DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 117 zł

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 10291

Na rozpoczęcie wiosny Runtastic Road Bike PRO oraz kilka innych aplikacji i gier, które przez ograniczony czas można mieć zupełnie za darmo.Na rozpoczęcie wiosny Runtastic Road Bike PRO oraz kilka innych aplikacji i gier, które przez ograniczony czas można mieć zupełnie za darmo.

Runtastic Road Bike PROPodobno mamy już wiosnę, a to oznacza, że czas wyciągnąć rower i ruszyć w trasę. Nasz wiosenny trening dobrze jest zarejestrować, a do tego idealnym narzędziem może się okazać Runtastic Road Bike w wersji PRO. Aplikacja zamieni Twój smartfon w licznik rowerowy, a przy okazji podpowie trasę na mapie (także offline).

Normalna cena aplikacji to 19,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

My Little Princess: CastleA gdy już wrócimy z rowerowych wojaży, warto też zainteresować się najmłodszymi członkami rodziny. Dla dzieci przeznaczona jest gra edukacyjna My Little Princess : Castle. Głównym motywem jest tu tytułowy zamek, gdzie gracz może wchodzić w interakcje z prawie wszystkim. Robienie obiadu, przebieranie się, dekorowanie wnętrz i urządzanie imprez to tylko niektóre z możliwości.Normalna cena gry to 15,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

New Math Puzzles for Geniuses 2018Nie należy też zapominać o szkoleniu umysłu. A czy może być coś lepszego, niż matematyka? New Math Puzzles for Geniuses 2018 pomoże w ćwiczeniu umiejętności analitycznego i logicznego myślenia, pamięci oraz zwiększy poziom wiedzy matematycznej. Gra zawiera 63 wymagające łamigłówki. Każda łamigłówka to nowe wyzwanie, które zmusza użytkownika do myślenia w sposób niekonwencjonalny.

Normalna cena gry to 12,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

LASERBREAK ProLogiczne myślenie można poprawić też w inny sposób. Laserbreak Pro to gra logiczna, w której musimy odpowiednio pokierować promieniem lasera przy użyciu dostępnych na każdym poziomie przedmiotów, by trafić nim do wyznaczonego celu. Dzięki grze możemy zapomnieć o nudzie, a przy okazji potrenować nasze szare komórki, bo tylko początkowe poziomy są łatwe do przejścia.Normalna cena gry to 8,49 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Mellow Dark - Icon PackKońcówka marca to też czas rozpoczęcia wiosennych porządków, w ramach których warto też zadbać o świeżość interfejsu naszych smartfonów z Androidem. Można tego dokonać na różne sposoby, a jednym z nich jest wymiana ikon na nowe. W naszym zestawieniu proponujemy paczkę Mellow Dark, która zawiera ponad 2750 różnych ikon kompatybilnych z 24 najpopularniejszymi launcherami.

Normalna cena aplikacji to 8,19 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Magic Greenhouse 3D Pro lwpWiosennej świeżości pulpitowi naszego smartfonu z Androidem doda zmiana płaskiej tapety na 3D. Wiosną wszystko rozkwita, co szczególnie widać w ogrodzie. Dlatego proponujemy aplikację Magic Greenhouse 3D Pro lwp.Normalna cena aplikacji to 5,19 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Learn Spanish with MosaLinguaPo wiośnie przychodzi lato, czyli czas wakacji, które miło jest spędzić na przykład w Hiszpanii. Zaraz, zaraz... Tam mówią po hiszpańsku... To żaden problem z aplikacją Learn Spanish with MosaLingua, która pomoże nam opanować podstawy tego języka szybko i skutecznie.Normalna cena aplikacji to 23,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Kalkulator binarny Pro111+10 to w systemie dziesiętnym 121, a w systemie dwójkowym? Jaki jest wynik dzielenia dwóch liczb binarnych lub ich różnica? W rozwiązaniu takich zadań pomoże Kalkulator binarny Pro.

Normalna cena aplikacji to 2,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Ekstar Pdf ReaderW sklepie Google Play jest wiele aplikacji służących do otwierania plików PDF, zarówno darmowych, jak i płatnych. Zdarzają się też takie, z które normalnie trzeba zapłacić, ale czasem w promocji możemy je dostać za darmo. W tej kategorii znajdziemy Ekstar Pdf Reade, który polecamy do wypróbowania.

Normalna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Ekstar ChessA na koniec naszego zestawienia proponujemy oddać się królewskiej grze w szachy.

Normalna cena aplikacji to 6,39 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu