DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 117 zł

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 10323

Przygotowaliśmy dla Was kolejne zestawienie aplikacji na Androida, które przez ograniczony czas można mieć zupełnie za darmo.Przygotowaliśmy dla Was kolejne zestawienie aplikacji na Androida, które przez ograniczony czas można mieć zupełnie za darmo.

ChemistryPonieważ autor tego wpisu jest z wykształcenia chemikiem, na pierwszy ogień pójdzie coś z tej dyscypliny wiedzy. Aplikacja o wdzięcznej nazwie Chemistry pozwala nam w jednym miejscu znaleźć wiele przydatnych informacji o pierwiastkach i związkach chemicznych, z których zbudowany jest otaczający nas świat. Nigdy nie powinniśmy zapominać, że chemia jest wszędzie i nie ma od niej ucieczki.

Normalna cena aplikacji to 3,89 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

W tym miejscu dodać należy, że także w promocji dostępne są kosztujące zwykle po 3,99 zł aplikacje Physics i Math.

Formula SolverTen sam deweloper, który przygotował aplikację Chemistry, jest twórcą programu Formula Solver, służącej do wykonywania obliczeń chemicznych i fizycznych.

Normalna cena aplikacji to 6,09 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Mówiąc Alphabet (rosyjski)A gdyby ktoś chciał nauczyć swoje pociechy sprawnego posługiwania się rosyjskim alfabetem, powinien zerknąć w stronę aplikacji Mówiąc Alphabet.Normalna cena aplikacji to 5,29 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

DetectIT PRO Device and Camera DetectorCzy nie macie czasem wrażenia, że ktoś Was podgląda, chociaż jesteście sami w pomieszczeniu. Być może rzeczywiście się tak dzieje za sprawą ukrytej kamery? Jej znalezienie powinno być łatwiejsze dzięki tej aplikacji.

Normalna cena aplikacji to 9,39 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Football Challenger - LeagueGdy już znajdziemy wszystkie obserwujące nas kamery, warto chwilę odpocząć przy grze. Gdy w telewizji nie ma akurat żadnego meczu piłki nożnej, możemy rozegrać własny na ekranie smartfonu. Wszystko to dzięki aplikacji Football Challenger - League.

Normalna cena gry to 11,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Snowboard Party: World Tour ProA jeśli nie lubimy piłki nożnej, to być może zainteresuje nas snowboard? Bardziej pasuje do zimowej pory, którą teraz mamy. Szczególnie podczas odbywających się właśnie Zimowych Igrzysk Olimpijskich.Normalna cena gry to 3,39 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

SkanApp hands-free PDF scannerNie samą rozrywką człowiek żyje i czasem musi trochę popracować. A w pracy, ale także w codziennym życiu, trzeba czasem zamienić dokument lub zdjęcie z formy papierowej na cyfrową. Nie każdy jednak dysponuje skanerem, więc dlaczego by nie zamienić smartfonu w takie urządzenie? Pomocna będzie przy tym ta aplikacja.

Normalna cena aplikacji to 33,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Stickman Revenge 3: League of HeroesSkanowanie dużej liczby dokumentów może zmęczyć. Dlatego ponownie sięgnijmy po grę. Tym razem proponujemy grę akcji Stickman Revenge 3: League of Heroes...Normalna cena gry to 12,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Stickman Legends: Shadow Wars... oraz Stickman Legends: Shadow Wars.Normalna cena gry to 11,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Recticons - Icon PackNa koniec naszego zestawienia coś dla tych, którzy lubią zmiany w interfejsie swoich urządzeń. A zmienić można między innymi wygląd ikon, który można osiągnąć dzięki paczkom takim jak Recticons - Icon Pack.

Normalna cena aplikacji to 9,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu