie dana cyfra znajdowała się tylko raz. Divinerz: Sudoku to podobna gra, w której cyfry zamieniono na symbole graficzne.

Normalna cena gry to 8,69 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

E Numbers Halal and HaramBierzemy do ręki jakikolwiek produkt spożywczy, czytamy skład, a tam pełno oznaczeń zaczynających się od litery E. Jeśli chcemy się dowiedzieć, co kryje się pod symbolem E330 lub czy E300 to coś dobrego, czy szkodliwego, możemy skorzystać z aplikacji E Numbers Halal and Haram.

Normalna cena aplikacji to 14,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Math TesterMath Tester to gra, w której naszym zadaniem jest jak najszybsze udzielenie odpowiedzi na proste zadanie matematyczne. Czas jest tu mierzony z dokładnością do setnych części sekundy, a prosty interfejs gwarantuje brak opóźnień ze strony samej aplikacji. Liczy się tylko nasz mózg i czas reakcji na to, co zobaczymy na ekranie.

Normalna cena gry to 4,39 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Pocket Spy Sound RecorderPocket Spy Sound Recorder to aplikacja, która pozwoli zamienić nasz smartfon z Androidem w urządzenie podsłuchowe. Program działa w tle i dyskretnie rejestruje wszystkie dźwięki docierające do mikrofonu urządzenia, a my o fakcie rozpoczęcia nagrania jesteśmy informowani w dyskretny sposób.

Normalna cena aplikacji to 16,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

King of Math DefenseKing of Math Defense to edukacyjna gra logiczna, w której musimy ochronić zamek przed hordami nieumarłych, zombie i innych postaci o niebyt dobrym usposobieniu względem nas. Jeśli matematyka nie jest nam obca, nie powinniśmy mieć tu większych problemów z poradzeniem sobie z kolejnymi zadaniami, które staną na naszej drodze.

Normalna cena gry to 10,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Endless Gummy BearNa koniec naszego dzisiejszego zestawienia proponujemy kolejną grę, która sprawi, że długie zimowe wieczory lub podróże miną szybciej. Endless Gummy Bear to gra, w której musimy łączyć ze sobą przynajmniej 3 misie jednakowego koloru, by zniknęły z planszy. Jednocześnie wykonujemy postawione przed nami zadania, pozwalające przejść dany poziom.

Normalna cena gry to 42,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu