DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 112 zł

17.09.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3433

Ważne 2

0

Mamy dla Was kolejną porcję aplikacji i gier, które przez ograniczony czas można pobrać i zainstalować na urządzeniu z Androidem zupełnie za darmo. Przy każdej aplikacji podajemy przybliżoną datę zakończenia promocji, która może ulec zmianie.

Runic Rampage - Hack and Slash RPG

Naostrz swój topór i wyposaż młot - Runic Rampage to brutalna przygoda, na którą czeka każdy krasnolud. Aby pokonać w walce wręcz hordy bezlitosnych wrogów, opanuj śmiertelne kombosy i naucz się potężnych zaklęć. Legenda mówi, że dawno temu kamień runiczny chronił krasnoludy, niestety zniknął, a wojna zniszczyła królestwo. Grasz jako Grimbard - ostatni mistrz krasnoludów. Podczas poszukiwań, musisz zebrać zagubione kawałki kamienia runicznego, przetrwać na pustyni, wejść w ciemne i tajemnicze lasy, zejść do najgłębszych jaskiń i wspiąć się na górę Zamarzniętej Twierdzy. Odkryj prawdę o upadku królestwa i zmień przeznaczenie swojego narodu.

Normalna cena gry to 17,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 19 września).

Autoroid - Automation Device Settings

Ta aplikacja pozwala zautomatyzować niektóre działania wykonywane na urządzeniu z Androidem w zależności od sytuacji. Narzędzie to potrafi uruchamiać i kończyć działanie innych aplikacji, łączyć zdarzenia (Wi-Fi, Bluetooth, słuchawki) i automatycznie uaktywnić ustawione środowisko robocze. Można także zmienić ustawienia telefonu w zależności od czasu, zgodnie z ustawieniami harmonogramu i profilu.

Normalna cena aplikacji to 7,79 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 19 września).

Manoir

Miłośnikom gier przygodowych, a także platformówek i gier logicznych, polecamy zwiedzenie tego nawiedzonego domostwa, w którym czekają na nas różnorodne skarby oraz coraz trudniejsze do pokonania przeciwności losu. Wciągająca gra, w sam raz na zbliżające się jesienne wieczory.

Normalna cena gry to 15,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 23 września).

Skaner kodów QR - kodów kreskowych

Jeśli ktoś z naszych Czytelników poszukuje rozbudowanego narzędzia do skanowania kodów QR oraz kreskowych, być może warto się zainteresować tym narzędziem. Skanuje ono kody 1D i 2D, zapisuje je w historii skanowania, a dodatkowo pozwala tworzyć kody QR dla numeru telefonu, adresu e-mail, lokalizacji, adresu pocztowego, adresu WWW oraz dowolnego tekstu.

Normalna cena aplikacji to 8,49 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 19 września).

Wonder Knights VIP : Retro Shooter RPG

Kolejna gra w naszym zestawieniu to shooter RPG, który może nas pochłonąć na wiele godzin. Niezła grafika, duże ilości broni i ich ulepszeń, a także niezliczone hordy przeciwników powinny być zachętą dla miłośników tego typu gier. Możemy sterować nawet trzema bohaterami naraz, a każdy z nich może wyróżniać się niepowtarzalnymi umiejętnościami, dzięki czemu rozgrywka nabiera charakteru strategicznego.

Normalna cena gry to 14,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 23 września).

Elite Music Pro

Kupując nowy smartfon z Androidem, nie zawsze dostajemy zainstalowaną fabrycznie dobrą aplikację do odtwarzania muzyki. Wtedy szukamy takiej w sklepie Google Play. My polecamy wypróbować Elite Music Pro. Aplikacja ma łatwy w obsłudze interfejs i cechuje ją niezła jakość dźwięku. Można przeglądać utwory według albumów, wykonawców i list odtwarzania. Odtwarzacz muzyczny Elite ma też oddzielną kartę dla wszystkich ulubionych utworów, którą można uzupełniać z dowolnej innej karty. Razem z odtwarzaczem dostajemy też Equalizer, który pozwoli nam dostosować jakość odtwarzanej muzyki do własnych preferencji.

Normalna cena aplikacji to 26,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 22 września).

Timing Hero VIP : Retro Fighting Action RPG

Dawno temu, żyła sobie arcymagiczka z magiczną mocą. Ochraniała królestwo wraz ze swoimi 12 apostołami. Pewnego dnia, po śmierci króla, zniknęli oni bez śladu, co rozpoczęło niekończącą się wojnę przeciwko potworom. Legenda głosi, że tylko bohater z artefaktami arcymagiczki i apostołów może zakończyć tę wojnę. Ludzie czekali na wybrańca z nadzieją, że legenda jest prawdziwa. Przez długi czas… Czy zostaniesz ich bohaterem?

Normalna cena gry to 15,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 22 września).

NT Calculator - Extensive Calculator Pro

Nasze dzisiejsze zestawienie aplikacji i gier, które przez ograniczony czas można pobrać i zainstalować za darmo, kończymy rozbudowanym kalkulatorem, który może zastąpić ten zainstalowany fabrycznie na naszym urządzeniu. Z tym kalkulatorem powinniśmy sobie poradzić z obliczeniami, z którymi zetkniemy się w domu, szkole lub w pracy.

Normalna cena aplikacji to 3,70 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 23 września).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się